Strach o první dítě, když budu v porodnici

Anonymní
30.5.20 15:57

Strach o první dítě když budu v porodnici

Ahoj maminky, jsem ve 30tt, porod už se mi blíží a na mě padnul strach. Mám 3 letou dceru nikdy jsme od sebe nebyly dyl než 2 hodiny a je na mě hodně závislá. Jeste ji dělám dudlika přes noc takže nevím jak to s ní taky manžel zvládne. No mám z toho fakt nervy. Poraďte mi jestli s tím máte zkušenosti jak jste to zvládly vy. Jak se toho strachu zbavit. Děkuju a omlouvám se za anonym. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3783
30.5.20 16:00

Manžel jezdil s dcerou sám k babičce na víkendy když jsem byla těhotná. Ale neměla jsem teda takovýho zavislaka. Od mala jsem ji zvykala, že ji nejsem pořád za zadkem a prsa jsou jen na kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8465
30.5.20 16:01

Dcera není jediná závislá.
Pokud máš obavy, že tříleté dítě nezvládne být se svým otcem pár dní samo, je někde hodně velký problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 16:05

@JancaS84 já právě nevím ani jak ji mám toho dudlika odnaucit zkoušeli jsme snad vše a nedá si říct. Máme malou trpělivost.

• Nahlásit
  • Citovat
3539
30.5.20 16:06
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jsem ve 30tt, porod už se mi blíží a na mě padnul strach. Mám 3 letou dceru nikdy jsme od sebe nebyly dyl než 2 hodiny a je na mě hodně závislá. Jeste ji dělám dudlika přes noc takže nevím jak to s ní taky manžel zvládne. No mám z toho fakt nervy. Poraďte mi jestli s tím máte zkušenosti jak jste to zvládly vy. Jak se toho strachu zbavit. Děkuju a omlouvám se za anonym. :?

Hruza, tříletému diteti delat dudlika… nechapu, muzes si za to sama. Jeste mas cas to zmenit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 16:07

@Sany80s Ona přes den by ještě vydržela kdyby měla nějakou zábavu ale v noci je zvyklá fakt jen na mě a toho se právě bojím. Je to problém já vím no jenže co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 16:08

@Kaileee Je to hrůza a ano můžu si za to sama, protože jsem stejně vždycky podlehla. Změnit bych to chtěla ale jak to nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
3783
30.5.20 16:09

A jak to budeš dělat až budeš v noci kojit miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8465
30.5.20 16:10
@Anonymní píše:
@Sany80s Ona přes den by ještě vydržela kdyby měla nějakou zábavu ale v noci je zvyklá fakt jen na mě a toho se právě bojím. Je to problém já vím no jenže co s tím.

Docela si sedím na rukou, abych nebyla ostřejší.
Nejjednodušší odpověď je asi vychovávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 16:11

@JancaS84 Na to se mě ptá hodně lidí a sama nevím. Chtěla bych ji to odnaucit než porodim aby to pak neměla že dne na den ale bojím e ze s ní to jinak ani nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
21228
30.5.20 16:12

Ahoj..neboj. I já to tak měla. Malému bylo 2, 4..a závislá jsem byla já na něm :lol:

Úplně jsem byla v nervech..a vyřešil to,,osud,,. Odloučila se mi placenta a ani nevím, jak rychle jsem byla na akutním cs..syn na chodbě v porodce :mrgreen: takže co se dělo jsem věděla až potom. A ejhle? Nic :lol: malý úplně happy..

A s druhým v roce plně kojeným akutní slepák..ani domů mě z ambulance už nepustili. A ejhle? Taky klid..večer se holt uřval, v noci místo mě našel tatínka, takže prý sice chvíli,,lovil,, :mrgreen:, ale když nenašel, usnul.

Já podepsala v nervech revers druhý den a on ke mně ani nespěchal lumpík :mrgreen:

Takže klid..malá to zvládne líp než ty :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3783
30.5.20 16:13
@Anonymní píše:
@Kaileee Je to hrůza a ano můžu si za to sama, protože jsem stejně vždycky podlehla. Změnit bych to chtěla ale jak to nevim.

No tak holt budeš muset spát v jiné mistnosti, tatínek dá dudlik. Máma tady není a budete muset vydržet. Taky mám 3 letou holčičku a to si fakt nedokážu představit že bych ji tak otrocila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 16:13

@Sany80s Jsem prostě moc měkka no. Měla bych přitvrdit jenže to mi moc nejde..

• Nahlásit
  • Citovat
3783
30.5.20 16:14
@Anonymní píše:
@JancaS84 Na to se mě ptá hodně lidí a sama nevím. Chtěla bych ji to odnaucit než porodim aby to pak neměla že dne na den ale bojím e ze s ní to jinak ani nepůjde.

No jako počkej co ti bude dělat až uvidí že pro miminko prso je pro ni ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 16:17

@Liška2014 ahoj děkuju alespoň za nějaké uklidnění :) no možná se stresuju úplně zbytečne kdo ví. Mě všichni říkaj taky že to zvládne v pohodě. Taky si furt snažím říkat že to bude v pohodě a že to stejně nějak dopadne. :D Tak snad uvidím no..
Je pravda že možná není problém v ní ale spíš ve mě :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama