Strach z pohlavních chorob

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:17
Strach z pohlavních chorob

Zdravím, prosím anonym choulostivé téma.
Je to půl rok co jsme se rozešli s přítelem. Nyní mi vypisuje, že jsem láska jeho života nemůže beze mě být atd..Byli jsme dnes na kávě a řekl mi, že by se chtěl vrátit, že zkoušel s někým chodit a nebylo to ono, že já jsem ta pravá pro něj. Musím přiznat, že mě to k němu taky táhne mimo jiné je s ním sex opravdu skvělý. Většina chlapů si to odhrká a odpadne :mrgreen:, ale on si ženu opravdu rozmazluje..
Řekl, že v této pauze měl 2 holky, se kterými spal. Já mám teď hrozný strach, abych od něj něco nechytla. Přece jen ženy jsou na tohle choulostivější, muži můžou nějaké nemoci jen přenášet aniž by se to u nich nějak projevilo.
Co si o tom myslíte? Já vím, kdybych potkala kohokoli nového taky neznám jeho sexuální minulost, ale když to vezmete globálně, jsou moje obavy oprávněné ne? Po zjištění chlamydií nebo genitálních bradavic, nedejbože něco horšího už bude pozdě..
Prosím vás, měl to někdo stejně? když někoho potkáte nového nemáte z tohoto strach? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 02.08.19 20:19

Existuje kondom :palec:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 02.08.19 20:20

Kdyz potkas nekoho noveho a nechces nic chytit pouzijes snad kondom ne..

lachtanice86
Echt Kelišová 8692 příspěvků 02.08.19 20:25

Tak pouzivejte kondom

Lulina999
Kecalka 483 příspěvků 02.08.19 20:33

To je jednoduchý, prostě použijte kondom. Pokud to bude trvat dýl, tak testy…

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 02.08.19 20:38

Kondom/testy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:41
@Safrik píše:
Kdyz potkas nekoho noveho a nechces nic chytit pouzijes snad kondom ne..

A jak dlouho, kdyz pak z toho bude vztah? nejsem typ co s nekym jde po dvou schuzkach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:43
@Ou píše:
Kondom/testy.

No už vidim chlapa jak po třeba pár týdnech známosti půjde do nemocnice si šťárat do vaška..

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 20:50

Kondom, nez budou testy ne?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 20:52
@Anonymní píše:
No už vidim chlapa jak po třeba pár týdnech známosti půjde do nemocnice si šťárat do vaška..

Tak kdyz Vaškem staral do jinych der nez tvoji, taky nedelal vocapiny ne.

Nowena
Povídálka 45 příspěvků 02.08.19 20:55
@Anonymní píše:

Co chlap, co o tebe stojí, si půjde nechat do toho vaška šťárat protože mu za to “láska jeho života” stojí. Pokud ne, asi to s tou láskou nebude tak hustý. Láska hory přenáší a stěr z penisu zas tak děsná záležitost není.
Ale píšu to jen, protože tobě na tom záleží a máš strach. Komunikace mezi vámi bude klíč a dobrý start.
A na příležitostný sex bych volila kondom.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 02.08.19 21:03
@Anonymní píše:
A jak dlouho, kdyz pak z toho bude vztah? nejsem typ co s nekym jde po dvou schuzkach.

Asi az budes chtit dite, nebo ho posles na nejaky testy kdyz budes mit nejaky podezreni. Tyhle choroby asi poznas na genitaliich ne? Nevim nikdy sem nic takoveho resit nemusela..

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 02.08.19 21:11

Tak ty máš za sebou taky nějakou minulost, ne? Když víš, že většina chlapů si to odhrká a odpadne. Buď fér, řekni, že půjdete do vztahu s čistým štítem a na ty testy běžte oba.

Elessa
Kecalka 241 příspěvků 02.08.19 23:14

Kondom, zadny oralni sex a po 3 mesicich testy (HIV, pohlavni choroby). Bezte na ne oba. Je dobre, ze se bojite. Je to lepsi nez vlitnout expriteli do postele bez ochrany a pak se divit, co vam to predal za suvenyry ;)

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 03.08.19 05:56
@Anonymní píše:

No tak co chces slyset??? Pouzivej kondom

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama