Strach z budoucna, válka, odcestovat?

Anonymní
2.7.15 06:51

strach z budoucna, valka, odcestovat?

:mavam: jak vnimate budoucnost? osobne to tu vidim dost blede, eu, recko, migranti, isis, usa vs rusko… dokonce me napadlo, ze vyberu penize ze sporeni, at je mame na ucte, kdyby se neco semlelo, meli bysme moznost odcestovat do usa nebo jizni ameriky. Ke znamym. Nekdo rika, ze co se ma stat, to se stane, ja to vidim tak, ze je lepe se pripravit, pokud ta moznost je. Na druhou stranu, nechat tu celou rodinu, moji mamku,… nepremyslite nad tim nebo radeji ano a pokud mate moznost, pripravujete se, ze odejdete?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
2.7.15 06:54

Nepřemýšlím a nepřipravuju, jakmile dojde k nějakému masivnímu konfliktu, stejně nebudeš mít kam odjet, ani známí ti v tom nepomohou, všechny rozumné země na druhé straně světa ještě zpřísní migrační politiku, takových jako ty jsou tisíce, nebude kam utéct. Je krásně, venku svítí sluníčko je léto, krása a klid, užívej si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
2.7.15 07:09

Jo, tez jsem nad tim premyslela. Nejake ostrovy bezkonfliktni jako Maledivy, Bali atd. Ale celou rodinu tu nenecham a abych to zaplatila vsem, tolik penez nemam. Nehlede na to, ze by clovek musel odjet ted, protoze az se neco semele, uz to nepujde. Dnes jsem cetla clanek, jak islamiste prohlasili, ze je jim jesno, kolik milionu lidi vyvrazdi, ale ze vyvrazdi vsechna nabozenstvi mimo jejich, zidu a krestanu. „super“ clanek po ranu :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
7385
2.7.15 07:20

Taky jsme pripraveni a to neni o tom, ze az ti is zaklepe na dvere, ze se odstehujes.. nejdrive musi padnout francie, belgie.. jizni staty.. pak bych uvazovala o tom, ze ihned vypadnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
2.7.15 07:23

Jojo taková jižní amerika to je super, tam je tak bezpečno, že bych raději zůstal v čr:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
2.7.15 07:26

@Envie ony ty křížový války taky do sebe něco měly že?
A v podstatě nedávno tu jeden usiloval o čistou rasu, teˇˇd opět usilují o jedno náboženství ( to jediné správné)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
2.7.15 07:27

Jdi někam k vodě a užij si přítomnost, naprosto souhlasím s @terinka4444 ta to napsala skvěle :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
2.7.15 07:30

Nikdy nevíš, kam přijdou, před nima asi nebudeme nikde v bezpečí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
2.7.15 07:43
@jakanas píše:
Jojo taková jižní amerika to je super, tam je tak bezpečno, že bych raději zůstal v čr:-)

Přesně, Jižní amerika ráj bezpečnosti.

Chápu, že Tě současná politická situace děsí, ale člověk si nemůže být nikde ničím jistý. Nemůžeš žít stále ve strachu, co se kde semele. Nežijeme v nějak nebezpečné zemi, tak si myslím, že si toho užívej. Pokrytecky si říkej, že my jsme na tom ještě velmi dobře. A přesně, vyražte na koupák, užívej dne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
2.7.15 07:44

Uvažuji nad tim dost podobně. Když tak napiš sz a pokecáme. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
2.7.15 07:50

Otázka je spíš kam? do jižní nebo severní ameriky? Tam je to ještě větší hnus a bordel než tady, jen nám to denně nepředkládají v médiích. Nějaký stát v Evropě? Jaký? V evropě to jde od desíti k pěti. Afrika asi těžko a pak mě napadá Rusko, Čína atd… což je pro nás asi také nemyslitelné. Jediná schůdná myšlenka by byla Austrálie, ale dle mého taky není jednoduché se tam dostat natrvalo, rozhodně na nás nikde nečekají :-) a pokud mají schopnější vládu než my, tak si tam jen tak někoho nepustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
2.7.15 08:02

Budoucnost vnímám velice negativně, strach mám, ale hlavně o budoucnost svých dětí a jejich dětí… Utéct podle mého názoru není kam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
2.7.15 08:04

Velmi vazne uvazujeme o Kanade nebo Australii chteli bychom driv nez se neco semele, aby nas prijali. Moje podminka je mit zazemi tady i tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
2.7.15 08:05

Já myslím, že nejbezpečněji bude na Antarktidě. Bohužel tam nikoho neznáme, tak zůstaneme, kde bydlíme. Tady je to taky v pohodě :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
teckaa
2.7.15 08:10

Taky bych byla nejradeji nekde na jinem konzinente, mame maleho syna, clovek ma o nej strach. ale mame hypo, v Kanade sice mam stryce, ale to neni reseni… predevsim ta hypoteka, to nas tu drzi…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama