Strach z těhotenství porodu a vše okolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drimuska
Stálice 88 příspěvků 22.01.17 21:58
Strach z tehotenstvi porodu a vse okolo

Strach z tehotenstvi porodu a vse okolo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 22.01.17 22:04

Mě udivuje, že nikdo nemá třeba panicky strach z pece o mimino nebo z období vzdoru u batolete. Fobií na pubertu, která mu zabrání mít dítě… To možná až zkušené matky, které vědí, zač je v Pardubicích perník. Vystihovane nerodický nějak nepobírají, že porod je ta lehčí část.

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 22.01.17 22:11

@Helileli Přesně! Těhotenství a sebenáročnější porod je NIC proti tomu, co přijde potom. Ale když pak doma všechno spí, zaplaví mě vlna mateřské lásky :D :srdce:

Drimuska
Stálice 88 příspěvků 22.01.17 22:14

Nevim jestli porod je lehky nebo ne kazda si z toho odnese zkusenost nejakou me jde spis o ty zacatky atd uz sem byla tehotna a nevyslo to (s byvalym ) jde p to zda nejaka zena je na tom stejne jako ja ze to zazila byla pripravena pak to nevyslo a ted se snazi a ma stejne pocity jako ja strach atd

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 22.01.17 22:16

@Helileli @veronique87 vy jste nemely strach z porodu? a z tehotenstvi? :) ja teda jo :D :oops: ale az kdyz jsem dite mela, tak jsem zjistila, ze je to opravdu to nejjednodussi :) u druheho uz jsem se nebala… :)

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 22.01.17 22:24

@Lejlinka88 Jistěže jsem se bála :) ale popravdě víc péče o novorozeně než porodu. A o těhotenství jsem skoro nevěděla..kdybych věděla co vím teď, žádného porodu se nebojím :)

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 22.01.17 22:29

@veronique87 ja se tretiho porodu nebojim, ale tretiho tehu jo… obe deti jsem mela udrzovany. jedno od 34tt, druhe od 27tt :( tak snad treti bude drzak, az bekdy bude :) a nemyslela jsem to nijak zle, jestli to tak nahodou vytnelo :)

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 22.01.17 22:44

Me kazdym dnem ceka druhy porod a sakra se bojim.. celkem to boli :mrgreen: ale je to kratkodoba bolest, za par dni si reknes, ze to nebylo tak hrozny..vetsina holek do toho jde nekolikrat ;) protoze to za to stoji, kazde obdobi detatka je narocne a zaroven krasne a hlavne to hrozne rychle roste, takze starosti hod za hlavu a uzivej si kazde obdobi :palec:

Drimuska
Stálice 88 příspěvků 22.01.17 22:55

Rikam si prosla tim mamka dvakrat segra dvakrat ale nevim prostem mam strach co kdyz se to nepovede nebo to zas zkonci potratem nevim jestli nejsem divna ze mam takove pocity miminko chci ale zaplavi me vzdy panika poprve sem to brala v pohode a ted vysiluju manzel se me pta co se deje reknu mu to a odpoved nestresuj ale me to nejde tak lehce na to nemyslet atd

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 22.01.17 23:08

:hug: to dáš, musíš :dance: nic jiného ti nezbyde :mrgreen:

Drimuska
Stálice 88 příspěvků 22.01.17 23:18

Vim ze dam teda snad ale
Nejak me to vse desi

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63328 příspěvků 3 inzeráty 22.01.17 23:31

@Lejlinka88 Ne, z prvního vůbec, proč taky, člověk neví do čeho jde a já si nepřipoštím předem nejaké imaginární problémy…, u druhého jsem měla strach z toho, aby se nenarodilo doma.

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 22.01.17 23:53

@Drimuska uz jsi slysela o bachovkach nebo kinezce? Urcite doporucuji :palec:

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 23.01.17 02:12

@j.a.n.i1 to jsi dobra :) ja se bala nejvic toho, ze jsem nevedela, co me ceka :) rada mam ve vecech jasno, v porodu jsem jasno nemela, tak jsem byla nesva :mrgreen:

Drimuska
Stálice 88 příspěvků 23.01.17 10:11
@kituska píše:
@Drimuska uz jsi slysela o bachovkach nebo kinezce? Urcite doporucuji :palec:
neslysela co to je??
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >