Strach, nervozita, porod?

Anonymní
29.11.19 09:33

Strach, nervozita, porod?

Ahoj holky… Jsem 36+2tt. Vím na porod ještě brzy. Dle dr hlavička naleha, čípek na 1 prst. Břicho mi spadlo dolů.. Cca 2-3dny jsem šíleně nervózní. Nevím jestli to je z toho že se to blíží, nebo ze strachu… Mám návaly horka, v noci nemůžu spát. Na druhou stranu jsem jak vyměněná. Mám strašně dobrou náladu, za celé těhotenství snad nejlepší co může být. :mrgreen: Aniž bych tedy k tomu měla důvod. Neustále mám potřebu uklízet, a fakt mám strašně divný pocit. Zhruba ty 3 dny mě strašně tvrdne břicho, celé těhotenství jsem stim problém neměla. Ale teď je to opravdu celý den, občas mi zatlaci v podbřišku…Vana na to tvrdnuti absolutně nepomáhá… Myslíte že to do termínu vydržím? :lol: Vím že mi to nikdo neřekne… Ale nevím jestli už to chci mít radši zasebou, nebo tenhle stav pretrpet do vánoc.. :lol: jak jste se cítily vy před porodem? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

238
29.11.19 09:42

Ja teda ještě nerodila, ale neříká se tomuto stavu tzv. Hnízdění? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
29.11.19 09:54

Měla jsem měsíc před porodem zablokovanou páteř, dcera mi tam někde tlačila na nerv. Hned po porodu to ustoupilo. Nemohla jsem spát, hýbat se, takže jsem byla celý měsíc pekelně unavená, nasra. ná a nemohla jsem dělat vůbec nic. Den před porodem bych neřekla, že druhý den už budu rodit. Takže kdy porodíš ti opravdu nikdo neřekne. Nespěchej, ještě se vyspi a udělej co potřebuješ, užívej si, že máš ještě klid. Kdybych věděla co přijde po porodu, klidně bych si ji tam ještě pár týdnů podržela a to jsem si kvůli té páteří přála, aby už vylezla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama