Strach z mimoděložního těhotenství, kam v Praze?

Anonymní
8.4.21 20:02

Strach z mimoděložního těhotenství kam v Praze?

Hezký den,

ségře vyšel pozitivní test, pak dva dny špinila a tři dny krvácela a něco z ní vypadlo, myslela si, že asi raný potrat, jenže příznaky pořád, špinění, udělala si znovu test a pozitivní, na gyndě ve středu v děloze nic, sliznice 2 mm, něco prý na vaječníkách, ale vypadá to prý na cystu, dnes potvrzeno hcg 488, jenže by měla být asi 6tt a to už by muselo v děloze něco být. Zase celý podvečer hodně špiní a šíleně jí břicho, má strach z mimoděložního. Přemýšlí, kam v případě že by se něco dělo měla jet. Máte nějaké zkušenosti s gynekologickou pohotovostí v Praze? Je z toho na nervy a bojí se, že budou hned nepříjemní nebo hned řezat.
Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Modrásek modrý
8.4.21 20:13

Vfn, Apolinář.

• Citovat
  • Nahlásit
365
8.4.21 20:15

Na sonu by “něco mělo být vidět” při hodnotách hCG kolem 1.500. Co sestře řekl lékař? Kdy měla poslední ms? Je si jistá, že měla ovulaci 14 dní po prvním dni poslední ms? Bude mít další náběr hCG? Jedna hodnota v diagnostice mimoděložního těhotenství není vypovídající, jde o dynamiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:18

Ahoj, budou to dva roky, co jsem to řešila. Běhala jsem s tím téměř měsíc. Každé dva dny utz a krev. Nakonec mě dr poslal do nemocnice, kde mě vyšetřili a poslali domu, že mám prijed zase za dva dny. Druhý den ráno křeče, odjezd do nemocnice, po cestě přesun do sanitky, po příjezdu do nemocnice jsem omdlela a rovnou na sál. Měla jsem nahlodanou tepnu a krvácení do břicha. Přijela jsem prý za minutu 12. Není to sranda, takže pokud bude mít sestra nějaké bolesti, křeče, volejte sanitku! Jinak v Praze doporučuji Vinohrady! Držím palce!!!

• Citovat
  • Nahlásit
53547
8.4.21 20:19

Při šílených bolestech břicha určitě gynekologická pohotovost. Taky mám zkušenost s Apolinářem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9944
8.4.21 20:39

Ihned na pohotovost. Na 99%je to mimodelozni. 2mm sliznice v děloze nesvědčí o těhotenství. A má klasické příznaky pro mimodelozni. V tomto týdnu by ji to klidně mohlo prasknout. Pak jde o minuty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19739
8.4.21 20:44

Podoli, Apolinar, Motol, Bulovka… 6tt a hcg parset je extra malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:53

Před 2 lety jsem řešila to samé, akorát mě nebolelo břicho (což je častý projev mimoděložka). Já nedám dopustit na Apolináře, čekali do poslední chvíle, jak se to vyvrbí, jestli je to „jen“ neprosperující těhotenství nebo mimoděložní. Pořád mi vůbec nic nebylo a už jsem měla čtvrt litru krve v břiše. Není to sranda, radím urychleně jet a nedat se odbýt.

Prosím o zachování anonymu (osobní info) nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat