Reklama

Strach z jakékoliv antikoncepce. (konkrétně tělísko)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:20
Strach z jakekoliv antikoncepce.(konkretne telisko)

Dobry den.
Je mi 19 let a dite jeste nechci. Zatim jsem vzdy byla chranena kondomem+preru­sovana souloz. Neco se ve me ale vzbudilo a myslim si, ze to proste nestaci. Otehotnet vazne nechci, a sama za sebe vim, ze na potrat bych nikdy jit nechtela. Kazdopadne se vazne chci chranit. O hormonalni antikoncepci vubec nechci slyset, ma to tolik vedlejsich ucinku a po procitani diskuzi se vazne bojim jakekoliv antikoncepce, vsude jenom same katastrofalni pripady kde zeny zustaly neplodne a nevim co vse… moc me laka nitrodelozni telisko ( to NEHORMONALNI) ma s tim nekdo zkusenosti? Mam pocit ze na internetu jsou vzdy jenom spatne zkusenosti… O telisku jsem zase cetla bud uplne pozitiva nebo uplna negativa.. ze to strasne boli, ze muzes zustat bez vajecniku a takove nejake veci :( Prosim o jakoukoliv zkusenost.. doufam ze neni vse tak cerne jak se zda.. nebo snad zustava otevrena jenom ta abstinence :lol: :? (Omlouvam se za gramaticke chyby)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 13.08.18 11:24

Tak ono i u té antikoncepce slyšíš jen katastrofické případy. Já jsem ji brala a beru a nikdy žádný, ani ten nejmenší problém.

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 13.08.18 11:26

Já nad tím přemýšlela taky, ale odradilo mě hned několik věcí, zaprvé mi dr říkala že zavedení není úplně příjemné z toho mám strach, pak jsou případy kdy doslova zarostlo do těla, za další není úplně spolehlivé kamarádka ho měla a i přes něj má teď ročního syna :think: jinak se říká když je partner obdařenější tak může překážet nebo ho může nechtíc posunout (ale s tím zkušenost nemám to jsem jenom zaslechla)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:30

@Blankaspl
Jakoze u hormonalni antikoncepce nemate ani keden problem? Tak to jsem slysela poprve 8) Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:31

@Kriss Tina
No ja nevim fakt uz… jedine co me jeste napada je pesar?

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 13.08.18 11:32

Absolutně žádný. Naopak mám lepší pleť, nemám PMS - dneska už tedy spíš problémy spojené s klimaktériem. Nejsem náladová… Já na ni nedám dopustit. Po vynechání jsem otěhotněla 2× bez jakéhokoli problému.

Arnoštice
Stálice 73 příspěvků 13.08.18 11:37

Ja kdyz jsem sla na vytazeni teliska, tak tam proste nebylo… Rikal doktor, ze se to „obcas“ stava, ze vypadne.
Jinak pri sexu to bylo pomerne neprijemny (manzel neni nejmensi).

HA pro me taky nic moc, prisla jsem o cich a z velke casti i o chut na sex.

Asi bych zustala u kondomu + zkusila si vysledovat plodne a neplodne dny, at se nemusis psychovat v ty neplodne :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 13.08.18 11:38
@Anonymní píše:
@Blankaspl
Jakoze u hormonalni antikoncepce nemate ani keden problem? Tak to jsem slysela poprve 8) Zakladatelka

Taky beru Ha bez problému. Jako všechny kamarádky - na netu najdeš kde co. Telisko jsem zavrhla kvůli zavádění. Jinak se podívej na pearl index a uvidíš sama, co je jak spolehlivé

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 13.08.18 11:40

Tak u hormonální nemusí být problem když se vybere vhodná, já bych jí nechtěla cpát do sebe zbytečně hormony, navíc ve většině případů se nakej problém naskytne, i když třeba jenom v začátku než se najde vhodná antikoncepce, někdo po tom tloustne, někdo neustále špiní, někomu se horší pleť :nevim: s pesarem zkušenost nemám spíš si o tom promluv s gynekologem co ti doporučí

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 13.08.18 11:42

To bych radeji teda HA nez telisko, pokud bych si mela vybrat. Osobne preferuji kondom, pokud se s nim umi spravne zachazet, uzivame mnoho let a spokojenost. Telisko se muze posunout, vypadnout, stalo se kamaradce, mela taky stesti, ze neotehotnela, zjisteno pak nahodne pri kontrole, protoze neustale krvacela

NInaL.
Kecalka 103 příspěvků 13.08.18 11:49

Mně HA udělala ze života peklo, ale na druhou stranu, vždycky to můžeš zkusit a kdyžtak vysadit. Někdo je v pohodě. V 19 je to prostě spolehlivá varianta, jak neotěhotnět :(. Vše jiného, co třeba já používám, není v 19 dost spolehlivé. Možná tak kondom + pharmatex + nějaké sledování plodných dnů nebo jiná dost náročná kombinace. To doporučili mně, když jsem odmítla hormony. Prý kondom + pharmatex je jistota. Plus ještě existuje to tělísko… je jich hromada druhů, tak třeba jsou některá lepší nebo tak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:55

Holky ja mam i problemy s akne, a pise ze kdyz uzivas HA sice akne bude fuč, ale kdyz HA Vysadis ze je pak akne horsi nez kdy jindy… nekdo zkusenosti s tim? Tak ja snad zacnu uvazovat i o te HA.. Nevim no.. nejvic me stve to ze vajecniky kdyz uzivas HA nejsou ucinne a ze je pak problem s otehotnenim, ale prej pokud se HA uziva jak se ma (kazdy den presna hodona a minuta) nemel by byt zadny problem… ZAKLADATELKA

Afrikana
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 13.08.18 11:55

Poslednich 7 let pouzivam v 99 % pripadu kondom a v 1 % pripadu Pharmatex a vsechno je v pohode. Nevysiluj - kondom + prerusovana staci uplne bohate. Do hormonalni antikoncepce bych znovu nesla :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 12:01

@NInaL.
V Česku nebydlim.. a tady Pharmatex ani nic podobneho neprodavaji. Zahlidla jsem ale na ebay Pharmatex globule ktere dovaži z česka nebo slovenska… mam z ebay celkem strach aby to nebylo nejake fejk nebo neco co neni proverene… preci jenom to davam do sveho tela.. to by celkem i slo.. co myslite ? kondom+pharma­tex+prerusova­na souloz.
Holky ja vam moc dekuji. Delate mi velkou radost a jsem rada ze mi pomahate. :srdce:
Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 12:11
@Anonymní píše:
@Blankaspl

Brala jsem desetiletí Cilest a žádný problém nenastal. Zřejmě čteš jen o problémech a nikoli o bezproblémovém užívání antikoncepce.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama