Strach z nástupu do nového zaměstnání

181
12.7.20 17:52

Strach z nástupu do nového zaměstnání

Dobrý den
ve středu nastupuji po rodicaku do nového zaměstnání, práce je ve sklárně výroba autoskel na 12ctky ranní a noční, budu na stejné hale jako manžel ale kvůli dětem budeme mít protisichty.Dost mám strach tam nastoupit, bojím se že něco na lince pokazim, nebo že prehlednu vadu na skle, že budu pomalá a pod.,navíc kolektiv jsem slyšela že není zrovna moc příjemný, v Květnu tam vyhodili 200lidi, do konce července vyhodí dalších 200lidi, nejraději bych jim zavolala že nenastoupim ale to bych zklamala manžela. Jsem vyučená švadlena a od Srpna jsem mohla nastoupit v tomto oboru na ranní osmičky jen bych musela jezdit busem ale toto se bohužel nelíbilo manželovi a tak jsem přestoupila na jeho a půjdu do té sklárny ale nevím jak se zbavit toho strachu tam nastoupit, měla to také některá z Vás když nastoupila do nového zaměstnání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20957
12.7.20 17:54

Oni tolik lidí vyhodí a přitom berou nové zaměstnance? Trochu divný postoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.7.20 17:57

@vokishka ano bohužel je to tam takto běžné :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.7.20 18:05

@marsi99 Jako co se nelíbilo manželovi? Upřímně mě přijde zabijácký pro manželství dělat na protisměny. Vždyť se uvidíte minimálně…Měla si nastoupit tam, kde si chtěla ty. Pro dobře odvedenou práci je potřeba, aby tě ta práce alespoň trochu bavila.
No jinak teda myslím, že tu práci zvládneš. Je nějaká zkušební doba, během které se zaučíš. Kolektiv poznáš sama nejlíp a nemusíš být s každým kamarádka, stačí vycházet v rámci slušných vztahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.7.20 18:12

@lleennttiillkkaa manželovi se nelíbilo právě to dojíždění, sklárnu máme v místě bydliště ale vzhledem k tomu že vím jak to tam chodí tak mám z toho velký strach a ano s manžel se uvidíme jen o víkendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.7.20 18:15

@marsi99 a kolik by si dojížděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.7.20 18:16

Já asi žiju ve zvláštním světě, protože mému manželovi záleží na tom, aby mě práce bavila. Taky jsem teď hledala práci a manžel to nechal plně na mě a podpořil mě v mých rozhodnutích, maximálně mi řekl svůj názor a postřehy, ale aby mu vadilo, že budu dojíždět to ne. Já teda jinou možnost než dojíždět ani nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.7.20 18:18

@lleennttiillkkaa asi jen 12km, neumí si představit jak by jsme to dělali s dětmi bez hlídání když by měl ranní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42652
12.7.20 18:20
@marsi99 píše:
Dobrý den
ve středu nastupuji po rodicaku do nového zaměstnání, práce je ve sklárně výroba autoskel na 12ctky ranní a noční, budu na stejné hale jako manžel ale kvůli dětem budeme mít protisichty.Dost mám strach tam nastoupit, bojím se že něco na lince pokazim, nebo že prehlednu vadu na skle, že budu pomalá a pod.,navíc kolektiv jsem slyšela že není zrovna moc příjemný, v Květnu tam vyhodili 200lidi, do konce července vyhodí dalších 200lidi, nejraději bych jim zavolala že nenastoupim ale to bych zklamala manžela. Jsem vyučená švadlena a od Srpna jsem mohla nastoupit v tomto oboru na ranní osmičky jen bych musela jezdit busem ale toto se bohužel nelíbilo manželovi a tak jsem přestoupila na jeho a půjdu do té sklárny ale nevím jak se zbavit toho strachu tam nastoupit, měla to také některá z Vás když nastoupila do nového zaměstnání?

Bud v klidu, pokud dalsi 200lidi vyhodí, tak pravděpodobně budeš mezi prvníma :lol: tak tam ani nemusíš volat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.7.20 18:20
@marsi99 píše:
@lleennttiillkkaa asi jen 12km, neumí si představit jak by jsme to dělali s dětmi bez hlídání když by měl ranní.

tak to snad budou děti v nějakém vzdělávacím zařízení. Jaká by byla pracovní doba?
Upřímně já dělala po první rodičovské na směny a ten rok a kus, co jsem to dělala, tak si absolutně nepamatuju, co syn dokázal. Byl to maraton. Dny kdy jsem měla volno jsem byla jeden den totálně KO a druhý den jsem akorát uklízela. Manžel sice uklidit zvládne, ale nikdy to neudělá tak, jako já. Domu jsem se vracela v době, kdy už syn spal nebo se chystal do postele. No prostě na pytel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
12.7.20 18:22

Tak to zkusíš a uvidíš, snad se tak nic hrozného neděje, každý má obavy, když jde někm poprvé a oni někdy lidi nakecají věcí a ani to nemusí být pravda, musíš mít vlastní zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42652
12.7.20 18:23
@marsi99 píše:
@lleennttiillkkaa manželovi se nelíbilo právě to dojíždění, sklárnu máme v místě bydliště ale vzhledem k tomu že vím jak to tam chodí tak mám z toho velký strach a ano s manžel se uvidíme jen o víkendu.

Co to je za fabriku a 12ctky když máte volný víkendy? Nebo jak jen o víkendu? Předpokládám, že protisměny, že on bude v práci, pondělí, úterý a ty pak středa, čtvrtek, on patek, sobota, neděle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.7.20 18:31

@a12 kvůli koronaviru mají teď jiný graf a víkendy mají teď volné, na graf s pracovním víkendem mají opět najíždět až v září.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30524
12.7.20 18:44

@marsi99 A to manžela posloucháš ve všech věcech? Měla jsi jít dělat to, co máš ráda a co umíš, ne do nějaké sklárny. Děti by šly do školky na oteviracku nebo do ranní družiny jako spousta dalších a časem by se naučily vypravit se samy z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.7.20 18:52

@Jana206 tak holka už chodí sama do školy je jí 8let a syn 4 roky chodí do školky, školka je od 6h a ta práce na to šíti též od 6 bohužel nemáme nikoho na hlídání a malého by neměl kdo odvádět. Vzali by mě i na zkrácený úvazek od 7h ale na tu sedmou bych to též nestíhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama