Strach z těhotenství při menstruaci

11
21.11.20 12:10

Strach z těhotenství pri menstruaci

Mám obavy z těhotenství. S přítelem používáme kondom, nikdy ale neejakuluje do něj, vždy mimo. Jednou nám přišlo, že kondom praskl, ale žádná prasklinka tam nebyla, raději jsme ho hned sundali. Po ani ne 2 týdnech jsem dostala menstruaci dva dny před termínem, strašne bolesti břicha, menstruace neobyvkle silnější. Ještě před ní se mi velmi zvetsili prsa, takhle velke poprsi jsem nikdy neměla protože jsem od přírody drobna a poprsí víceméně nemám :D Prsa hodně bolely. Stále je mám velké ale nebolí. Menstruaci Ještě mám, už 5 den, je spíše hneda a pocituju návaly horka. Vcera večer mě strašně bolela hlava (trpím na migreny) a mela jsem vyschlo v ústech i po tom co jsem se napila. Mám to tak i dnes. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Je mi 18 a přítelovi 20 a dítě opravdu neplánujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2445
21.11.20 12:24

Pokud máš silnou menstruaci, tak těhotná určitě nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
21.11.20 12:27

Moc to nechápu. On se do tebe neudělal a stejně si myslíš že by si mohla být těhotná? Navíc kdyby si byla těhotná tak ms nepřijde, zvětšení a bolest prsou může být před, během a možná i chvilku po menstruaci úplně normální. Promiň ale děti přece vznikají tím že se spojí spermie s vajíčkem, u vás se žádná spermie k vajíčku nedostala. Taky při oplodnění vajíčka se nedostaví menstruace a tu ty máš. Tak proč myslíš že si těhotná? Možná si o tom zkus něco načíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
21.11.20 12:29

Sexuální výchova ve škole byla letos očividně distančně. :lol:
Pokud se bojíš těhotenství i když v sobě nemáš žádné spermie tak raději nesoulož vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.20 14:42

No ale panna Marie to zvládla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14228
21.11.20 15:38

Kondom byl, neporušen, udělal se mimo, ty mas ms, silnou a stejne se ptáš jestli si těhotná? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama