Stolička roste křivě

17
13.5.21 13:00

Stolička roste křivě

Ahoj maminky, synovi (necelé dva a půl roku) se už dva měsíce prořezávají všechny čtyři pětky (druhé stoličky). Jeden zub nahoře už je konečně celý venku, ten pod ním je z 80 procent taky, co mě však zaráží je, že ten spodní není přesně vycentrovany a neroste uprostred dásně, ale je celý tak jakoby posunuty směrem dovnitr do pusy. Roste svisle to ano, ale je posunuty skoro tak o pul centimetru k jazyku. Tim pádem předpokládám, že horní stolička (ta je ok) nezapadne při zkusu do dolni stoličky. U zubaře jsme byli v únoru, to mu ještě nerostly, dalsi prohlidku mame koncem léta, takže za dlouho. Setkala jste se některá z vás s takto křivě rostlým zoubkem a bylo vše v pořádku? Děkuji za reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
749
13.5.21 14:01

Sama mám takhle rostlou jednu stoličku. Je to teda sedmička, takže ani není vidět a nijak mi nevadí.

Jinak dceři taky zuby nerostou úplně rovně. Brzy jdeme k zubařce, tak uvidím, co ona na to. Předpokládám ale, že s mléčnými zuby se u takhle malých dětí nic nedělá, pokud jsou zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
13.5.21 17:18

@annali, děkuji, tak asi nezbývá, než doufat, ze to u tech mléčných nevadi a ze mu to při kousání nejak nebude vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat