Storno pracovní neschopnosti

Anonymní
2.6.20 17:12

Storno pracovní neschopnosti

Dobrý den, jdu si k vám pro radu. Od konce února jsem na neschopence ( komplikace v těhotenství momentálně jsem 24TT) dnes mi volal zaměstnavatel, že mu přišlo ze sociálky, mi stornují pracovní neschopnost. Ovšem důvody nevím. Nikoho jsem doma na kontrole neměla a v kaslíku jsem žádný papír o tom, že mě nezastihli doma také neměla. Zítra budu volat sociálku. Jen chci znát vaše rady nebo zkušenosti. Je možné, že je to úřední chyba? Nevím :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

873
2.6.20 17:17

Ahoj, dnes nám to přišlo do práce taky. Na OSSZ nám řekli, že je to nějaká chyba a že jim volá jeden člověk za druhým, takže můžeš být v klidu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 17:29

@xammy tak to jsi mě uklidnila děkuji :hug: já si říkala, že je to divný.. vycházky dodržuji a hlavně mě nikdo neinformoval pouze zaměstnavatele a žádný papír mi tu nikdo taky nenechal.. na sociálku raději, ale zavolám. Ještě jednou díky :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
501
2.6.20 17:56

Ano, jsem mzdovka a taky přišly storna, to jsem zvědavá, jak to vyřeší, jelikož ty neschopenky se propsaly do mzdových programů a zpětně to prepočetlo i vyplaty půl roku zpět 8o :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
2.6.20 18:15

Jo a na sociálku jsem volala, a paní to storno ani neviděla, jim se to vůbec nezobrazovalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1648
2.6.20 18:48

Začali už ta storna mazat, tak proto jste to asi neviděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
3.6.20 02:13

Ikdybys vycházky nedodržovala a měla x kontrol, tak ti neschopnenku prostě jen tak nestornují. Takhle to nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama