Strach a smutek ze samoty

Anonymní
22.4.21 23:07

Strach a smutek ze samoty

Manžel šel na oslavu. Vyrazil v pět. Říkal, že je za dvě hodiny doma. V devět volal, že maximálně do deseti. Je jedenáct a on nikde jako vždy… Ano, normálně by to člověk asi neřešil. Ale bohužel naše manželství není vůbec v pořádku. Vím, že to musím ukončit. Problém není v tom, že někam šel, ale v tom jak to skončí. Nevěrou, násilím nebo jen hádkou. Strašně trpím. Šílím. Bojím se, že přijde a bojím se, že nepřijde. Nedá se to asi vysvětlit. Nevím jak tyto stavy řešit. Nemá smysl mu volat, psát. Stejně si všechno udělá jak bude chtít. Bez ohledu na mě. Nemůžu spát. Furt jen poslouchám jestli už náhodou nejde. Bolí mě strachy břicho. Tluče mi srdce jako blázen. A nejhorší na tom je, že vím, že tohle manželství bude muset skončit. Ale vůbec nevím kam půjdu. Nic. Ani nehledám asi radu, jen jsem se potřebovala tak nějak anonymně svěřit. Takový výkřik do tmy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
22.4.21 23:19

Takže toto všechno cos popsala dělá běžně? Jestli ano, nebuď masochistka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 23:28
@LadyDelRey píše:
Takže toto všechno cos popsala dělá běžně? Jestli ano, nebuď masochistka.

Běžně. Když jde pít. Tedy někdy každý týden, někdy jednou za tři měsíce. Někdy za půl roku. Ale nikdy nepřijde tak jak řekne a skoro vždy to skončí nějakým průserem. Někdy horším někdy lepším. Už jsem se naučila mu nevolat. Nepsat. Ba dokonce od určité hodiny nebrat telefon, protože se většinou dozvím jak jsem hrozná a podobně.

• Citovat
  • Nahlásit
268
22.4.21 23:35

Zakladatelko, máte děti? Jestli ne, máš to jednoduchý. Neztrácej čas. Samozřejmě i pokud je máte, být tebou, neváhám ani minutu a odcházím pryč… nebo proč s ním zůstáváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 23:38
@LadyDelRey píše:
Zakladatelko, máte děti? Jestli ne, máš to jednoduchý. Neztrácej čas. Samozřejmě i pokud je máte, být tebou, neváhám ani minutu a odcházím pryč… nebo proč s ním zůstáváš?

Děti, hypotéka. Strach. Neskutečně velký smutek ze samoty. Už jsem to několikrát zkoušela odejít. Nedokážu to.

• Citovat
  • Nahlásit
440
22.4.21 23:41

Být tebou, sbalím si a dokud doma není, odcházím, Tvé pocity moc dobře znám, ale ničíš tím jen sama sebe, je hrozné, když Tě strachem bolí břicho, máš rodiče, sourozence, kamarády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
22.4.21 23:43
@Anonymní píše:
Děti, hypotéka. Strach. Neskutečně velký smutek ze samoty. Už jsem to několikrát zkoušela odejít. Nedokážu to.

Dokážeš, měla bys kvůli dětem, chceš aby se dívali, jak takový *****si z Tebe dělá boxovací pytel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 23:49
@Hiavnaan píše:
Být tebou, sbalím si a dokud doma není, odcházím, Tvé pocity moc dobře znám, ale ničíš tím jen sama sebe, je hrozné, když Tě strachem bolí břicho, máš rodiče, sourozence, kamarády?

Nemám kam jít. Od všech kamarádů mě postupně odtrhnul. Rodiče mám, ale to je z bláta do louže. Nejhorší je, že já to všechno vím. Chodila jsem k psychologovi, psychiatrovi, nic. Prostě nic mi nepomáhá. Jsem jak zaseklá v kruhu.

• Citovat
  • Nahlásit
268
22.4.21 23:51

Zakladatelko, netuším, jaké máte rodinné vztahy, ale kašlala bych na veškerou hrdost, svěřila bych se rodičům a odešla i s dětmi pryč. To víš ty, jaké máš možnosti. Jasně, nebude to jednoduchý, pár měsíců asi budeš dost počítat a slevíš z nároků… dá se všechno. Hlavně buď příkladem pro svoje děti a nebuď zlomená ušlápnutá matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 23:51

Před chvílí přišel ožralý. Fuj. Hnus. Hrozně jsem bojím co bude.

• Citovat
  • Nahlásit
5136
22.4.21 23:52

Možná by bylo dobré si odpovědět, proč se té samoty tak strašně bojíš. Čeho se na tom bojíš nejvíc? Pojmenovat to. Ty neumíš být sama se sebou? Jsi na něm závislá psychicky? Tam je zakopaný pes. Přijde další chlap a budeš závislá zas. Musíš se naučit být a žít sama. S tímto člověkem to nepůjde a když si najdeš jiného, dopadne to stejně.
Psychoterapie. Jediná pomoc.
Vem si, kolik lidí na světě žije samo a jsou šťastní. Navíc ty máš děti. Sama už nikdy nebudeš. Kamarádka se teď rozváděla, děti, barák, hypotéka. Prostě to nějak dopadlo. Vždycky se to nějak vyřeší, hlavně se přestat bát :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
23.4.21 00:05
@Anonymní píše:
Nemám kam jít. Od všech kamarádů mě postupně odtrhnul. Rodiče mám, ale to je z bláta do louže. Nejhorší je, že já to všechno vím. Chodila jsem k psychologovi, psychiatrovi, nic. Prostě nic mi nepomáhá. Jsem jak zaseklá v kruhu.

Radši azylový dům než toto, nebudeš sama, máš děti :kytka: já to měla stejně, a dnes jsem šťastná, že jsem sama, záleží mi jen na dceři aby měla krásné dětství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
23.4.21 00:07
@Anonymní píše:
Před chvílí přišel ožralý. Fuj. Hnus. Hrozně jsem bojím co bude.

Se seber a odejdi, co čekáš že ti tu kdo poradí.
Odejdi od něj a bla bla. Stejně s ním budeš dál, protože se v tom vyžíváš. :zed:
A teď vážně nemáš tam nějakou lepší pohádku ať se mi hezký spinká? :hug: :srdce: Prosím 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
23.4.21 00:14

Odejdi, prosím tě, odejdi, padáš do propasti ani to netušíš. Najdi si na netu, kde ve svém okolí hledat pomoc, kontaktuj rodinu, sestřenici, bratrance, spolužačku…jo a samota není zlá, je-li volena dobrovolně a v pravý čas.
To není ze mne, to řekl V.Hugo. A máš děti, nebudeš a nejsi sama. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
23.4.21 00:17

On tě bije? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu