Strach z těhotenství, pilulka po

Anonymní
3.3.21 11:57

Strach z těhotenství, pilulka po

Ahoj,
tento cyklus jsem byla nucená použít pilulku po, užila jsem do 14 hodin po styku, který proběhl 21. den cyklu. Bohužel nevím, kdy mám ovulaci, ale cyklus mám +-28 dní. Den před očekávanou MS jsem začla špinit, pak špinění přešlo v krvácení. Je poměrně dost silné, občas i s kousky sliznice, ale trošku slabší než obvykle, už trvá třetí den. Dnes 12 dní od styku jsem si pro jistotu dělala test a ukázal mi po limitu téměř neznatelnou čárku. Můžu být těhotná? Přikládám foto testu, možná jsem jen paranoidní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
3.3.21 11:59

Je to po limitu, není to průkazné. A pokud odcházela sliznice, tak by se nemělo, kde vajíčko zachytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 12:00

@Umík že se po limitu odečítat nemá samozřejmě vím, nicméně stejně mě vyděsilo, že se tam cosi objevilo 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1237
3.3.21 12:03

Pravděpodobně ne… Zkus za pár dní další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 12:15

Děkuju holky..to krvácení je opravdu poměrně silné, jen ne tolik, aby musela lítat z postele rovnou na záchod jak jsem zvyklá :) to stejné s bolestmi, jsou to klasické, co mám při MS ale o trochu slabší..musela jsem si vzít ibalgin, ale nevyřadilo mě to na celý den jako obvykle

• Citovat
  • Nahlásit
382
3.3.21 13:06

Příště spolehlivou antikoncepci, postinor je pěkné svinstvo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 13:22

@nikunka Bohužel prasknul kondom
Teď mi test dokonce přijde negativní, možná to moc zkoumám a sebe taky přehnaně pozoruju :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
382
3.3.21 14:15
@Anonymní píše:
Teď mi test dokonce přijde negativní, možná to moc zkoumám a sebe taky přehnaně pozoruju :roll:

aha tak to je nepříjemné, já jen na kondom nikdy nespoléhala, brala jsem jej jako ochranu proti nemocem než těhu. ano, chce to hodit se do klidu, sama jako mladá blbá náctiletá jsem si to zažila(to není nijak narážka na tebe jo), ten strach jestli nejsem těhotná a byla jsem ve stresu zbytečně až do dalšího menzesu, furt jsem měla pocit, že na sobě vidím příznaky těhotenství a to střídala panika, co budu dělat, když budu těhotná :zed: testy si dělej třeba každých pět dní, a pokud se to přeci jenom stane a i tak budeš těhotná, je tam relativně dost času si promyslet jestli si to malé necháš nebo ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 14:28

@nikunka
No mně je 22, ale studuju a ještě i dál studovat budu a tohle neproběhlo s nějakým dlouhodobým partnerem..ale mám teď docela silnou MS a na testu už ani nic na první pohled nevidím :lol: tak snad jen zbytečná panika, hlavně po limitu se test ani číst nemá, ale to bych nebyla já abych se nekoukla žejo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
382
3.3.21 14:51
@Anonymní píše:
@nikunka
No mně je 22, ale studuju a ještě i dál studovat budu a tohle neproběhlo s nějakým dlouhodobým partnerem..ale mám teď docela silnou MS a na testu už ani nic na první pohled nevidím :lol: tak snad jen zbytečná panika, hlavně po limitu se test ani číst nemá, ale to bych nebyla já abych se nekoukla žejo :lol:

no já byla 19náctka a taky se to stalo po sexu na jednu noc jak se říká :D šance, že by se vajíčko uchytilo o po silné MS je malá a nejlepší je ten test po limitu hned hodit do koše, pak není nutkání jej hypnotizovat :D to jsem dělala jen u toho chtěného ale i tak skončil v koši a mám jen fotku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 15:03

@nikunka jako takhle, je asi malinko slabší než normálně, ale možná je to tím, jak se teď furt pozoruju no :D ale nenazvala bych to slabým krvácením teda :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 15:39
@nikunka píše:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 15:42
@nikunka píše:
@Anonymní píše:
Teď mi test dokonce přijde negativní, možná to moc zkoumám a sebe taky přehnaně pozoruju :roll:

Nám se to teď stalo taky, úplně poprvé za celých 10 let. Všimli jsme si toho až po… Příští týden jsem měla jít na zavedení nehormonálního tělíska a jako na potvoru tohle… :nevim:
Ty kondom nepovažuješ za spolehlivou antikoncepci? Není lepší si vzít Postinor než jít na interupci? @nikunka

• Citovat
  • Nahlásit
382
3.3.21 16:24
@Anonymní píše:
Nám se to teď stalo taky, úplně poprvé za celých 10 let. Všimli jsme si toho až po… Příští týden jsem měla jít na zavedení nehormonálního tělíska a jako na potvoru tohle… :nevim:
Ty kondom nepovažuješ za spolehlivou antikoncepci? Není lepší si vzít Postinor než jít na interupci? @nikunka

určitě není dobré ani jedno, jak postinor tak potrat a je to na zvážení každé ženy a její situace, takže než mi zadavatelka napsala, že je mladá a studuje, a navíc to nebyl partner, se kterým by to dítě chtěla mít, i když třeba později, tak ano raději postinor a pak čekat jestli zabere. Ke kondomu a jiným prostředkům, nic není 100% a každá může selhat ale u gumy je myslím vyšší riziko než třeba u prášků nebo tělíska, takže za mě kombinace je bezpečnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 19:44

@nikunka
Já už děti mám, další nechci, antikoncepci již brát nemohu - tedy ani mít hormonální tělísko. Spermicidy mi tam nadělají paseku a vzhledem k problémům s cyklem jsem doteď ani nehormonální tělísko mít nemohla a to jsem po porodu už pár let… Postinor mi přijde vhodnější varianta než interupce. Je to sice pěkná dávka hormonů, ale interupce i miniinterupce je zase jiný zásah do těla. Navíc v téhle covid době se hodí i to, že nemusíte zbytečně obtěžovat lékaře nějakým potratem, si myslím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat