Strach z porodu třetího dítěte, a vše kolem těhotenství

20
23.7.13 09:22

Strach s porodu třetího dítěte a vše kolem těhotenstvý

Ahoj, jsem tu teprve chvilku, ale chci se podělit svámi o svuj strašák který mi nedá spát :)
Mám dvdě děti 9 a 6 let holčičku a kluka, s jejich otcem však nežiji několik let, již něco málo přes dva roky žiju s přítelem který jěště nemá ani jenro dítko, mé děti bere jako za vlastní to je jasné, ale touží mít jěště to jedno :) geneticky své.
No a pro mě je to tedy horor, neumím si předstvait už rodit první dítě jsem měla v 19 a druhé ve 21 letech, ted v mích 28 letech si to neumím prostsě představit, navíc v mím věku táhnout za sebou malí řetěz dětí :D a ten porod a to těhotenství, no hruza nevím ale jak jsem starší tak se prostě bojím ačkoliv u sebe pozoruji žýe bych v hlouby srdce taky jěště to jedno chtěla, ale ten starch s těhotenství a porosu mě brzdí.
Při druhém dítěti, tedy u dcery jsem rodila ve 32 týdnu a bylo to hrozné odnes nevím proš se mi dcera narodila předčasně, prostě mi 14 dní odtýkala plodová voda a s mého bydliště kde je nedaleko porodnice mě musely eskortovta přikurtovanou v sanitce až do Plzenské nemocnice kd ejsem po 14 dnech porodila, je tedy pravda že porod byl rychlejší sice bolestivější ale ten starch že se zase něco stane mi to prostě nechce dovolit, jestly je tu mezi vámi nějaká maminka s podobným přípěhem prosím podělte se sním semnou děkuji :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Elessar
23.7.13 09:28

Mě zas vyděsil název diskuze 8o :-O bože bože..

• Nahlásit
  • Citovat
48747
23.7.13 09:28
@Acinore píše:
:lol: :lol: asi jen překlep to se stává :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 09:33
@Acinore píše:

Taky mě to v prvé chvíli napadlo, ale chtěla jsem taktně mlčet :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
23.7.13 09:39

@Seizdra odkdy TY taktně mlčíš??? 8o :mrgreen: sakra, co se to dneska děje, erupce na Slunci? :-O :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
21860
23.7.13 09:41
@Acinore píše:
@Seizdra odkdy TY taktně mlčíš??? 8o :mrgreen: sakra, co se to dneska děje, erupce na Slunci? :-O :think: :lol:

Náhodou, vy jste si toho tu asi nikdo nevšiml, ale já už dááávno nejsem ta, co musí všude psát a z každýho dělat debilka :mrgreen: Fakt, co se malá narodila, jsem úplně jinej člověk… Ale že nemám ráda lidi bez smyslu pro humor a suchary, tak to se nezměnilo, ty nemám ráda čím dál víc a je mi jich móc líto… A že jich tu je :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
23.7.13 09:43

No potěš teda, už pul hodky tady hledám kde bych mohla svuj překlep opravit, mohly by mi dámy poradit, jistě to budete vědět :) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
23.7.13 09:45

Proč si to některé mamky po sobě aspoň jednou nepřečtou, než dotaz zveřejní? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 09:45

@Leydis ahojky, já jsem asi trochu jiný případ, ale tak trochu přidám… Máme dva kluky. 4 a 1 rok. Chteli bysme ještě jedno a paradoxně z toho mám hrůzu. Z těhotenství, z porodu. Aby bylo dítko zdravé. A je to čím dál horší :-(. Nevím, jak jsem na to přišla ale mám z toho opravdu strach. A ještě k tomu byli oba císařem :-(.

A dámy, že se nestydíte zase a opět rejpat! :zed:

Příspěvek upraven 23.07.13 v 09:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 09:47
@Leydis píše:
No potěš teda, už pul hodky tady hledám kde bych mohla svuj překlep opravit, mohly by mi dámy poradit, jistě to budete vědět :) děkuji

Admin :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 09:48

@Leydis Resp. admin opraví název, sama můžeš pomocí „Editovat“ opravit samotnej příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20

No mám to dosti podobně, jen stím rozdílem že jsem tedy rodila obě děti normálně.
Vím 100% že bych si to třetí užila asi nejvíce, protože jsem už starší, ale ten strach přitom jsem se předtím vůbec nebála :D Paradox že

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518

@Leydis Ahoj ja jsme na tom podobne, mam dve deti z predchoziho manzelstvi, rozvod teda jeste neprobehl, tahne se to uz pres rok a pul, ziji s pritelem a cekame taky mimi-taky jeho prvni. Druhej porod taky nic moc, bojim se jak to bude s tretim :think: Uz to mame za par jsem 33tt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
23.7.13 09:49

Děkuji vám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
23.7.13 09:50

Obdivuji odvahu :)
A zároven závidím že už to budete mít za sebou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama