Strach, krvácení nebo špinění po stolici v 2. trimestru

Anonymní
18.7.20 08:01

Strach, krvácení nebo špinění po stolici v 2.trimestru

Ahoj holky, před týdnem jsem dostala zánět asi kvasinky, nevím doktor mi prostě na dálku poslal recept na krém dafnegin, no a od té doby nevím zda je to i tim dafneginem tak spinim, minulý pátek jsem byla na pohotovosti protože jsem ráno po stolici měla čistou krev a srazeninu, na pohotovosti mi řekla doktorka že to bylo z čípku, že se může stát že ještě budu krvácet nebo spinit, že ten čípek je nějaký divný :think: ale předtím než začal zánět a ten krém jsem byla v pořádku, dostala jsem ascorutin, ale stejně ráno po stolici buď zakrvacim nebo zaspinim… Dodám že ještě mám i problémy se stolici, a větry. Jsem z toho dost nervni, jedno dítě už mám ale předtím bylo pár potratu který takto začínali ale okolo 6 tt, a ne v 16 týdnu, měla jste to taky některá? mam strach, mýmu gyndari jsem v týdnu volala a sestra mi řekla že pokud to není jiný problém mám přijít jen normálně do poradny 8o, přijde mi jak kdybych je otravovala a nechtěli mě vyšetřit, jelikož už jsem jednou u nich byla se špiněním a doktor nic neviděl, tak ráno sem zaspinila ale u doktora jsem byla až odpoledne, tak mi jeste vynadal ze to možná byla stolice… No nebyla, po pár dnech přišlo to krvácení, měla jste to taky nektera a do konce těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2618
18.7.20 13:44

Po stolici se mi to stávalo taky. Čípek je prokrvený a jak člověk zatlačí, tak může něco lupnout a pak je z toho špinění. Každopádně zvlášť po potratech bych byla nejista taky a chtěla raději vyšetření u svého gyndare. Prostě si tam zajdi a prover to s ním, ať tě uklidni (a vyšetří pro jistotu). Myslet si můžou, co chtějí. Platíš si zdravotní, tak co.. Bohužel doktoři (hlavně chlapi) někdy takhle debilně reaguji, že si člověk myslí, že je otravuje. Při druhém těhotenství jsem taky byla na pohotovosti (taky předtím jeden potrat) a doktor mi rovnou vynadal, že je vše ok a kdyby kvůli každýmu prdu k nim chodila každá… :roll: Byla sobota osm ráno, pohotovost jsem si zaplatila a nikoho jsem noci nebudila, tak fakt nevim. No není nad trochu empatie pro těhotnou ženskou.. :zed: Určitě budes v pohodě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 13:51

Zajela bych na pohotovost ze krvacim at me vysetri, odmitnou te nemuzou a naky jejich kecy by me nezajimali, ja si to platim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama