Strach z těhotenstvi přes HA

Anonymní
15.6.21 08:49

Strach z těhotenstvi přes HA

Dobrý den, asi mě za to tady sežerete za živa, ale mam strach z toho že jsem těhotna i přes to že beru HA. Je mi 19 a po dlouhé době 1.6. jsem měla sex kdy se udělal do mě, prášky beru pravidelně a snažím se na to hledět, ale i přes to mám strach. Já vím jsem hloupá ale mám strach ze selháni prášku které beru už rok. Není to poprvé kdy mám tento strach. 24.6. bych to měla dostat, bolí mě prsa a občas mě přes den bolí v podbřišku děla mi to tak normálně ale já se prostě nejsem schopna uklidnit. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1461
15.6.21 08:57

Nesexovat, jiná rada není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 08:58

@evulinda79 tak to je dobré :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
31840
15.6.21 09:02

Zkus test, 14 dní po styku by už byl pozitivní.
A doporučuju vřele přidat další antikoncepční metodu, za ty nervy to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8067
15.6.21 09:05

Mozna zkusit psychologa, vypada to, ze jsi krapet uzkostna..

Příspěvek upraven 15.06.21 v 09:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:07

@Tarjei ano trpím úzkostma, chodím k psychiatrovi aj k psychologovi.

• Citovat
  • Nahlásit
18142
15.6.21 09:11

Jestli máš takovou paniku z nechtěného otěhotnění přes pravidelně branou HA, tak fakt sex neprovozuj, nejsi na to připravená. Od toho ty prášky bereme, abychom mohli mít nechráněný sex a nic nehrozilo. A fakt to není tak, jako to mnohdy vypadá v diskuzích tady, že každá druhá přes HA otěhotní. Riziko při poctivém braní se limitně blíží nule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8067
15.6.21 09:14
@Anonymní píše:
@Tarjei ano trpím úzkostma, chodím k psychiatrovi aj k psychologovi.

Aha, tak upravit medikaci? Protože to, jak Tě to mele opravdu není zdravá reakce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1707
15.6.21 09:19

Klid, těhotná s největší pravděpodobností nejsi.
Příště požádej partnera, aby si vzal kondom, nebo aby se udělal mimo Tebe, pokud máš takový strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20168
15.6.21 09:20

Buď nesexuj nebo se ještě chraňte kondomem. Případně přerušovaná soulož. Pokud prášky bereš správně, tak je šance otěhotnět skoro nulová. Ale s tím se asi musíš poprat v rámci nějaké terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
15.6.21 09:27

Jako uživatelka, která brala HA 12 let poctivě na hodinu tě mohu uklidnit, že nikdy neselhala… To i v dobách, kdy byl styk každý den. ;) Hoď se do klidu. ;)
Pozor bych si dávala při brání antibiotik, průjmů atd a přidala i kondom.

Pokud je ten strach neúnosný, nech si dát tělísko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
15.6.21 09:31

Pokud bereš pravidelně tak se není čeho bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9753
15.6.21 09:47

Tak pouzivej ještě další formu ochrany. Kondom, nebo k tomu ještě spermicid to máš dokonce trojtou ochranu, když máš z toho takovou hrůzu. Brala jsem HA asi 10 let a nikdy jsem neotehotnela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:59

Neříkám že mám uplnou hrůzu z toho akorat jsem z toho ve stresu. Občas to tak mám nevim proč. S bývalím partnerem jsme mívali sex pokažde když jsme se viděli a nejsem těhotna tak nevim proč teď mam z toho strach :nevim:
Ale děkuju za uklidnění :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 10:04

Neni to prostě pokažde a vy jste to přebrali tak že mám z toho uplnou hrůzu panickou :lol: to zase neee. Spíš jsem potřebovala slyšet názor druhých. Na netu se toho nenajde moc v dobrém kde ženské píšou jak brali antinu a přes to maji dítě to tomu moc nepomůže :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat