Strach z pohotovosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 03.02.17 15:07
Strach z pohotovosti

Ahoj holky, od vecera je mi divne…nemuzu se poradne nadechnout, bricho mi tvrdne kazdou chvili a mam bolesti v zadech a v podbrisku jako pri menstruaci, ale jsem teprve ve 33tt.Jsem po dvou cisarich, tedy ceka me treti…dr na kontrole mi do prukazky napsal CS 2…dost me vydesil ze pri jake koli kontrakci mam ihned jet na pohotovost…jenze ja mam strasnou zkusenost s nasi pohotovosti…v 8tt a ve 12tt jsem krvacela a pokazde ze me udali hroznou hysterku ze krvacim malo a akorat otravuju…ze jsem tehotna potreti ze bych uz mohla dost veci poznat, jenze nikdy sem nekrvacela…:( Tak nevim jestli mam jet nebo pockat… :,( :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Monchichik
Kelišová 5096 příspěvků 03.02.17 15:11

Já bych jela, navíc když ti to doktor doporučil, máš to i v průkazce, tak jeď. To by si mohli zkusit mi říct, že je otravuju :cert:, od toho tam snad jsou ne?

tini
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 6 inzerátů 03.02.17 15:13

A nemuzes jet jinam? My to tady mame oddelene-gynekologie, rizikove tehotenstvi a porodni saly.Na druhou stranu bych rekla, ze lepsi jet a přetrpet kecy, nez neco zanedbat. Navic pri tretim tehotenstvi uz si taky nemusis vse nechat libit. A nejsou to poslicci? Mas zakazanou horkou sprchu nebo vanu?

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 03.02.17 15:18
@Monchichik píše:
Já bych jela, navíc když ti to doktor doporučil, máš to i v průkazce, tak jeď. To by si mohli zkusit mi říct, že je otravuju :cert:, od toho tam snad jsou ne?

Přesně tak!!Raději pojedu desetkrát pro jistotu, než jednou pozdě! A třeba zrovna narazíš na příjemnější personál.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 03.02.17 15:22

No jela bych 33tt je brzy, mohl by i někdo něco říct, bych mu dala díl. I U nás v porodnici sami píšou na stránkách, že tam máš přijet, pokud se ti něco nezdá. Když jsem byla poprvé těhotná byla jsem tam třikrát v 7tt se špiněním, někdy okolo 20tt s bolestmi v podbřišku a ve 34tt s tvrdnutím břicha poprvé si mě tam nechali 4dny a pak vždy vyšetřili a pustili domů. Vždy mi řekli, že je dobře, že jsem přišla, raději 3× zbytečně než jednou pozdě. Takže tam jdi

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 03.02.17 15:25

Premlouvam se uz od rana…predchozi tehu 12 a 8let…jsem jak prvorodicka…mozna prave proto se vic bojim a doktori me berou jsko zkusenou rodicku… :nevim:…ve vane sem byla a bylo to chvili jeste horsi ale pak to slo a trva ten divny pocit cely den…pokazde kdyz vstanu tak bolest a bricho jako kamen :think:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.02.17 15:33

Já tebou tak bych určitě jela. Aspoň budeš vědět co a jak. Ať je všechno v pořádku :)

iiiv
Extra třída :D 10955 příspěvků 03.02.17 15:36

Jestli nechceš porodit doma tak jeď

Lucie Lexová
Kecalka 324 příspěvků 03.02.17 15:36
@Kedloubek píše:
Premlouvam se uz od rana…predchozi tehu 12 a 8let…jsem jak prvorodicka…mozna prave proto se vic bojim a doktori me berou jsko zkusenou rodicku… :nevim:…ve vane sem byla a bylo to chvili jeste horsi ale pak to slo a trva ten divny pocit cely den…pokazde kdyz vstanu tak bolest a bricho jako kamen :think:

Ahoj,
opravdu nechci být hnusná, fakt ne. Ale Tobě je zle od večera a dnes se celý den přemlouváš jít k lékaři? Nedivím se, že jsou na té pohotovosti někdy hnusní („Dobrý den, jsem Maruška, už od čtvrtečního večera mám problémy, ale přišla jsem k vám až v sobotu ve 2 v noci, protože mi to poradily holky na emiminu.“).
Máš problémy, máš něco v průkazce, tak se seber a k tomu lékaři jdi.
Nebo tady můžeš do večera číst ty místní holky-kecalky a vyrazit v noci (to budou mít radost). A nedejbože, aby tam ti zlí zdravotníci byli nepříjemní!!! Ty máš přeci právo jít na pohotovost, když Tě něco bolí.

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 03.02.17 16:12

@Lucie Lexová Mas pravdu :palec: Radsi pojedu

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 03.02.17 16:52

Jeď. držím palce. a dej vědět :hug:

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 03.02.17 17:40

Tad uz jsem v cekarne a prepadl me hrozny strach a becim tu jak zelva

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 03.02.17 18:10

@Kedloubek hlavně se hoď do klidu

tini
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 6 inzerátů 03.02.17 22:15

@Kedloubek Tak jak jsi dopadla? Doufam, ze vse v poradku :kytka:

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 05.02.17 10:53

Nechali si me tu…cipek na 23mm a tvrdnuti bricha na utz asi 3×…mam magnesium a cekam kdy se to srovna a pujdu domu :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >