Strach z covidu ve školce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
32410
3.5.21 12:43
@Anonymní píše:
Holky máte pravdu. Díky za názory. Člověk se nebojí o sebe, ale o to dítě.
Já se snažím být normalni, fungovat. Ale chlap se fakt hrozně boji. Snad to brzo nějak přejde a bude líp.

A ceho se boji, kdyz jste to meli bez priznaku? Dokonce uz podruhe? Potreti to nechytnete, to ny byla rarita. Ty samotesty jsou strasne nespolehlive, tech nemusis litovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 15:00

@veria myslím že sám neví. Asi ho to se*e už z principu že se to na nás lepí. Má strach o dceru prostě…

• Citovat
  • Nahlásit
22682
4.5.21 21:53
@Anonymní píše:
@veria myslím že sám neví. Asi ho to se*e už z principu že se to na nás lepí. Má strach o dceru prostě…
,

ale strach o dceru je téměř nesmyslný, strach jsme mohli mít o staré babičky, dokud nebyly naočkované

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 22:38

@stinga tak to bych zase netvrdila že mít strach o dítě je nesmyslný… Je blbost mít o něj úzkostny strach, to jo.

• Citovat
  • Nahlásit
22682
5.5.21 08:10
@Anonymní píše:
@stinga tak to bych zase netvrdila že mít strach o dítě je nesmyslný… Je blbost mít o něj úzkostny strach, to jo.

já myslím strach o školkové dítě ohledně covidu, jinak samozřejmě také mám o dítě strach, ale ne kvůli covidu,
na covid umírají staří nemocní lidé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 08:26

@stinga já se bojím toho syndromu co o něm píšou :?
I když to není tak časté a může ho způsobit i jiný vir. Ale prostě ta mediální masáž je hrozná.
By mě zajímalo kolik lidí už kvůli mediim skončilo u psychiatra :zed:.
Ale věřím že se všechno zlepší. Určitě bude líp :-).

• Citovat
  • Nahlásit
22682
5.5.21 08:39

Ano, všechny tyto úzkosti jsou způsobeny tou šílenou mediální masáží, ano, ta nemoc tady je, ale pro děti a zdravé lidi do cca 65 let není příliš nebezpečná, jsou i jiné daleko horší nemoci, ale o těch se pořád nepíše, tak těch se nebojíme,
za těch 14 měsíců, co tady covid je, zemřelo na něj 770 lidí mladších 60 let, vypočítej si kolik % to je z 10 000 000 obyvatel, na rakovinu za rok zemře cca 34000 lidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat