Strach z laparoskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 455 příspěvků 03.06.19 15:16
Strach z laparoskopie, ach joo

Ahoj holky, zítra nastupuji do nemocnice na laparoskopii, mám šílený strach. Už týden beru léky na noc, na uklidnění. V prosinci mi umřela maminka a nedávno od manžela maminka, tak toho mám docela dost. Mám jít na odběr vejcovodu- pravého, zůstal tam nějaký slepenec nějakých ložisek, takže to musí pryč, levý se zdá být v pohodě, alespoň dle dvou doktorů. Chce se mi brecet, už i sem tam nějaká slza ukapla, ale snažím se být v pohodě, dělám to pro sebe, abych mohla mít děti, jinak to nepůjde a ani nejde, jen prostě jsem takový typ- lítostivý, stresující. Doktorum věřím a vím, že mi nebudou brát nic víc, co nebude možné, ale i tak…snad nejsem jediná, pripadam si jak blázen :roll: :,( :,( :,(

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 03.06.19 15:26

Strach je normální, nepeskuj se za to. Zkus se trochu zabavit, rozptýlit a vydrž, zítra to bude za tebou. Držím palce :hug:

Toma18
Kecalka 455 příspěvků 03.06.19 15:31

@7.straka právě, že nebude, zítra teprve nastupují a zákrok až ve středu :,(

sediza
Závislačka 2607 příspěvků 03.06.19 16:00

Zavidím vám důvěru v lékaře :lol: Z čeho tedy ale mate strach??

Niky2
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 37 inzerátů 03.06.19 16:02

@Toma18
Urcite tam budes mit nejakou zpriznenou dusi, na pokoji nebo pri prijmu nekoho potkas a zakecas se. Dodate si navzajem odvahu a nebudes na to tak myslet.To cekani je sileny…drzim palce, budeme na tebe myslet :kytka: :hug:

Toma18
Kecalka 455 příspěvků 03.06.19 16:07

@sediza já sama nevím, doktor je moc hodný, důvěru k němu mám, ale prostě mám pocity na breceni a stres, je to lepší, ale i horší. Prostě mám takovou povahu :roll:

Ketris
Extra třída :D 10043 příspěvků 3 inzeráty 03.06.19 16:32

Dej si panaka na nervy a bud v pohode. Doktori ti pomuzou jak jen nejlip budou moct :hug:

Smothi
Stálice 65 příspěvků 03.06.19 16:33

Neboj, vše bude v pořádku. Je normální, že máš obavy. Navíc to v poslední době nemáš jednoduché, slzám se nebraň, uleví se ti. Mysli na to že, ti operace pomůže. Držím palce, ať to všechno dobře zvládneš :hug:

Toma18
Kecalka 455 příspěvků 03.06.19 16:59

Moc děkuji, večer se vypláču a zítra asi taky, ale snad mi dají nějaké léky na spaní a přežijí to tam, ve středu laparo, tak to budu stejně více-méně spát, takže den uteče a ve čtvrtek mě snad pustí a když ne, tak snad v pátek :). Stále si dokola říkám, že je to pro moje dobro, že možná díky laparo budu moci mít miminko, tak snad vše dobře dopadne a nebude jediná možnost jen IVF :rage:

dupejj00
Kecalka 237 příspěvků 03.06.19 19:16

Ahoj, laparoskopie je ta lepsi varianta. manzel byl na ni minuly tyden v utery.ne teda, ze by mu brali vajecnik :D, ale operovali mu kylu. Vecer pred operaci mu nabidli prasek na spani, na sal jel v 9 a po 12 uz mi psal, ze j zpet na pokoji. jeste ten den jsem za nim byla a ve ctvrtek uz sel domu.tak neboj, urcite to budes mit podobne :)

Toma18
Kecalka 455 příspěvků 03.06.19 20:17

@dupejj00 kéž by…a to myslís ironicky, že ta laparoskopie je lepší varianta?

dupejj00
Kecalka 237 příspěvků 04.06.19 07:18

@Toma18 nemyslim to ironicky, je to lepsi nez klasicka operace..

autorka44
Kecalka 254 příspěvků 04.06.19 10:18

Žiadny strach, laparoskopické operácie sú úplne v pohode, ja som po vyoperovaní vaječníka bola na tom tak, že som bola schopná behať - ale mi to nedovolili - nastav sa tak, že OPERÁCIA SA PODARÍ - a dopadne to dobre - len aby poisťovňa to preplatila, lebo u nás na Slovesnku si vraj budeme musieť tí, ktorí sú vo všeobecnej, platiť odbery krvi - horšie je to, že pred laparo brucha sa smie jesť deň predtým len dopoludnia a ke´d operujú až další deň popoludní, tak človek by od hladu zjedol aj stoličku

Váš příspěvek
Reklama