Strach z nemoci na dovči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 19:55
Strach z nemoci na dovči

Ahoj holky. Mám takovy problém. Za 14 dní mám dovču. Vždy ji řeším 2 max 3 dny před odletem (Last minute) zatím jsme měli štěstí a vychází to levněji. A teď k problému. Před 14 dny jsem dobrala antibiotika. Bolesti břicha, crp skoro 180. Sono břicha negativní, gynda také bez potíží. Sono ledvin ok. Jen v moči bílkovina ale málo a krev (ale měla jsem menstruaci tak to lékaři nebrali jako pozitivní). Takže mě bolelo v pravém podbřišku a měla jsem vysoké crp. Po dobrani antibiotik jsem ok. Ale pořád mě poboliva v pravém podbřišku (skoro v trisle) a já mám strach někam odletět aby mě to nechytlo tam. Slepe střevo taky ok. Na druhou stranu je to má jediná dovolená a člověk se těší. Přesunout si ji nemůžu. Stalo se vám že jste onemocněli přímo na dovči? Jaké jste měli pojištění? To tak bývá když se člověk na něco těší. Mimochodem vdavala jsem se před rokem také s antibiotiky, tak dlouho se člověk bál aby bylo vše ok ????Děkuji za názory. Anonym zdrav stav

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:07

Ahoj… já ti teď něco povím. celý rok jsem zdravá jako rybička, nikdy nemám chřipku, angínu, nevolnost… prostě nic, jedu jak fretka. a pravidelně každoročně o dovolené mě chytne zánět močáku… takže dovolená v pr… a jen sedím na záchodě a scháním antibiotika… po příjezdu z dovolené se do druhého dne vše srovná a jsem zase jako rybička…
ty jedeš za 14 dní, tak bych neplašila. a slepé střevo se projeví do 2 dnů a pak už musíš na operaci… takže to máš ještě v pohodě… myslím, že jsi právě zaléčená, když jsi dobrala léky… zkus se nestresovat. já jsem nemocná vždycky jen kvůli stresu :nevim: :nevim: :nevim:

Evkad
Kecalka 186 příspěvků 09.06.19 20:09

Šla bych na kontrolu k PL a pokud nic neshledá, tak bych jela.
Samozřejmostí je zdr. pojištění. Jednou za těch x-let jsme ho také využili. Vybírej takové, kde neni vysoká spoluúčast. My tenkrát nedopláceli nic, ale celkové náklady na léčbu tenkrát vyšly okolo 1000Kč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:11

Taky si pořád říkám chce to klid. Ale vysoké crp přece ze stresu není. Nejvíc mě znepokojuje že lékaři ani nenašli ten zánět. Tak si říkám aby se nevrátil. Uzavřeli to jako zánět ledvin ale prý asi :grin:přitom ledviny mě nebolely jen pořád ten pravý podbrisek. Máš pravdu v tom že jakmile člověk vypne na něco se těší tak to přijde :lol: Těším se jak malá celý rok :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:13

@Evkad chtěla bych se nechat pořádně pojistit kdyby něco ať to stojí co to stojí :nevim: Mám PL úplně na ho… no ten nic neřeší. Je to pan v důchodu a chce mít už svůj klid. Musím ho vyměnit :think:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 09.06.19 20:14
@Anonymní píše:
Taky si pořád říkám chce to klid. Ale vysoké crp přece ze stresu není. Nejvíc mě znepokojuje že lékaři ani nenašli ten zánět. Tak si říkám aby se nevrátil. Uzavřeli to jako zánět ledvin ale prý asi :grin:přitom ledviny mě nebolely jen pořád ten pravý podbrisek. Máš pravdu v tom že jakmile člověk vypne na něco se těší tak to přijde :lol: Těším se jak malá celý rok :dance:

Nemas nejakeho sprateleneho doktora v rodine? Nebo bych to zkusila i u PL, jestli by Ti pro jistotu nenapsal s sebou nejaka sirokospektra antibiotika. Samozrejme pokud to nezobes jak lentilky 5× rocne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:22

@Helca83 Pracuji ve zdrav takže antibiotika bych si sebou určo vzala. Tento rok už jsem je měla 3× :pocitac: Právě že je nechci pořád jist ale co člověk nadělá :nevim:v dětství jsem neměla snad ani jedny co vím a teď si to vybírám. Krev si můžu vzít sama jestli je v pohodě. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:23

Spíš mě zajímá jestli jste na dovci někdo onemocněli tak že jste museli odletět zpět domů. A jak se to hradí tím pojištěním.

Evkad
Kecalka 186 příspěvků 09.06.19 20:27
@Anonymní píše:
@Evkad chtěla bych se nechat pořádně pojistit kdyby něco ať to stojí co to stojí :nevim: Mám PL úplně na ho… no ten nic neřeší. Je to pan v důchodu a chce mít už svůj klid. Musím ho vyměnit :think:

Asi to chce se podívat na nabídky. Léta se vlastně pojišťujeme jen u jedné pojišťovny - Alianz a variantu Optimal - s tím máme zkušenost a zaplatili tedy vše 100%. Doufám, že to není reklama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:48
@Anonymní píše:
Spíš mě zajímá jestli jste na dovci někdo onemocněli tak že jste museli odletět zpět domů. A jak se to hradí tím pojištěním.

Onemocněli jsme někdy na dovolené už snad všichni z rodiny. Jednou musel manžel dokonce podstoupit v Řecku chirurgický zákrok. a vše v pohodě. btw jsem na dovolené od včera rána a od večera mám hnusnou virózu a velmi vysokou horečku :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:49
@Anonymní píše:
Onemocněli jsme někdy na dovolené už snad všichni z rodiny. Jednou musel manžel dokonce podstoupit v Řecku chirurgický zákrok. a vše v pohodě. btw jsem na dovolené od včera rána a od večera mám hnusnou virózu a velmi vysokou horečku :zed:

Jo a nikdy jsme domů dřív neletěli /nejeli. Vem. s sebou ATB pro jistotu. a užij si to :kytka:

Váš příspěvek
Reklama