Storky o sexu

25
19.6.20 19:55

storky o sexu

Ahoj holky, zajímají mě pro pobavení nějaké storky ze sexuálního života. Já má třeba tu, jak jsem s ex přítelem souložila v autě a přišla jeho mladši ségra, moc nevěděla, co děláme a asi si myslela, že si nějak hrajeme a jestli znáte takový ten dětský foťák, tak si nás vyfotila a pak to ukazovala jeho rodičům, tenkrát mi bylo extrémně trapně, bylo to u nich na chatě :roll:
pojďte mi taky něco napsat, venku je hnusně, tak se ráda pobavím :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1274
19.6.20 20:03

Kdyz mi bylo 19, byl jsem v USA jako plavcik. Jeden den prselo, nikdo na bazenu nebyl, tak jsem si ho v guardroomu honil, a prekvapil me jeden chlapek a kdyz to videl, chtel mi ho vykourit. Odmitl jsem, ale pak mi nabizel i penize a darky. Tenkrat mi z toho bylo az spatne od zaludku, dnes bych z toho mel zachvat smichu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
19.6.20 20:13

Byla jsem mladá, bylo léto, byli jsme spolu krátce, takže natěšení… a vraceli jsme se z celkem dlouhé cesty. V autě jsme to dělat nechtěli, a tak jsme hledali příhodné místo. Našli jmsme, pod takovým náspem u evidentně nepoužívané jednokolejné trati. Když jsme byli v nejlepším, velmi, velmi pomalu kolem nás projel historický parní vláček, který tam měl jakousi výjmečnou vyhlídkovou jízdu. Lidé nám mávali z okýnek, mašinfíra na nás zahoukal a topič salutoval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 20:26

Při jednom z prvních našich sexů se mi zdálo, že to není ono, že je něco špatně. Když jsme byli v nejlepším, tak ze mě přítel najednou seskočil a běžel na záchod. Prý se mu strašně chtělo čůrat už když jsme začali, ale bál se to přerušit, jenže postupem času se mu chtělo čím dál tím víc a už to nemohl vydržet :D

• Nahlásit
  • Citovat
5266
19.6.20 20:44

Jednou mě partner v rámci předehry kousnul do vnitřní strany stehna, jen tak lehce, ale trefil zrovna tak citlivý místo, že mi automaticky noha prudce vykopla nahoru a přitom jsem ho kolenem trefila přímo doprostřed čela :lol: Bylo po atmosféře, no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
19.6.20 20:51

My mame same takove zazitky se psem, treba kfyz v obyvaku pritel klekl kolenem na piskaci hracku a pes si chtel hrat :D nebo nam prebiha pres postel, kdyz je pritel zezadu, tak se pridava a “ojizdi” mu nohu a tak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
19.6.20 20:51

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 20:52

Noooo. Pozor, ať si to nečtou věřící, nechtěla jsem nikoho pohoršit :mrgreen: :mrgreen:
Jednou jsme se byli podívat na kostel Sv. Barbory v Kutné hoře, a je tam možnost se projit přímo pod střechou. No takže jsme se šli projit a najednou vidíme strašně malý skoro neviditelný vchod, a za nim byly schody, které vedly k malému okénku, z něhož mužem vidět hlavní místnost. No a tam nás přepadl chtíč :D :D :D už se to blíží ke konci a pak slysim otázku - sakra kam se mám udelat? Nenapadlo nás nic lepšího, než zdi kostelu :andel: a v tu chvíli začíná mše :see_no_evil: a vidím všechny ty babičky skrz to malé okénko :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil: achjo no to bylo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.6.20 21:03

Jejda tak my si to s manželem v začátcích vztahu chtěli užít v autě u rybníka. No měla jsem na sobě jen kalhotky a v tu na nás někdo svítí dovnitř baterkou, tak jsem si tričkem zakryla vršek těla abych se mohla otočit, jestli to není někdo, koho známé a oni to policajti, no hodili zpátečku, když jim došlo co tam děláme, tak jsme pokračovali dál

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.6.20 21:08

S prvnim pritelem jsme se potkavali prvni rok jen o vikendech, u nej to neslo, protoze maly byt a sdileny pokoj, u nas cely dny navstevy co zasadne neklepou a vrazi do pokojiku :zed: takhe vzdycky nekde ve sklepe, parku rychlovka. Kdyz u nas spal tak pomalu, potichu jak mysky aby nic nevrzalo. No a jednou vecer prisla mama s tlm ze rano jedou vsichni nekam na adventni trhy, ze musime s pritelem topit. Cekali jsme az vypadnou a hned se na to vrhli, poradne, dlouho.. po akci jsme meli zizen tak pritel sel nahy do kuchyne a tam za stolem deda s novinama :lol: no pritel zajel zpet do postele jak do nory, a vylezl az vecer kdyz sli spat.. no nikdo to nikdy nekomentoval, ale stydela jsem sd pred nim hooodne dlouho.

S druhym pritelem jsme chodili na stejnou stredni, napsali jsme si smsku, ze se sejdem o hodine na panech. No v nejlepsim nekdo vtrhl do druhe kabinky a zacal vykonavat velkou potrebu a u toho si neco brblat, a pak slysim nadavky, a najednou se k nam nekdo dobyva do kanibky a krici at otevre, ze nema toaletak!! No celi rudy jsme otevreli a tam ne moc popularni fyzikar, jeho pohled byl milionovej :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.6.20 22:13
@ropucha 02 píše:
Byla jsem mladá, bylo léto, byli jsme spolu krátce, takže natěšení… a vraceli jsme se z celkem dlouhé cesty. V autě jsme to dělat nechtěli, a tak jsme hledali příhodné místo. Našli jmsme, pod takovým náspem u evidentně nepoužívané jednokolejné trati. Když jsme byli v nejlepším, velmi, velmi pomalu kolem nás projel historický parní vláček, který tam měl jakousi výjmečnou vyhlídkovou jízdu. Lidé nám mávali z okýnek, mašinfíra na nás zahoukal a topič salutoval…

Ahoj, něco podobného jsme zahlédli na školním výletě a taky jsme zevnitř vlaku mávali. Vyplesklý puberťáci nu :D :D tak třeba jsem mávala zrovna tobě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.6.20 22:23
@hvezdicka178 píše:
Ahoj holky, zajímají mě pro pobavení nějaké storky ze sexuálního života. Já má třeba tu, jak jsem s ex přítelem souložila v autě a přišla jeho mladši ségra, moc nevěděla, co děláme a asi si myslela, že si nějak hrajeme a jestli znáte takový ten dětský foťák, tak si nás vyfotila a pak to ukazovala jeho rodičům, tenkrát mi bylo extrémně trapně, bylo to u nich na chatě :roll:
pojďte mi taky něco napsat, venku je hnusně, tak se ráda pobavím :dance:

Starala jsem se rodicum o byt, par dni nebyli doma, vzala jsem tam na tajnacku pritele, super milovani, pouta a vibrator..bezva, jenze pomucky jsme tam zapomneli v igelitce..bezne je nepouzivame, kde je my hodne konzervat. rodice po navratu nasli..ten vyraz co po me tata hodil jsem dlouho nemohla zapomenout kdyz mi to vracel..

• Nahlásit
  • Citovat
1274
19.6.20 22:29
@ropucha 02 píše:

Mám podobný zážitek. Byli jsme na procházce po Kokořínsku. Odbočili jsme z turistické stezky celkem daleko, našli pěknou louku a vrhli se na sebe. Jenže přes tu louku vedla jiná turistická stezka. Nebyli jsme přistiženi úplně v nejlepším, ale spodní prádlo poházené okolo, my přikrytí jen tričky, a když procházela asi pátá dvojice během 20 minut, tak jsme se zvedli a nechali si to jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 01:02

Největší trapas jsme zažili, když jsme spolu s manželem začínali. Mně bylo osmnáct a manžel je o 24 let starší. Bydlel docela daleko, vždycky za mnou přijel a buďto jsme jeli na výlet nebo jsme spolu trávili čas v hotelu. Moje rodina o něm totiž prvního půl roku nevěděla. Jednou naši odjeli na víkend k babičce a já zůstala sama doma. Manžel, tehdy přítel :), přijel a chtěl jet na výlet a pak, že bysme přespali na hotelu. Říkám mu, že nemusíme, že je to zbytečný, protože mám volnej barák. Ještě jsem ho ujišťovala, že se rozhodně dřív domů nevrátí :zed: No.. Tak vrátili a mamka mě šla vzbudit do pokoje. Jaký to bylo překvapení, že tam s její dcerou leží ještě čtyřicetiletej chlápek. No tenkrát to bylo něco hroznýho, teď už se tomu směju. Manželovi bylo ještě tisíckrát trapněji než mně. Nehledě na to, že táta ho měl chuť přizabít. Kdo by řekl, že o deset let později spolu budou úplně úžasně vycházet :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 01:04
@Anonymní píše:
Největší trapas jsme zažili, když jsme spolu s manželem začínali. Mně bylo osmnáct a manžel je o 24 let starší. Bydlel docela daleko, vždycky za mnou přijel a buďto jsme jeli na výlet nebo jsme spolu trávili čas v hotelu. Moje rodina o něm totiž prvního půl roku nevěděla. Jednou naši odjeli na víkend k babičce a já zůstala sama doma. Manžel, tehdy přítel :), přijel a chtěl jet na výlet a pak, že bysme přespali na hotelu. Říkám mu, že nemusíme, že je to zbytečný, protože mám volnej barák. Ještě jsem ho ujišťovala, že se rozhodně dřív domů nevrátí :zed: No.. Tak vrátili a mamka mě šla vzbudit do pokoje. Jaký to bylo překvapení, že tam s její dcerou leží ještě čtyřicetiletej chlápek. No tenkrát to bylo něco hroznýho, teď už se tomu směju. Manželovi bylo ještě tisíckrát trapněji než mně. Nehledě na to, že táta ho měl chuť přizabít. Kdo by řekl, že o deset let později spolu budou úplně úžasně vycházet :)

Nechytila nás teda přímo u sexu, ale leželi jsme tam nahý v objetí :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama