Strach z mimoděložního těhotenství

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
LBL
3212
2.1.20 12:12
@fcelickamaja píše:
@LBL já pracuji s dětmi a bez tahání to nejde :wink: tak že si myslím že mě dlouho nepustí :,( taky nevydržím dlouho doma tak si dám vycházky a zkusím ty lazne😉

Aha, no, od ledna už můžu normálně vše…měla jsem to jen po prosinec…:) Hlavně psychika je důležitá. Zdravotně jsem se cítila dobře už za 3 dny, to mi přišla první MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
2.1.20 12:35

Ja byla doma asi 4tydny a taky jsem v praci tahala tezky ale po mesici me normalne pustili. K laznim nebyl duvod ani jsem neslysela ze by je kuli mimodeloznimu davali.Byla jsem na operaci cerven 2018 a v zari 2018 uz jsem byla tehotna a doktori se moc netvarili-pry je to dost brzy po 3mesicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LBL
3212
2.1.20 12:40
@Lalav píše:
Ja byla doma asi 4tydny a taky jsem v praci tahala tezky ale po mesici me normalne pustili. K laznim nebyl duvod ani jsem neslysela ze by je kuli mimodeloznimu davali.Byla jsem na operaci cerven 2018 a v zari 2018 uz jsem byla tehotna a doktori se moc netvarili-pry je to dost brzy po 3mesicich.

Vidíš a nám řekli ( i v nemocnici i u dr.), že po první MS bez problémů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 13:03

@Lalav já s toho mám docela strach otěhotnět tak brzy že by to zase mohlo být mimoděložní těhotenství 😭 spíš to teď pro mě bylo traumajici tak snad to brzy ten pocit přejde😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
2.1.20 13:34

Tak jestli otehotnis za 3mes. nebo treba 3roky riziko mimod.je tam vzdycky kdyz uz jsme ho jednou meli.Tady spis jde o ty vnitrni jizvy po siti aby nepraskli jak to bricho poroste.Ja bych klidne za ty tri mesice zacala zkouset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 13:37

@Lalav aha zeptám se doktorky :wink: a uvidíme co mi řekne :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lorellin
2.1.20 15:37

@LBL taky jsem mela delozni i mimodelozni zaroven…delozni jsem potratila a pak jsem az za 3 tydny nahodou zjistila ze mam stale vysoke hcg…ovsem nez se stacilo prijit na to proc tak mi praskl vejcovod… otehotnela jsem az za 2 roky ale ja nela spatne pruchozi i druhy vejcovod a hlavne jsem zjistila ze mi s vejcovodem vzali i vajecnik a nikam to nenapsali ani nerekli nic…tak to bylo.na prd i s hormony a tak… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
LBL
3212
2.1.20 16:59
@Lorellin píše:
@LBL taky jsem mela delozni i mimodelozni zaroven…delozni jsem potratila a pak jsem az za 3 tydny nahodou zjistila ze mam stale vysoke hcg…ovsem nez se stacilo prijit na to proc tak mi praskl vejcovod… otehotnela jsem az za 2 roky ale ja nela spatne pruchozi i druhy vejcovod a hlavne jsem zjistila ze mi s vejcovodem vzali i vajecnik a nikam to nenapsali ani nerekli nic…tak to bylo.na prd i s hormony a tak… :nevim:

Tak mne na utz vajecnik kontrolovala, vejcovod zkontrolovali rovnou při prohlídce. Mám i ve zprávě, ze je plně průchozí…musim věřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 17:02

@LBL já byla na rentgenu vejcovodu a tam jsem měla napsaný že oboje je průchozí :wink: tak že tohle už mám taky za sebou :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LBL
3212
2.1.20 17:08
@fcelickamaja píše:
@LBL já byla na rentgenu vejcovodu a tam jsem měla napsaný že oboje je průchozí :wink: tak že tohle už mám taky za sebou :wink:

To je dobre :srdce: věřím, ze to půjde. Musí! At máme svatbu už ve 3 :srdce: (teda s mimcem v brisku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 17:15

@LBL přeji ať se ti to výplní :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 16:51

Ahoj od včera jsem v nemocnici a od úterka bolesti na levé straně včera si nebyli jistý co to je tak si mě tady nechali že podezření na mimodelozni. Mám prej kousek tekutiny kolem vaječníka a tuba myslím ze to je vejcovod je rozšírený. Ale ze to nemusí nic znamenat. Taky na utz jenom tečka 2mm tak si myslím ze je brzo ještě. Dnes bolesti jenom občas a už i na pravé straně. Zítra mi mají dělat utz a uvidí se co dál. V pondělí hcg 67,středa 191 a včera 500 priložím i testy. Doufám že to bude ok.

• Citovat
  • Nahlásit
LBL
3212
18.1.20 18:13
@Anonymní píše:
Ahoj od včera jsem v nemocnici a od úterka bolesti na levé straně včera si nebyli jistý co to je tak si mě tady nechali že podezření na mimodelozni. Mám prej kousek tekutiny kolem vaječníka a tuba myslím ze to je vejcovod je rozšírený. Ale ze to nemusí nic znamenat. Taky na utz jenom tečka 2mm tak si myslím ze je brzo ještě. Dnes bolesti jenom občas a už i na pravé straně. Zítra mi mají dělat utz a uvidí se co dál. V pondělí hcg 67,středa 191 a včera 500 priložím i testy. Doufám že to bude ok.

Drzim pesti, aby nebylo. Ja uz ho mam za sebou. Jen ty fotky odmaz a zacerni sve jmeno a rodne cislo, pokud vkladas jako anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.20 17:51

Tak jsem si k vám také přišla o radu (nebo uklidnění? ;) )
Dnes mám 5 den zpoždění, včera jsem byla u Dr., protože mám problém s jedním vaječníkem a mám za sebou jedno biochemické těhotenství, řekl, až bude pozitivní test, abych přišla…teď toho lituji, oznámil mi, že jsem těhotná, ale že je plod jinde a že se nejspíš jedná o mimoděložní těhotenství…dle mého názoru a dle všeho co jsem se dočetla, soudím, že je to blbost, aby takto brzy soudil, že se jedná o mimoděložní.
Podle poslední ovu a sexu si myslím, že bych mohla být ve 3 týdnu. Dr. mě poslal na test HCG, který vyšel 168 a volal mi, že si myslí, že se jedná opravdu o mimoděložní, protože je to HCG nízké… máte s tímto některá zkušenost???
Děkuji za vaše odpovědi! :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
LBL
3212
20.2.20 18:01
@Anonymní píše:
Tak jsem si k vám také přišla o radu (nebo uklidnění? ;) )
Dnes mám 5 den zpoždění, včera jsem byla u Dr., protože mám problém s jedním vaječníkem a mám za sebou jedno biochemické těhotenství, řekl, až bude pozitivní test, abych přišla…teď toho lituji, oznámil mi, že jsem těhotná, ale že je plod jinde a že se nejspíš jedná o mimoděložní těhotenství…dle mého názoru a dle všeho co jsem se dočetla, soudím, že je to blbost, aby takto brzy soudil, že se jedná o mimoděložní.
Podle poslední ovu a sexu si myslím, že bych mohla být ve 3 týdnu. Dr. mě poslal na test HCG, který vyšel 168 a volal mi, že si myslí, že se jedná opravdu o mimoděložní, protože je to HCG nízké… máte s tímto některá zkušenost???
Děkuji za vaše odpovědi! :roll: :roll:

5 den zpozdeni muze a nemusi byt neco videt, spravne by mel udelat naber za dalsi 2 dny a zjistit jak roste hcg. Nevim, jak dlouho mas cyklus, ale pokud mas zpozdeni 5 dni pri 28 dennim cyklu, tak jsi 33DC a to je cca.5tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat