Strach o manželovo zdraví

Anonymní
18.3.16 20:25

Strach o manželovo zdraví

Manžel má děsnou životosprávu. Za prvé kouří (minimálně krabičku denně), za druhé pije fakt strašnýho piva (tak v průměru šest denně, snad ani nic jiného nepije nebo já nevím), za třetí buď nejí, a nebo jednou denně, a to: bůček, jitrnice, klobásy, k tomu si nakydá sklenici majolky atd. Tlustej není, ale dneska mu dr. zjistila vysoký tlak. Léky odmítl, prý byl nervózní. Bude mu 40. Mám strach, že se zničí, ale vymluvit si nedá nic. Asi se na něj mám vyprdnout, ať si dělá, co chce, že? Protože já si akorát deru nervy a je to k ničemu. :( Omlouvám se za anonym, ale je to trapný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11365
18.3.16 20:32

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 19:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27355
18.3.16 20:33

Spíš se obavám, že je i alkoholik.. To ti nevadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
18.3.16 20:37

Manzel rika, ze takhle se chova alkoholik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
18.3.16 20:38

Neni to trapny :? Vazna vec. Nezavidim :? Ja to nechapu, proc kdyz se clovek snazi nekomu pomoct, tak to ma obraceny efekt.Ja prestala kourit po 12letech a bylo to tezke a diky tomu, ze mne manzel podporil a prestal taky(15let kouril). Spolecne se to da zvladnout, ale dotycna osoba musi chtit. Podle mne ten Vas dokym nebude mit vazne problemy nikdy neprestane :?.Mozna se pletu, ale nenicte nervy a energiu na nekoho kdo jsi to nezaslouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
18.3.16 20:40

Kdy stihne vypít 6 piv? 8o tohle si myslim ze je docela problem…zatim je mladej…ale za par let uz to pocítí…zkusila jsi s nim promluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
18.3.16 20:41

Ahoj. A jak jste spolu dlouho? To se za celou dobu nenechal v ničem ovlivnit? My když jsme se s mužem poznali, tak snídal kafe a cigáro :zed: Teď máme běžné snídaně (chleba s máslem, sýrem, pomazánkami, míchaná vajíčka…). Taky je masový, dál si pochutnává na jitrnicích nebo bůčku, ale taky se naučil na rýži s pohankou nebo třeba porkovou polévku, jídla, která by dřív nepozřel. U těchto echt chlapů to nejde ze dne na den, ale pomaloučku měnit jídleníček… Zkus mu bez řečí nabízet třeba ty zdravější přílohy k masu a třeba se chytne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.16 20:41

@Jana525 @pikola Je to alkoholik, teď tam zase sedí a kouká jak degen. Vadí mi to a co mám jako dělat? Nemám kam jít. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.16 20:43

@Vojtula Odpoledne, když přijde z práce. Stihne i víc, když se daří. Jo, nic nepomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
11365
18.3.16 20:44

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 19:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27355
18.3.16 20:45

Máte děti? Takový byl co jsi ho poznala, nebo poslední dobou? A to nevaris, nebo jen Bucky a jitrnice, nebo kde to bere?

Příspěvek upraven 18.03.16 v 20:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
18.3.16 20:47

Mě teda zaráží nejen 6 piv denně, ale hlavně to, že měl tlak takový, že by mu dr nasadila hned léky, pokud má někdo v ordinaci vyšší tlak, dělá se to tak, že chodí na přeměření a pokud je to pořád vysoké(nebo nízké) tak se dá holter, tem bude celý den ten tlak měřit při každodenních činostech a ztoho se to podle aktivity vyhodnotí a poté nasazují léky, vím o čem mluvím, několikrát jsem ho měla, nakonec mi právě podle holteru vyhodnotili nemoc bílých plášťů a vždycky budu mít u lékaře ten tlak vyšší, ale i když toto mám potvrzené, čas od času když se lékaři něco nezdá pošle mě zase.
Takže nebezpečí vidím v pivu, vysokém tlaku se kterým se nic nedělá a té stravě co vede k vysokému cholesterolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
18.3.16 20:47

Oni ty chlapy jsou takový tupý, a kolikrát opravdu pomůže až když mu to začne lézt do zdraví. Můj táta ne že by pil nebo kouřil, ale taky nejedl nic než maso, klobásky, uzený, málo pohybu, ze zeleniny se mu dělalo zle jen o ucítil. Až když přibral, dostal koliku, dnu, všude ho začalo bolet, tak k masu už ani nečuchne, místo čokolád a bombonů u televize si nakrájí jablko. Přeji ti aby mu to došlo dřív, než bude nemocný, ale chlapi to maj občas v hlavince trošku pomalejší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.16 20:50

Prý se mám sebrat a vypadnout, když se mi to nelíbí. Dává mi týden, abych vypadla. Se třemi jeho malými dětmi.

• Citovat
  • Nahlásit
27892
18.3.16 20:54
@Anonymní píše:
Prý se mám sebrat a vypadnout, když se mi to nelíbí. Dává mi týden, abych vypadla. Se třemi jeho malými dětmi.

Tak to je síla! 8o :pocitac: Ať padá on!
Zvládneš to? Máš s dětmi kam jít?

Příspěvek upraven 18.03.16 v 20:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat