Strach z jídla kvůli zvracení

Anonymní
14.4.21 19:04

Strach z jídla kvůli zvracení

Ahoj holky, potřebuju poradit už jsem skoro na dně :,( minulý rok jsem byla na vážnější operaci a zjistili mi že nemůžu mít přirozeně děti a tím to asi začalo, strach, deprese atd. Díky mé psychice jsem přestala úplně jíst a z nějakých 60kg necelých jsem zhubla na 43kg a to je dost za cca půl roku :,( :,( ťTeď po novém roce jsem si řekla že pokud nechci do nemocnice musím se sebou něco dělat, ale co teď od té doby se bojím si dát normální teplé jídlo protože někde uvnitř mi něco říká že to vyzvracím. Samozřejmě že jsem nikdy z toho nezvracela ale prostě psychika… takže když se teda rozhodnu dát si teplé jídlo jdu si lehnout do postele a ležím až do večera než usnu a ráno na novo. Už jsem z toho v háji a nevím co mám dělat poradíte mi někdo prosím? :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26208
14.4.21 19:07

Psychiatr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
14.4.21 19:13

Vyhledej odborníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
14.4.21 19:16

No, jako na psychiatra to asi je, ale co zkusit jíst po maličkých troškách a vždy chvíli pozorovat žaludek, jestli už tě netlačí a nemáš dost. A pak pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16477
14.4.21 19:18

Nechoď do nemocnice, ale do psychterapie a nejsíš to bude chtít chvíli i léky - a pak potřebuješ psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
14.4.21 19:20

Odborník na poruchu příjmu potravy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 19:20

Moc vám všem děkuju.. když doma řeknu že nemám hlad nebo že sním trochu tak dostanu kopce a dokud to nesním nesmím od stolu takže podpora taky nic moc…

• Citovat
  • Nahlásit
5
14.4.21 19:27

Jedine psychiatr a nebo silna vule. neboj zpravi se to, zkus na to nemyslet a zkus jist po troskach.ja jsem tehotna a 2 tydny jsem lezela v nemocnici kvuli silnemu zvraceni do ted taky nemam uplne psychiku ok ale musim jist protoze jsem zhubla o 6 kg moje puvodni vaha byla skoro 85 kg a vazim 79 jsem v 15 tydnu.Na jednu stranu te chapu protoze jsme o prvni miminko prisly mela jsem zamlke tehotenstvi a ted si to teda uzivam se vsema nevolnostma.ale jidlo do sebe nacpat musim. Neboj se zvladnes to, vzdyt mi zensky jsme silny prece, nas prece neco jen tak nezkoli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
14.4.21 20:07

Psychiatr a to hodne rychle. Holka zahravas si se zivotem. Cely dny nic nejist. Mas poruchu prijmu, tak s tim neco delej. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
18.4.21 21:09

Ahoj, zkus zacit jíst pomalinku. Malé porce a třeba si s jídlem sednout k televizi. Jakmile se budeš na to jídlo soustředit tak se ti sevre zaludek a bude to ještě horší. Zkus se na to nesoustředit. Měla jsem něco podobného a vlastně pořád se z toho dostávám. Jim prostě sama a něco si k tomu pustím abych si rozptýlila pozornost. Přeji pevné zdraví ať je to vše co nejdřív v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat