Strach z první návštěvy v caru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 10:15
strach z první návštěvy v caru

Ahojte holky, za tyden nas čeka první navsteva v caru v Repromedě v Brně. Mám neuveritelny strach i s manželem. Podotkla bych že mam fobii z bilých pláštu, nemam rada doktory, mam fobii z bolesti, z jehel, a podobně. Navíc se bojím co nás všechno čeká…Je tady nějaká která mě trochu,,uklidní,,? :roll:

Reakce:

Helca83
Kecalka 213 příspěvků 21.10.18 10:24

Ahoj, prosimte klid, v soukromych klinikach doktori casto v bilem uz ani nechodi :mrgreen: V Repromede jsem nikdy nebyla, ale prvni navsteva probiha obvykle jako konzultace, popovidani s doktorem, nez cokoli jineho… spis se vybavte obcankami a kartickami od pojistovny, casto se musi nejdriv ze vseho vyplnit spousta papiru :) Mozna muzou udelat ultrazvuk, ten preci neboli… a kdyby naaahodou brali krev, tak je pozadas a jiste ti vyhovi a daji te na chvili do lehu. Ja nezvladam jakykoli odber krve uz od detstvi, vsude to hlasim dopredu, a uz dlouho se nad tim nikdo nepozastavil :mavam: :kytka:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43126 příspěvků 21.10.18 10:48

Ber to tak, že tam jdete hlavně proot, aby vám pomohli.
Ale jinak - ono bohužel těhotenství je dost o kontrolách, lékařích, odběrech… celé. Ale definitivně to všecko stojí za to.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 12:14

Jeste jsem nevidela nikoho, ze by odchazel z caru s utrzenou hlavou :mrgreen: A porod bude mnohem horsi nez nejaky odber krve ;) Klidek, nic se vam tam nestane. Nebyla jsem teda v Repromede, ale vetsina caru si zaklada na privetivem prostredi, kde si clovek pripada spis jak v hotelu. Zrovna tak pristup personalu je jiny, nez v nejake fakultni nemocnici… Fakt se vam tam nic špatného nestane, oni jsou tam proto, aby vam pomohli.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 21.10.18 12:15

Nikdo nemá rád bolest, jehly a doktory. Ale máte problém a potřebujete ho vyřešit. A pokud to sami nezvládáte, tak prostě potřebujete pomoc a tady vám tu pomoc poskytnou. My se před první návštěvou báli toho neznáma, byli jsme nervózní, ale čekali jsme na to dva roky, takže ze všeho nejvíc jsme se těšili že se to konečně přiblíží ke konci. Ta vidina, že letos bude po všem, že je před nám už jen maximálně rok chození po doktorech byla úžasná. Teď už po všem je, vyšlo to napoprvé a stálo to za to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >