Strach z intimity (kvůli vzhledu)

Anonymní
10.1.21 20:06

Strach z intimity (kvůli vzhledu)

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá podobnou zkušenost a jak jste popřípadě řešila. Mám dvě děti, mladšímu jsou dva roky. S tatínkem dětí už spolu nějakou dobu nejsme. Já mám nyní nového partnera. Jsme “spolu” zhruba dva měsíce, všechno je fajn, je nám spolu dobře, ale jakmile má dojít k něčemu intimnímu mám strach. I když se snažím cvičit a zdravě jíst, pořád mám dost bříško a je mi nepříjemné když mi partner třeba i jen při mazlení sahá na “faldíky). I toho důvodu jsme se zatím nedostali nikam dál. Myslíte, že se to časem samo urovná? Děkuji :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8159
10.1.21 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá podobnou zkušenost a jak jste popřípadě řešila. Mám dvě děti, mladšímu jsou dva roky. S tatínkem dětí už spolu nějakou dobu nejsme. Já mám nyní nového partnera. Jsme “spolu” zhruba dva měsíce, všechno je fajn, je nám spolu dobře, ale jakmile má dojít k něčemu intimnímu mám strach. I když se snažím cvičit a zdravě jíst, pořád mám dost bříško a je mi nepříjemné když mi partner třeba i jen při mazlení sahá na “faldíky). I toho důvodu jsme se zatím nedostali nikam dál. Myslíte, že se to časem samo urovná? Děkuji :nevim:

A tvůj partner má jakou postavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
10.1.21 20:17

Tak vypadala si určitě před dvěma měsíci stejně jako teď, a partnerovi se snad líbíš taková jaká si, takže bych to neřešila a uvolnila se :wink: a ber to z té druhé stránky, aspoň tě má partner za co chytit (tak to vždycky říká můj manžel :palec: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
10.1.21 20:21

Tak asi si tě vybral, protože se mu líbíš a ty tvé faldíky taky, když se chce s němi mazlit ne? Jen ať ho neodradí to čekání. Jestli jsi z toho nervozní dej si sklenku vína a snaž se uvolnit. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61674
10.1.21 20:47

Buď sebevědomá, z nějakého důvodu si tě přeci vybral. Případně mu o svých obavách prostě řekni, když je normalni, tak tvé obavy vezme v potaz, takhle asi neví a netuší, proč ho odmítáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
10.1.21 20:52

Spíš chlapa odradí váhání a nízké sebevědomí než špek na břiše. Jste spolu dva měsíce, tak si tě už stihnul prohlédnout a evidentně mu tvůj vzhled vyhovuje, když nevycouval. Dej si skleničku na uvolnění, na špeky zapomeň a užívej si. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
10.1.21 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá podobnou zkušenost a jak jste popřípadě řešila. Mám dvě děti, mladšímu jsou dva roky. S tatínkem dětí už spolu nějakou dobu nejsme. Já mám nyní nového partnera. Jsme “spolu” zhruba dva měsíce, všechno je fajn, je nám spolu dobře, ale jakmile má dojít k něčemu intimnímu mám strach. I když se snažím cvičit a zdravě jíst, pořád mám dost bříško a je mi nepříjemné když mi partner třeba i jen při mazlení sahá na “faldíky). I toho důvodu jsme se zatím nedostali nikam dál. Myslíte, že se to časem samo urovná? Děkuji :nevim:

Pokud ti na ty “faldiky” saha, tak se mu asi libi :nevim: Bud rada a neres to, on neni slepy ani hloupy, aby si neumel domyslet, jak pod oblecenim vypadas :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
10.1.21 20:54
@Anonymní píše:

Souhlasím s tím co píší holky, vybral si tě tak se mu určitě líbíš. Ono kolikrát holky dělají jak kdyby ti chlapi byli bohové bez chyby. Buď se s ním poděl o to co tě trápí a on tě určitě podrží a hned všechno půjde lépe a nebo se na to prostě vykašli a užij si to :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14128
10.1.21 21:08

Buď sebevědomá, přeci si musel všimnout, že máš nějaké špeky na břiše a očividně mu to nevadí. Neměj obavy, jsi krásná taková jaká jsi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
10.1.21 21:38

Já to nechápu a nepochopím z jakého důvodu si spoustu ženských myslí, že musí vypadat jak modelky aby chlapa přitahovaly.

Partner si tě vybral, buď si jistá, že o tom břichu ví, taky asi chápe, že máš poměrně malé děti a, že prostě to břicho nebude jen tak lusknutim prstů jako dříve.

Daleko víc ho, ale odradis pokud ho budeš odhánět aby na tebe nesahal..
Já třeba po dvou letech zjistila, že se mému chlapovi nelíbí hubené a, že se mu líbím víc s 60kg než 50kg, a taky vidím po jakých ženských se dívá a většinou jsou to ty sice pevné, ale oplacene ženy, já mám třeba stehna, takový ty vnitřní, hnusný, tlustý stehna a včera zrovna mi chlap říká, že to je na mě postavě to nejhezčí, protože mi to dělá ty ženské tvary, takže buď v klidu, jistě se chlapovi libis jaká jsi a třeba ani on není na modelky jak si myslíš. A myslím si, že spoustu normálních chlapů vidimten ideál krásy trošku jinak než ho vidíme my ženský.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
10.1.21 21:39

A cvičíš, když ti ty faldíky vadí nebo jen odmítáš sex? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8094
10.1.21 21:50

Takže do smrti bez sexu? Asi ne, vid? Špek tam je, tak to riskni, už ho určitě nahmatal, ví o něm :kytka: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 22:16
:srdce:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie