Mám lupénku, došla mi mast, namazala jsem se stolním olejem

Anonymní
20.9.20 00:33

Stolní olej a lupenka? Prosim o radu dekuji

Ahoj holky mam dotaz trpim lupénkou jiz 8 let a bohuzel se mi vubec neztraci :zed: kazdy rok jezdim do nemocnice do Olomouce a tam mi vzdy pomuzou a jsem krasne cista tak na 6 mesicu cca ale ted to mam zase zpet a ted kdyz je ta spatna krize tak muj kozni ma zavreno a nevim kdy zas bude ordinovat :,( a me uz dosli masticky, tak jsem se dnes namazala stolnim olejem ( slunecnicovym) ale zatim to mirne pali a nevim jestli jsem udelala dobre… A take nevim kolik by to stalo v lekarne nejala levna mast.. Vzdy jsem se mazala jen od kozniho a to jsou michane a neplati se za ne.. Mam lupenku po celem tele a to je mi 24 let… Jeto naprd stouhle nemoci zit!! :,( :,( tohle bych neprala nikomu. A taky dodnes se stim nemuzu smirit. Mam dite a modlim se aby to nezdedila po me :( :,(… No otazka zni mate nejake zkusenosti s lupenkou? A jaka nejlepsi mast v lekarne je? Ale levna.. :think: dekuji moc za prectenii :hug: :mavam: preji vsem hodne zdravicka :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
943
20.9.20 02:46

Ahoj, ja mám lupenku ve vlasech, podzim a zima se mi dela i par fleku po tele.
Ve vlasech ji mam hardcore, padaji mi i cele praminky.. Naposledy mi kozni napsala volne prodejnou mast, je hodne mastna..ráno se podívám a napisu. Jinak ja kdyz to mam krom vlasu i po tele, tak kdyz si meju hlavu dehťákem, tak si tim napatlam i mista na tele.. Zatim jsem se toho vzdycky na tele zbavila, v tech vlasech je to horsi.
Jinak stolnim olejem bych se asi nepajcovala, kdyz uz tak mam vyzkouseny detsky olejicek, kokosovy olej..

Edit. Ta mast volne prodejna je Ketonal. Doporucila mi ji na lupenku na koznim. :palec:

Příspěvek upraven 20.09.20 v 07:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9125
20.9.20 06:24

Stolním olejem sis asi neuškodila, ale všeobecně problém je, že olej, pokud ho nenanášíš na vlhkou kůži, kde umí vlhkost zafixovat, tak tu kůži vysuší. Jinak jednoduše zajdi do lékárny a chtěj po nich volně prodejnou mast na lupenku, oni už ti něco doporučí. Jen tě můžu uklidnit, moje sestra trpí těžkou formou lupenky celý život a obě děti jsou v pořádku, už jsou dospělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
23.10.20 18:45

Ahoj, my máme atop. exém a když jsme nejssušší tak používám lékařskou vazelinu. Je levná i velké balení je levné, hlavně neštípe a mám pocit že i trochu hojí. Žádné ucpané póry nám nezpůsobuje. Byla to dlouhá a drahá cesta, než jsem na to přišla, ale je to tak. Vyzkoušejte. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
23.10.20 21:35

Zkus něco z konopí, fakt je to dobrý, doporučila mi to kamarádka, která měla dobrou zkušenost od manžela a je vidět, že to opravdu funguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama