Stolní desková hra pro 5letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rsisa
Kecalka 492 příspěvků 29.10.14 21:43
Stolní desková hra pro 5ti letého

Holky, jaké hrajete doma hry (deskové, stolní)s před­školáky, ev. jakou hru bysta doporučili pro 5ti letého kluka? Díky za tipy, mám vybranou Cink, ta se mu bude líbit, pak jsem přemýšlela nad Želvími závody a Viva topo, ale to už je kapku dražší..dík za příspěvky všem!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Titty
Echt Kelišová 8233 příspěvků 29.10.14 22:01

Viva topo je u nas hodne oblibene, zvlada ho i ctyrletacka, tak muzou hrat vsichni. I kdyz sedmileteho brachu uz museji mladsi obcas premlouvat. :)
Hodne radi hraji Carcassonne. Nase deti tedy radsi ten dospelacky, ale detska verze je pro tento vek asi lepsi.

http://www.mindok.cz/…rcassonne-47

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 29.10.14 22:20

Já teď vybírám na Vánoce z her od Lucie Ernestové , moc se mi ty hry líbí, přijde mi, že mají hlavu a patu, naše děti baví, cena je více než příznivá :mrgreen: Rozhodovala jsem se teď mezi dobrodružnýma a cestovatelskýma pro pětiletého (nakonec upřednostníme asi dobrodružné - písmenka a čísla jsou mu bližší, zeměpis odložíme k narozkám :lol: ), tříleté se budou líbit ty zvířátkové (a hlavně vypadají, že by to mohla zvládnout i dohrát). Asi vezmem i tu Honbu za pokladem, ta se mi zdá taky fajn.

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 29.10.14 22:44

@rsisa carcassone a nebo nějakou smart games
 http://plenkacci.blogspot.cz/…assonne.html

Netrpělivá
Kecalka 358 příspěvků 29.10.14 23:00

U nás frčí Ubongo.

rsisa
Kecalka 492 příspěvků 29.10.14 23:01

Díky, nad Dětmi z Carcassone jsem taky uvažovala a teď přemýšlím nad těmi od L. Ernestové, vypadají dobře. Tak teď nevím, kterou vybrat nakonec..

rsisa
Kecalka 492 příspěvků 29.10.14 23:05

Ta Ubongo vypadá taky dobře, tak teď mám hlavu zamotanou, protože se mi rozšířil výběr, kolik her máte vy doma? Já bych jich koupila víc, ale je to celkem drahé…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 29.10.14 23:18

Ještě jsem teď našla Chodí pešek okolo - to mi taky přijde celkem dobré :think: Asi to budem potřebovat všecko :mrgreen:

My máme právě jenom Člověče, pak nějakou hru s Krtkem, co je spíš tak pro 2-3 leté děti a jednu sadu od L. Ernestové. Jinak pexesa a tak, ale to se až tak moc neujalo, Černého Petra se zmocnilo malé dítě a obávám se, že už chudák není kompletní a některé karty jsou nevratně označeny :roll: :mrgreen: Tak zvažuju, že jich klidně doplníme víc, nebudem hrát aspoň furt jedno a to samé dokola.

mooch
Extra třída :D 13851 příspěvků 29.10.14 23:34

Chodi pesek okolo (od mindoku) byla ted v casopise Slunicko

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 30.10.14 06:38

@Angua @mooch http://plenkacci.blogspot.cz/…u-jinak.html

@Angua my máme doma her fakt hodně. a kupuju pořád další :oops: hraní teda baví víc mě než děti :D

Vemas
Kelišová 5494 příspěvků 30.10.14 06:40

U nas leti monopoly, uno, padajici opice…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.10.14 06:56

@oblacek jo, tam jsem o tom právě četla :mrgreen: Mě právě hraní her taky baví, víc než jezdit autem nebo závodit s letadlem či drakem, tak jsem ráda, že konečně můžeme. Syn dlouho u ničeho nevydržel nebo to nechápal, ale teď už se to dá :-D

Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 9 inzerátů 30.10.14 07:39

Co Tučňáci na ledu :mavam:

Kamic
Stálice 88 příspěvků 30.10.14 10:01

U nás momentálně dost frčí prší (ale hrajeme to zatím s vyloženýma kartama). Pak dáma, pexeso, Tik tak bum. Ještě máme od Smartu pár her pro jednoho: barevný kód, chytré autíčko a ještě jednu hru. Ale to syna moc nebere.

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 30.10.14 11:41

@Angua já bych taky pořád něco hrála :D hlavně mě nebaví pořád si hrát na mašinky a jezdit po kolejích a stavět město :roll: moji kluci jsou ještě relativně malí ale hrajeme dost hry… těším se až u toho déle vydrží.
@Kamic co je prosím tě tik tak bum? barevný kod i chytré autíčko mají kluci taky a pak ještě ty tři náklaďáky, ale to mi příjde dost těžké.
@Saffiraa ti tučňáci jsou dost těžcí… příjde mi snadnější to město policajti od smartu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >