Konec s kouřením v těhotenství

13183
29.6.13 22:30

STOP-kuřačky aneb konec s kouřením v těhotenství

Zdravím!

Svolávám všechny, které se vzdaly kvůli svým drobečkům cigarety a už nikdy nechtějí k cigaretě ani čichnout, i když mají možná občas chuť.

Už je to skoro rok, co jsem po pozitivním testu už nevzala cigáro do pusy. Kojím, takže je to stále jednoduché, ale nebudu lhát - bojím se, že až odstavím budu mít spády se zase vrátit. Ale nechci, aby mi moje dítě říkalo, že smrdím..

Jak to máte vy? Začaly jste po odstavení nebo se držíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4466
29.6.13 22:32

Nekojím 3m a stejně nekouřím, chutě občas mám, ale dají se v pohodě zahnat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13472
29.6.13 22:33

Jsem na tom stejne jako ty a jsem zvedava, kolik se jich udrzelo:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
29.6.13 22:37

@zlodcera ja po kojeni blbka zacla znovu :roll:. Tak ted po // jsem zase prestala..uz bych rada, kdybych nezacla, snad to pak pujjde… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18000
29.6.13 22:40

Já přestala v minulém těhotenství a celou dobu se těšila až si zase zapálim. poté co se malý odstavil jsem opět začala a teď znovu přestala a opět se těším až zase začnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6226
29.6.13 22:42

Já jsem kojila asi měsíc a pak jsem zase začala. Mám slabou vůli na to, abych přestala, takže musím počkat, až budu těhotná a pak musím hodně dlouho kojit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2989
29.6.13 22:43

Taky mne to lakalo.Dala jsem si 2 x cigarko, vzdycky, kdyz jsem byla na nejakym srazu v hospode :oops: Pokazdy mi bylo po dvou potahnuti zle, i kdyz mi to chutnalo, ze jsem to tipla.Ted uz 3 roky nekourim a muzu rict, ze konecne mne to uz ani nelaka :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
29.6.13 22:44

Nekojím rok. Sem tam jsem měla tendenci si zapálit. Ale třeba večer, když už dítě spalo. Ale já přišla na to, že mi to vlastně už nechutná. Že mám chuť si zapálit, ale když už tahám, tak už mi to spíš dělá zle. Takže si poslední dobou hodně rozmyslím, jestli si vůbec zapálím.
Nikdy jsem nekouřila na zahradě a pak šla třeba za synem. Přišlo mi to odemě vůči němu sprosté, abych mu tím smrděla pod nos. Abych smradlavá brala to voňavé batole… Takže jsem kouřila spíše příležitostně, třeba 1× za měsíc.
Jako jít s kočárem a kouřit u toho mi přijde fakt hnusné.

Co nekouřím, tak mi i přijde, že třeba k určitým pracovním pozicím kouření nepatří. Třeba kdyby za mnou přišel nějaký klient, jedno na jakou pracovní pozici (banka, poradenství,…), tak nechci smrdět. Mě to prostě už do klasického života moc nezapadá.

Příspěvek upraven 29.06.13 v 22:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
29.6.13 22:45

Prestala jsem jako vetsina-tehotenstvi a kojeni- pak jsem si zase :zed: zapalila…proste mi to neda, kdyz maloch usne a ja si konecne v Tom tichu uprostred zelene zapalim :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
29.6.13 22:45

Já přestala kouřit cca před rokem, pořád kojím a v plánu nemám začínat s kouřením. Navíc se mnou přestal kouřit i manžel, tak bych mu to přeci nemohla udělat. No ale hlavně naší malý, abych jí smrděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
29.6.13 22:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maorka
29.6.13 22:56

Tak já přestala když jsem zjistila že jsem těhu..pak už jsem kouřit nezačla a to jsem vždycky tvrdila jak mi to chutná a nikdy kouřit nepřestanu :mrgreen: kouřila jsem fakt hodně..ted už je to 6.let co jsem přestala a po pravdě mi to nechybí a už i smrdí :mrgreen: a hlavně těch peněz co to stojí…

• Citovat
  • Nahlásit
13066
29.6.13 23:02

@Maorka jj prachy to žere, člověk smrdí. Manžel přestal kouřit o nějaký rok dřív jak já a přesně tohle začal říkat, že mu kuřáci smrdí. Divila jsem se, co proti tomu má, když sám kdysi kouřil krabku denně. Říkal, že odnaučený kuřák je horší, jak nekuřák :-D. Začíná to vypadat, že měl fakt pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
29.6.13 23:02

@omites přesně, mě se úplně navaluje :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
29.6.13 23:10

Nehulím už 5 let co jsem našla 2 čárky u prvního, ale chutě mám pořád a strašné i když jde spíše o zvyk sednout si na balkon ke kafíčku a zapálit si, fakt super představa, ale zatím odolávám, zatím :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat