Strach z pohlavních nemocí

Anonymní
21.2.21 08:58

Strach z pohlavních nemocí

Ahoj, seznámila jsem se s klukem. Znám ho tedy už déle, ale teď začínáme pěkný vztah. Spali jsme spolu už samozřejmě s kondomem. Problém je v tom, že mám hrozny strach z pohlavních nemoci. Ptala jsem se ho, jestli si je jistý, že nic nemá a odpověděl, že na testování nebyl samozřejmě, ale neví, že by něco měl. S kondomem fajn, ale vím, že se jiné nemoci můžou přenášet oralnim sexem a ten určitě bude chtít. Vůbec nevím, co mám dělat. Jestli teda to neřešit, když říká, že o ničem neví? Co vím, měl 4 roky přítelkyni a půl roku byl sám. Když jsme spolu poprvé spali tak vytáhl kondom z peněženky a řekl, že to není jak to vypadá, že ten tam má už hodně dlouho. Ale nevím, jestli mezitím s někým spal. A mám obavy mu říct, ať jde na testování.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
21.2.21 10:03

Další bláznivá ženská…tak mu nabídni (_I_), nebo se o ní také bojíš???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21054
21.2.21 10:09

Tak se seberte a jděte se otestovat spolu. A budete mít jasno oba dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
21.2.21 13:37
@ovichus píše:

To by si moc nepomohla. A proč bláznivá, velice zodpověná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28800
21.2.21 13:39
@ovichus píše:

Prosím tě, jsi jsi hroznej deb.il dle tvých příspěvků :think: nechtěla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28800
21.2.21 13:40

..i orální sex jde dělat s kondomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
21.2.21 13:40
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámila jsem se s klukem. Znám ho tedy už déle, ale teď začínáme pěkný vztah. Spali jsme spolu už samozřejmě s kondomem. Problém je v tom, že mám hrozny strach z pohlavních nemoci. Ptala jsem se ho, jestli si je jistý, že nic nemá a odpověděl, že na testování nebyl samozřejmě, ale neví, že by něco měl. S kondomem fajn, ale vím, že se jiné nemoci můžou přenášet oralnim sexem a ten určitě bude chtít. Vůbec nevím, co mám dělat. Jestli teda to neřešit, když říká, že o ničem neví? Co vím, měl 4 roky přítelkyni a půl roku byl sám. Když jsme spolu poprvé spali tak vytáhl kondom z peněženky a řekl, že to není jak to vypadá, že ten tam má už hodně dlouho. Ale nevím, jestli mezitím s někým spal. A mám obavy mu říct, ať jde na testování.

@divine woman Přesně, bych mu navrhla at se jdou otestovat spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
22.2.21 09:47

Běžte se otestovat spolu a je to 😊vše je o komunikaci s partnerem.. Toť vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu