Stomatochirurgie Plzeň FN - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 10.01.17 10:44
Stomatochirurgie Plzeň FN - zkusenosti

Zdravim, ceka me extrakce moudraku.
Mate nekdo zkusenost z FN Lochotin v Plzni? A na co se mam pripravit.
Predem dekuji :mavam:

Reakce:

Linve
Kecalka 282 příspěvků 10.01.17 11:09

Ahoj, me tam trhali zub a celkem v klidku. Akorat se tam teda dlouho ceka :-/.. Vesmes tam pracuji mladi lekari + medici. Co dalsiho bys chtela vedet?

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 10.01.17 11:17

@Linve
Tak jestli treba kdyz mi maji trhat 3 moudraky, tak je ukecam, at to vezmou naraz a pod celkovou anestezii? :D
Jsem posera… mam z toho strach jako. blazen :roll:

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 10.01.17 11:21

@Linve
Abych byla presna jsou vrostly do kosti, takze asi to nebude obycejne trhani.
Opravuji se.. :oops:

Linve
Kecalka 282 příspěvků 10.01.17 13:49

Tyjo, myslim, ze celkova anestezie se jen tak nedava. Maximalne analgosedace. Asi bys tam musela zatelefonovat a domluvit se. Ale ty injekce maj celkem ok, ja vubec nic necitila :) a 3 zuby najednou? To se asi take nedela :D ja nevim. Ja tak sla jen na jedno vytrzeni, nejsem zubar :D tohle fakt nevim

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 10.01.17 16:58

Zitra tam jedu, tak dam vedet.
:lol:
Ale pravdou je, ze moje. pozadavky jsou asi nenormalni :D radsi bych mela.vse hned pri jednom.za sebou! :zed:

Linve
Kecalka 282 příspěvků 11.01.17 10:11

@LidkaMat dej urco vedet, jsem zvedava! Drzim palce :)

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 12.01.17 08:31

@Linve
Tak za 2 týdny první zub a měsíc na to 2 zuby.
Celkovou anestezii by v tomhle případě prý pojišťovna neuhradila.
:think:
Vzdávám se… mám půlroční holčičku a to fakt asi teď nepůjde :/

Linve
Kecalka 282 příspěvků 12.01.17 12:42

A na analgosedaci ses ptala?? Tak jestli ti to nedela problemy, tak jeste pockej:) je fakt, ze pak muzes byt tejden nepouzitelna, kdyz to zkomplikuje nakej zanet. Ale doporucuju to nechat trhat mimo leto. Vedra tomu moc nepomahaj

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 12.01.17 14:59

@Linve
:think:
Na tu jsem se neptala. Teď jsem tam volala a samozřejmě to dělají jen privátní ordinace.

wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 09.11.17 16:11

Ahojky. Prosím HELP. Manžel teď přišel od zubařky a dostal doporučení na vytržení osmičky na stomatochirurgii FN Lochotin. Paní zubařka mu prý řekla že neví jestli je to tam na objednání nebo mu extrakci udělají hned na počkání když má zadanku. To mi ale přijde jako scifi. Nevíte jaké jsou tam čekací doby při objednání?

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 10.11.17 05:25

@wiki čiki
Dobry den, reaguji na Váš prispevek. Ja nakonec misto řezničiny v Plzni zvolila ordinaci v Karlovych Varech u doktora Juranka. Provadi extrakci pomoci piezo metody. Je to sice zpoplatnene, ale perfektni :) 2 zuby naraz stoji 3000kc a kdyby se delal ppuze jeden tak take 3000,– je to poplatek za pouziti toho pristroje. Ale za sebe doporucuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >