Strach. Čím to je ? Jak se vrátit do normálu?

Anonymní
12.2.21 21:36

Strach. Čím to je ? Jak se vrátit do normálu?

Dobrý večer. Doufám źe to správně popišu. Cca před 2 lety se mi začala motat hlava, ale není to motani hlavy jako napřed. Když rychle vstanete apod.. je to takové zvláštní. Začala jsem chodit po doktorech, byla jsem na všech vysetrenich a všechno negativní, tak jsem si myslela že je to od páteře, takže fyzio, bohužel také v pořádku. Postupem času jsem začala mít úzkostné stavy takže beru Sertralin. Který mi naštěstí moc pomohá ale od toho motani hlavy ne. Dnes jsem tak nad tím vším přemýšlela a zjistila jsem že před těmi 2 lety. Jsem doma viděla ducha a strašně moc jsem se bála, v noci jsem nespavala, bála jsem se být doma sama. Takže jsem si zaplatila čištění na dálku to pomohlo. Jenže mám pořad pocit že tu nejsem jako by sama, hlavně tedy když je partner v práci, a nedej bože když šel někam s chlapama to jsem byla úplně v koncích, takže si myslím źe to bude nejspíš tím duchem. Otázka zní dá se stim něco dělat?? Stim strachem? Já si pořad říkám ježíš marja nic nevidím nic se neděje, takže je úplně všechno v pořádku, ale v hloubky duše je to proste jinak

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17073
12.2.21 21:44

Vstup do psychoterapie a řeš svou úzksotnou poruchu. Brát jen léky a neřešit k tomu příčinu je nahouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3447
12.2.21 21:56
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Doufám źe to správně popišu. Cca před 2 lety se mi začala motat hlava, ale není to motani hlavy jako napřed. Když rychle vstanete apod.. je to takové zvláštní. Začala jsem chodit po doktorech, byla jsem na všech vysetrenich a všechno negativní, tak jsem si myslela že je to od páteře, takže fyzio, bohužel také v pořádku. Postupem času jsem začala mít úzkostné stavy takže beru Sertralin. Který mi naštěstí moc pomohá ale od toho motani hlavy ne. Dnes jsem tak nad tím vším přemýšlela a zjistila jsem že před těmi 2 lety. Jsem doma viděla ducha a strašně moc jsem se bála, v noci jsem nespavala, bála jsem se být doma sama. Takže jsem si zaplatila čištění na dálku to pomohlo. Jenže mám pořad pocit že tu nejsem jako by sama, hlavně tedy když je partner v práci, a nedej bože když šel někam s chlapama to jsem byla úplně v koncích, takže si myslím źe to bude nejspíš tím duchem. Otázka zní dá se stim něco dělat?? Stim strachem? Já si pořad říkám ježíš marja nic nevidím nic se neděje, takže je úplně všechno v pořádku, ale v hloubky duše je to proste jinak

Nech se zavřít do Bohnic, tam ti duchy z hlavy vyženou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
13.2.21 07:00

Bohužel také v pořádku, to je snad dobře? U tebe bude problém psychického rázu. Řešila bych to s odborníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 07:08
@Jolka86 píše:
Bohužel také v pořádku, to je snad dobře? U tebe bude problém psychického rázu. Řešila bych to s odborníkem.

Samozřejmě, jsem chodila, ale už to není potřeba úzkosti už nemám. Jen to motani v té hlavě..

• Citovat
  • Nahlásit
21310
13.2.21 07:52
@Anonymní píše:
Samozřejmě, jsem chodila, ale už to není potřeba úzkosti už nemám. Jen to motani v té hlavě..

Sice nemáš úzkosti, ale na hlavu jsi pořád. Z ducha to opravdu nemáš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 08:18
@terien píše:
Sice nemáš úzkosti, ale na hlavu jsi pořád. Z ducha to opravdu nemáš :lol:

Nevím proč tohle komentujete? Já jsem se pouze zeptala. Tak nevím proč musíte mít, takový blbý komentář?

• Citovat
  • Nahlásit
21310
13.2.21 08:23
@Anonymní píše:
Nevím proč tohle komentujete? Já jsem se pouze zeptala. Tak nevím proč musíte mít, takový blbý komentář?

Jakože se ti motá hlava z ducha a čekáš chytrý komentář? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
17.2.21 13:20

Ahojky, já jsem úzkostné stavy měla z antikoncepce a věřím, že je to na palici. Neustále jsem se v noci probouzela a chodila zjistit, jestli jsem dala klíče od auta na místo, jestli dýchají děti atd… Zkoušela jsem všechno, ale nic nepomáhalo, až v diskusi tady na emiminu holky popisovaly stejné stavy po užívání stejné antikoncepci, kterou jsem brala, po vysazení se vše dalo do normálu i pocení, které mě v noci trápilo. Asi možná by bylo dobré zjistit, co ten strach v tobě vyvolává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat