Strach z těhotenství po každém sexu

Anonymní
11.1.20 11:43

Strach z těhotenství po každém sexu

Dobrý den, myslim si, že asi dostanu jen výsměch ale je mi 16 a mam strach. S přítelem jsme to trikrat delali, tak ze se neudelal do me ale dodelala jsme ho rukou, ale jednou se do me udelal. Meli jsme kondom, ktery nepraskl, ale kdyz jsme ho sundavali nahoře u te gumy bylo trochu sperma. Mam te strach co se vsechno mohlo pokazit. Kde co mohlo uniknout. Sex si vzdy užívám ale pak se dostaví takovéhle strachy. Vsichni mi rikaji ze je to blbost a ja v to taky doufam. Prosim nejakej uklidnění a osobní nazor. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7612
11.1.20 12:07

To mohl být posevni sekret z tebe, jestli myslíš z venku. Zařid si ještě nějakou další formu antikoncepce když máš strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30289
11.1.20 12:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, myslim si, že asi dostanu jen výsměch ale je mi 16 a mam strach. S přítelem jsme to trikrat delali, tak ze se neudelal do me ale dodelala jsme ho rukou, ale jednou se do me udelal. Meli jsme kondom, ktery nepraskl, ale kdyz jsme ho sundavali nahoře u te gumy bylo trochu sperma. Mam te strach co se vsechno mohlo pokazit. Kde co mohlo uniknout. Sex si vzdy užívám ale pak se dostaví takovéhle strachy. Vsichni mi rikaji ze je to blbost a ja v to taky doufam. Prosim nejakej uklidnění a osobní nazor. :oops:

Proto jsem sex v 16 neprovozovala. Za ten strach mi to nestálo. Zvážila bych pilulky, když máš takový strach. Když už jsem se sexem začala, tyhle stavy jsem neměla a otěhotněla až po třicítce plánovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:12
@Russet píše:
Proto jsem sex v 16 neprovozovala. Za ten strach mi to nestálo. Zvážila bych pilulky, když máš takový strach. Když už jsem se sexem začala, tyhle stavy jsem neměla a otěhotněla až po třicítce plánovaně.

A myslíte, ze teda těhotná nejsem? Byla jsem i shodou náhod u gynekologa na prohlídce a ten nic nenašel ale zas jsme četla ze by to tak brzo stejne nepoznal
Asi zvazim ty pilulky
Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:14
@JancaS84 píše:
To mohl být posevni sekret z tebe, jestli myslíš z venku. Zařid si ještě nějakou další formu antikoncepce když máš strach.

Ano mohl by byt. Asi zvazim i ty prášky. Byla jsem u gynekologa na běžné prohlídce a o strachu jsem mu nic nerikala a on nic neříkal o tom ze by tam neco viděl ale četla jsem ze by to takhle stejne nepoznal. Tak nevim
I jsem četla zw kdyz se to sundava ze je to normalni ze tam nahoře neco je
Mylsiste ze těhotná byt nemohu?

• Citovat
  • Nahlásit
31328
11.1.20 12:15
@Anonymní píše:
A myslíte, ze teda těhotná nejsem? Byla jsem i shodou náhod u gynekologa na prohlídce a ten nic nenašel ale zas jsme četla ze by to tak brzo stejne nepoznal
Asi zvazim ty pilulky
Dekuju

A Ty máš zpoždění MS, že přemýšlíš o těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30289
11.1.20 12:16
@Anonymní píše:
Asi zvazim ty pilulky
Dekuju

To ti neřeknu, ale jestli to bylo v řádu dní, nejspíš by to nemusel poznat. Vynechaná mentruace by tě měla upozornit. Jemu je stejně jako tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:21
@free333 píše:
A Ty máš zpoždění MS, že přemýšlíš o těhotenství?

Nemám zpozdeni. Jen me to ted nejak dovedlo ten strach. Citim se hloupě, protoze i přítel rikal ze do me nic neslo, a i tak mam strach. S nekdo i prý rika ze to nahoře je normalni

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:22
@Russet píše:
To ti neřeknu, ale jestli to bylo v řádu dní, nejspíš by to nemusel poznat. Vynechaná mentruace by tě měla upozornit. Jemu je stejně jako tobě?

Byl to víc než týden. Přítel je o rok starší a ten z toho strach nema, protože rika ze do me vazne nic neslo. Menstruační bych mela mit příští tyden

• Citovat
  • Nahlásit
31328
11.1.20 12:23
@Anonymní píše:
Nemám zpozdeni. Jen me to ted nejak dovedlo ten strach. Citim se hloupě, protoze i přítel rikal ze do me nic neslo, a i tak mam strach. S nekdo i prý rika ze to nahoře je normalni

Taky myslím, že to bude poševní sekret, kolikrát jsem to viděla…

Ono dá se s prezervativy dobře fungovat… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:24
@Russet píše:
To ti neřeknu, ale jestli to bylo v řádu dní, nejspíš by to nemusel poznat. Vynechaná mentruace by tě měla upozornit. Jemu je stejně jako tobě?

Byl to víc než týden. Přítel je o rok starší a ten z toho strach nema, protože rika ze do me vazne nic neslo. Menstruační bych mela mit příští tyden

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:25
@free333 píše:
Taky myslím, že to bude poševní sekret, kolikrát jsem to viděla…Ono dá se s prezervativy dobře fungovat… :)

Doufam v to, kondom nepraskl a kdyz jsme ho sundali nic z nej neteklo. Jen proste kdyz jsme ho zavali sundavat vsimla jsem si ze tam nahoře u te gumy je neco bílého, tak jsem dostala strach ale zas si rikam to by se do me stejne nedostalo ne? Možná to bylo vazne ode me

• Citovat
  • Nahlásit
9389
11.1.20 12:28

Vis kolik deti beha po svete kvuli tomu, ze si tata myslel ze vytahne vcas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 12:30
@KalamityJohn píše:
Vis kolik deti beha po svete kvuli tomu, ze si tata myslel ze vytahne vcas?

Meli jsme kondom

• Citovat
  • Nahlásit
31328
11.1.20 12:32
@Anonymní píše:
Doufam v to, kondom nepraskl a kdyz jsme ho sundali nic z nej neteklo. Jen proste kdyz jsme ho zavali sundavat vsimla jsem si ze tam nahoře u te gumy je neco bílého, tak jsem dostala strach ale zas si rikam to by se do me stejne nedostalo ne? Možná to bylo vazne ode me

Důležité je, ten kondom dobře nasadit, po celé délce …

A myslím, že by bylo jistější, když by se ve dny ovulace udělal mimo Tebe, pro jistotu…

Ale tady je předpoklad, jestli poznáš, kdy máš ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat