Stomatochirurgie ulomený zub

Anonymní
25.1.20 09:54

Stomatochirurgie ulomeny zub

Ahoj, mam rozpadlou petku, uz nejde bohuzel zachranit takze me poslali na stomatochirurgii na vytrzeni. Jsem v 1. Trimestru takze to je pro me dvakrát tak velký stres. Máte někdo zkušenost jak moc to bolí? Mám strach, ze se mu zub rozpadne úplně a bude mi to muset řezat atd. Diky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
433
25.1.20 10:19

Pětka jde krásně opíchnout a umrtvit, je k ní dobrý přístup, nebývají problémy s kořeny. Nemusíte mít strach. Případný zánět, kdyby se nevytáhla, by mohl miminko ohrozit víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 10:24
@Beata.xy píše:
Pětka jde krásně opíchnout a umrtvit, je k ní dobrý přístup, nebývají problémy s kořeny. Nemusíte mít strach. Případný zánět, kdyby se nevytáhla, by mohl miminko ohrozit víc.

Moc dekuju, s tim zubem mam problemy odjakziva… uz tam jsou udelane kanálky zbrouseny byl jak blazen a kdyz sem cekala na korunku tak kus odpadl :(

• Citovat
  • Nahlásit
2901
25.1.20 11:33

Hlavně se nestresuj předem, to je pro miminko horší než samotný zákrok. V dnešní době se bolesti při ošetření bát nemusíš. Hlavně to neoddaluj, ať se ti tam nedostane nějaký zánět. To pak bolí a ani samotné ošetření nebývá příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 11:38
@Murka píše:
Hlavně se nestresuj předem, to je pro miminko horší než samotný zákrok. V dnešní době se bolesti při ošetření bát nemusíš. Hlavně to neoddaluj, ať se ti tam nedostane nějaký zánět. To pak bolí a ani samotné ošetření nebývá příjemné.

Jj prý je to nejlepsi ve 2. Trimestru coz mam za dva tydny takze snad me pak vezmou. Strach mam sileny zuby jsou pro me hrozny stres. Ale snad to zvládnu. Diky :)

• Citovat
  • Nahlásit
173
25.1.20 12:36

Mě trhal zubař sedmičku rozpadlou a to opravdu, že tam byla jen čtvrtka zubu. Já měla strach, že to nepůjde vytáhnout, že bude řezat. A ono ejhle.. Já přišla, pichl injekci a za 30 sekund byl celý (zbytek) zub venku i s kořenem :palec: koukala jsem jak vejr a nevěřila :mrgreen: a já se předtím 2 dny klepala strachy a kolabovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 21:40

@NickPaul diky snad to pujde hladce

• Citovat
  • Nahlásit
173
26.1.20 00:47
@Anonymní píše:
@NickPaul diky snad to pujde hladce

Určitě, ničeho se neboj :palec: bude to rychlé a já ani nestihla mrknout skoro. A stomatochyrurg je zkušený, není to jak řadový doktor. Maj natrhano víc jak my nacurano :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
28.1.20 08:02

Pětky jdou ven dobře. Nebývá problém s kořeny je k nim přístup. Opicha to a zub bude venku za chvilku. Stomatochirurg je jiná liga. Když mi moje zubarka trhala čtyřky na rovnátka tahala je každou snad 10min jak řepu… Pak jsem byla trhat osmičky z toho jedna úplně rozpadla kde mi couhal jen kousek. Chirurg opich, vzal takové jakoby dlatko zatlačil a během 30s byl zub venku. Cumela jsem a ptala se jestli je to Teda všechno? No smál se že co jsem čekala.. Takže asi tak.. A to jsem to trhání dokladala dva roky. Ničeho se neboj bude to hned. Lepší jak chodit se zánětem v puse co ohrozí mimčo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat