Strach ze školy a stres ze spolužáků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.4.22 19:03

Strach se školy a stres ze spolužáků.

Dobrý den, omlouvám se jestli to sem nepatří ale potřebuji pomoc, nevím už co mám dělat přijdu si jak kdybych byl každýmu jedno, ve škole jsem se jednou ztrapnil o tělocviku protože sem se stresoval a nemohl jsem nic dělat, mám asi 2 kamarády a nechci to říkat nikomu, nechci je trápit, teď se bojím jít do školy každý den a víkend je pro mě jiný svět ve kterým se cítím strašně dobře, a v neděli mám strašně deprese protože se bojím co a jak bude ve škole, přemýšlím nad tím dopředu, už fakt si nevím rady, přijdu si že sem tu zbytečně, nic sem tu nezměnil a nevím co se sebou dělat, všichni se mi kvůli tomu tělocviku smáli a já sem to nezvládl a rozbrečel sem se. Chci aby to bylo jako dříve že sem chodil do školy rád, a ne takhle a druhý den po tělocviku mi říkali tak co jakej byl tělák jak naschvál, já už opravdu nevím co semnou sem už z toho jelen. Prosím pomozte mi. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35272
24.4.22 19:07
@Ondraaaaaa píše:
Dobrý den, omlouvám se jestli to sem nepatří ale potřebuji pomoc, nevím už co mám dělat přijdu si jak kdybych byl každýmu jedno, ve škole jsem se jednou ztrapnil o tělocviku protože sem se stresoval a nemohl jsem nic dělat, mám asi 2 kamarády a nechci to říkat nikomu, nechci je trápit, teď se bojím jít do školy každý den a víkend je pro mě jiný svět ve kterým se cítím strašně dobře, a v neděli mám strašně deprese protože se bojím co a jak bude ve škole, přemýšlím nad tím dopředu, už fakt si nevím rady, přijdu si že sem tu zbytečně, nic sem tu nezměnil a nevím co se sebou dělat, všichni se mi kvůli tomu tělocviku smáli a já sem to nezvládl a rozbrečel sem se. Chci aby to bylo jako dříve že sem chodil do školy rád, a ne takhle a druhý den po tělocviku mi říkali tak co jakej byl tělák jak naschvál, já už opravdu nevím co semnou sem už z toho jelen. Prosím pomozte mi. :roll:

Takže dnes se bojíš jít do školy a v minulé diskusi jsi chodil do práce a řešil kolegy?
Zajímavé :)

8.2.22 21:48
0
Zablokovaná krční páteř - ohromná bolest
Dobrý den, asi to sem nepatří ale chtěl jsem se zeptat, z blokace krční páteře mám křeče a strašně ohromný tlak (občas tlak). Nevydržím sedět ani stát, nikdy jsem takovou bolest nezažil a kolegové mi říkají že se mám vyléčit a nechodit do práce, tak já nevím co bych na to mohl brát, zkoušel sem si to mazat a zkoušel sem si nahřívat pytlík pod konkrétní bod. Nevím jestli mám chodit do práce též…
https://www.emimino.cz/…lest-454851/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
24.4.22 19:10
@free333 píše:
Takže dnes se bojíš jít do školy a v minulé diskusi jsi chodil do práce a řešil kolegy?
Zajímavé :)

Taková maličkost… nebuď hnidopich :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35272
24.4.22 19:14
@Moringa píše:
Taková maličkost… nebuď hnidopich :mrgreen:

Přijde mi, že tu trollí už jenom trotlové, inteligenthího trolla, který si pamatuje, za koho vystupoval v které diskusi, aby člověk hledal lupou… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24808
24.4.22 19:15

Možná by bylo dobré naučit se udělat si legraci i sám ze sebe a nebrat se tak vážně. Ztrapnil ses při tělocviku, spolužáci se zasmáli, komu se to kdy nestalo. Kdyby ses zasmál taky, byl bys frajer. I ty sám ses někdy v životě takhle někomu zasmál, když se dotyčnému něco nepovedlo a situace byla komická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
24.4.22 19:29
@hanka.br. píše:
Možná by bylo dobré naučit se udělat si legraci i sám ze sebe a nebrat se tak vážně. Ztrapnil ses při tělocviku, spolužáci se zasmáli, komu se to kdy nestalo. Kdyby ses zasmál taky, byl bys frajer. I ty sám ses někdy v životě takhle někomu zasmál, když se dotyčnému něco nepovedlo a situace byla komická.

A nevadí ti že v minulé diskuzi chodí do práce :mrgreen: Chlapec by se měl rozhodnout co vlastně je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24808
24.4.22 19:31
@mamule42 píše:
A nevadí ti že v minulé diskuzi chodí do práce :mrgreen: Chlapec by se měl rozhodnout co vlastně je.

Ten příspěvek jsem psala ve chvíli, kdy tam komentáře nebyly, to bych se na to vykašlala. Ale je to taková obecná neškodná rada, moc práce mi nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
24.4.22 23:47

To bude nějaký sociální experiment :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu