Strach z covidu v těhotenství

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1008
26.10.21 22:57

Očkovaná jsem se dva týdny před porodem, ještě v době, kdy nebylo jasné stanovisko k očko těhotných. Vydupala jsem si to, chtela jsem mít klid a ne řešit po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
26.10.21 23:01

@Ivusska777 ne nemyslím. Ať se zeptá doktora ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
26.10.21 23:03
@Zuzanec píše:
Konečně normální názor :srdce:

Děkuji, ono to totiž hrozně chybí, ta pohoda smích a radost. Všude jen kovid kovid kovid. Umřes, mrazák, jip, východisko očkování 🤦‍♀️
Za tohle by měli všechny zavřít :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
26.10.21 23:07
@Eva.asdfghjkl píše:
ano, doporučuji. jsem na diskuzním fóru a ne za stolem v ordinaci, tak myslím že je paní dost inteligentní na to, aby si to přebrala sama :-) je to můj pohled a zkušenost a na to se ptala.

A vy také jste inteligentní. Tak prosím, nedoporučuje paní něco, co může minimálně ohrozit její nenarozené dítě!
Proč jí raději nedoporučite pohyb na čerstvém vzduchu, vitamíny, pohodu a úsměv na tváři a těhotenství bezestrachu?
Jojo po očko jste nesmrtelná, já zapomněla.
Bože ty to vidíš 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1954
26.10.21 23:08
@Chiquinquirá píše:
Co vám všem je?
partner dělá v nemocnici a není očkovaný (To jako proč? Chce tě nakazit? :zed:)
Tohle je strašné. Strašnějsi než celý kovid. Proč by ji měl nakazit? Tyto názory jdou katastrofální. Je to jeho věc, proč se neočkoval.
Lidi prosím vemte rozum do hrsti 🙏
Vy jste zdravé dítě zatím neporodila (doufám že porodite zdravé dítě) a už svá moudra aplikujte na osobu kterou neznáte. Šílená doba.

Jakože není ochotný udělat úplné minimum pro to, aby jeho partnerka neskončila na venťasu? Jsem lékařka na aru a garantuju ti, že takové případy byly. Zakladatelka taky ještě neporodila zdravé dítě, může se jí klidně stát, že porodí těžce nedonošené dítě kvůli těžkému průběhu covidu. Nechápu, proč její partner není ochotný udělat něco pro to, aby to bylo co nejméně pravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
26.10.21 23:15

Otěhotněla jsem pár dní po druhé dávce očkování. Po prvním trimestru u miminka všechno ok. Dál dodržuju základní doporučení - respirátor, dezinfekce, rozestupy apod. A jsem ráda, že jsem očkovaná, nemusím se tolik nervovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
26.10.21 23:15
@Kolicek95
@Kolicek95 píše:
Jakože není ochotný udělat úplné minimum pro to, aby jeho partnerka neskončila na venťasu? Jsem lékařka na aru a garantuju ti, že takové případy byly. Zakladatelka taky ještě neporodila zdravé dítě, může se jí klidně stát, že porodí těžce nedonošené dítě kvůli těžkému průběhu covidu. Nechápu, proč její partner není ochotný udělat něco pro to, aby to bylo co nejméně pravděpodobné.

Vy že jste lékařka? Co jste to za doktora Kristova noho??? 🤦‍♀️
Dokážete poradit taky něco jiného než očkování řádně ne schválenou vakcínou?
Proč by měla končit na ventilaci? Jste normální?
Gratuluji Vám, ještě že vás neznám. Fuj.
Takto děsit těhotnou ženu.

Jo hlavně se ockujte ať neskončíte na „venťasu“ 🙏 🤦‍♀️ :ok_hand:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
26.10.21 23:21

@Kolicek95 naprosty souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
26.10.21 23:28
@Kolicek95 píše:
Ano, ale alespoň se snad pokusí snížit šanci, ne, když už plánuje mít doma těhuli…
:mrgreen: :mrgreen: to je fór
Vlastně neocko partner je vpodstatě vrah, zatímco očko partner, který nakazí partnerku, je z obliga. Inteligentní názor.

Ne není to for je to hnus co zde zakladatelce radite a ještě ji sdělite, že může mít postižené dítě.
Po očko může taky potratit, to se taky může stát, proč to nenapíšete paní doktorko na aru. Vy a váš „venťas“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16822
27.10.21 00:01
@Chiquinquirá píše:
Děkuji, ono to totiž hrozně chybí, ta pohoda smích a radost. Všude jen kovid kovid kovid. Umřes, mrazák, jip, východisko očkování 🤦‍♀️
Za tohle by měli všechny zavřít :cert:

Já bych zakázala televizi a rozhlas tak na měsíc a to by byl klid od Covidu :D Lidi jsou prostě zblblí, už se snad ani nic jiného neřeší…vsude jen covid, covid, očkování, bububu… Přitom to, co se dozví z televize, jsou dosti jednostranné informace. Jakoukoliv jinou nemocí, by se dalo vyvolat to stejné… Stačilo by ji jen denně zmínit ve zprávách, na internetu a pod… A lidi by hned běželi stejně rychle, nechat se očkovat. Fakt šílená doba…nechat se očkovat na nemoc, o které polovina lidí ani neví, že ji má, látkou, která u poloviny lidí nefunguje a stejně je neochrání :lol: Jo má to smysl i logiku :palec: Ale síla médií je velká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
27.10.21 06:21

@Sonarka děsí mě že jsou tady mezi námi „dobré duše“ které nejdříve těhotnou maminku vyděsí a pak poradí se nechat naockovat. Dokážou urazit zakladatelku že je hloupá, když se nenaockuje atd.. Jo a prý to jsou doktorky na aru🤦‍♀️ i když to jsou nejspíš kecy v kleci.
Fuj hnus, doufám, že se jim dobře spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
27.10.21 08:39

Poslední komentář, co přidávám, protože někteří umí evidentně jen urážet a asi neznají nikoho, kdo na covid umřel nebo skončil dost špatně. Jinak tato paní určitě vsadí na vitaminy, čerstvý vzduch a vědomi, že covid, je jen rýma 🙂 https://dvecarky.cz/…ovy-andilek/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3126
27.10.21 08:49

@Ivusska777 asi reagujete na mě. Koho jsem dle vás urazila?
Urazeji zde ty druhé v podobě, že zakladatelka je hloupá a manžel nezodpovědný, že ji chce nakazit.
Tohle je vporadku?
Chci poukázat na to, že se tu deje něco strašného.
Jinak v nemocnicích konci ve velkém procentu i očkování.
Strašit a doporučovat vakcinaci v těhotenství to by těmto lidem šlo nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
27.10.21 08:54

@Chiquinquirá jenže třeba doktorka pracující na aru, napsala argumenty, na které vy reagujete akorát tím, ze píšete nějaké ptakoviny a zpochybnujete, ze není doktorka. Já proti lidem, co se z rozumných důvodu nechtějí očkovat nic nemám, akorát většina informaci je stylu jedna paní povídala a pak najednou, když by onemocněli, tak už doktorka z ARO, tak blba nebude 🙂 jinak očkováni těhotných oficiálně doporučuje WHO i česká gynekologická společnost a to taky asi není úplně banda tupců. Ale chápu, ze zaručené informace z internetu jsou důvěryhodnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:37
@Ivusska777 píše:
Nemyslíš doufam preparáty na bázi protilátek? Ty totiž obsahují naprosto to stejné jako vakcína, akorát v daleko větším množství.

bože, lidi. tyhle. preparáty stojí mezi 20 a 60 tis. jedna dávka a zachránili nemálo životů. přestaňte šířit tyhle blbiny. pracuji na infekci a je to můj denní chléb. je to naprosto nadstandartní léčba a určitě se jí nezačíná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat