Storno letenky po zjištění těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 18:35

Storno letenky po zjištění těhotenství

Ahoj všichni projížděla jsem všechna podobná témata, ale odpověď na otázku jsem nikde nepřečetla, tak zakládám nové.

K mému dotazu. S přítelem se snažíme o dítě, ale nechci se na to úplně upínat, tak snaze o početí nemůžu přizpůsobovat všechna rozhodnutí. Chtěli bychom v únoru s přítelem do Thajska a teď jsou levné letenky. Můj dotaz je tedy ohledně pojištění storna letenek - má někdo zkušenosti s nějakou pojišťovnou, která by uznala těhotenství (za předpokladu že by bylo třeba pár týdnů rizikové) jako důvod ke zrušení zájezdu? Nechci samozřejmě malovat čerta na zeď, ale už jsem jednou o miminko přišla, tak si myslím, že až znovu otěhotním, můj gynekolog mi takovou cestu zavrhne.

Moc děkuji za zkušenosti. Anonym kvůli zaměstnavateli - nechci aby věděl, že se snažíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32707
24.11.19 18:45

Radu nemám
ale toto mně rozesmálo, tvůj zaměstnavatel ví, jaký tu máš profil? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 18:53

Můj zaměstnavatel je žena a párkrát jsme se už o emiminu bavily, tak by si to mohla spojit vzhledem k tomu, že ví že plánuju tu dovolenou :lol:

máme sice fajn vztah, ale nepotřebuji aby celá firma věděla, že se snažíme. Neví to ani moc přátel - kdo má furt poslouchat ty kecy jestli už se zadařilo :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
32707
24.11.19 18:56

Tak to jo :kytka:, já doufám, že můj zaměstnavatel ani netuší, že nějaké emimi existuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.11.19 18:57

@stinga mě tady nadřízení z práce vystopovali :mrgreen: já o té práci psala a jeden nadřízený lustruje názory na firmu na netu… Takže jeden nikdy neví. :mrgreen:

A kde budete letenky kupovat? Že by poradili tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32707
24.11.19 19:01

@Kamkam á tak já tu o firmě nepíšu, jen jsem kdysi naznačila, čím se firma zabývá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 19:02

@Kamkam přesně toho se bojím. Ještě většina holek z práce emimino taky sjíždí a náhoda je blbec že :D

Letenky přes Thai Airways ale oni mají v podmínkách jen napsané, že při zrušení letenky se platí storno poplatek. Právě na to storno bych si chtěla udělat pojištění, jenže co se dívám do výluk různých pojišťoven, tak v podstatě pokud člověk málem neumírá, tak mu to neuznají :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
2599
24.11.19 19:09
@stinga počkej, se někdo bude nudit a už te má. :D
@Anonymní píše:
@Kamkam přesně toho se bojím. Ještě většina holek z práce emimino taky sjíždí a náhoda je blbec že :D

No jestli si to tu někdo přečte, tak si to už stejně asi spojí. Když jste se bavili + info o ty dovče :D co ta evropská pojišťovna nebo jak se jmenuje? My od ní měli pojištění, letěla jsem těhotná, my teda neřešili storno, ale k tomu těhotenství byla celkem benevolentni. Na storno podmínky už si teda bohužel nevzpomenu, a jestli tam něco bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21100
24.11.19 19:11

No, pojištění platí pro případ, že budeš nemocná a v PN. Ne že otehotnis. Já řešila zájezd a bylo lepší přepsat někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
24.11.19 19:15

Neni lepsi se zeptat primo v cestovce? Nechapu tve obstrukcce ohledne dovoleny a pripadne tehotenstvi :zed: neni lepsi se prestat snazit a po dovoleny to odstartovat? proc tak slozite, kdyz to muzete udelat jednoduse :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41793
24.11.19 19:15
@Anonymní píše:
Ahoj všichni projížděla jsem všechna podobná témata, ale odpověď na otázku jsem nikde nepřečetla, tak zakládám nové.

K mému dotazu. S přítelem se snažíme o dítě, ale nechci se na to úplně upínat, tak snaze o početí nemůžu přizpůsobovat všechna rozhodnutí. Chtěli bychom v únoru s přítelem do Thajska a teď jsou levné letenky. Můj dotaz je tedy ohledně pojištění storna letenek - má někdo zkušenosti s nějakou pojišťovnou, která by uznala těhotenství (za předpokladu že by bylo třeba pár týdnů rizikové) jako důvod ke zrušení zájezdu? Nechci samozřejmě malovat čerta na zeď, ale už jsem jednou o miminko přišla, tak si myslím, že až znovu otěhotním, můj gynekolog mi takovou cestu zavrhne.

Moc děkuji za zkušenosti. Anonym kvůli zaměstnavateli - nechci aby věděl, že se snažíme.

Potrat není nic neobvyklého a let letadle mimino nepřipraví o život. Já bych přestala s tou úzkostí a plánovala vesele dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2227
24.11.19 19:17

Kupte letenky a hura na dovolenou :D o dite se muzete zacit snazit tam :) unor je za rohem, to vydrzite :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 19:24

@Kamkam bavily jsme se jen o tom, že chodíme na emimino, nic víc ne. A dovolenou v tomto období do Asie plánuje většina lidí, je tam sezona, tak to snad nehrozí spojení :lol:
Nicméně moc díky za radu, na tu evropksou jsem se právě dívala že mi přišla nejlepší, tak moc díík za zkušenost! :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 19:26

@P4ja však rizikové těhotenství je PN :think: a já neplánuji být záměrně na rizikovém proboha :D, jen se ptám, jestli má cenu připojišťovat storno, nebo je to zbytečné (že by mi to neuznali)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 19:29

@migmina jezdíme na dovolenou cca 3× do roka, tak ta situace může nastat kdykoli, ne jen teď. Jak už jsem výše psala - zajímá mě, jestli rizikové těhotenství některá pojišťovna uznává jako důvod proč neodletět. Pojištění storna je celkem drahá sranda tak abych to zbytečně nekupovala když by to pak třeba ani neuznali. A především nejedu s cestovkou, ale kupuju letenky - tzn jde mi o PŘIPOJIŠTĚNÍ storna…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat