Strach z těhotenství, zapomenutá pilulka

5.3.16 18:52

Strach z těhotenství, zapomenutá pilulka

Ahoj holky,
vím, že takových tématje tu již nespočet, ale přece jen se zeptám. Beru 7 let antikoncepce Jangee 0,03/3 mg. Vždy jsem jí brala pravidelně, málo kdy se mi stalo, že bych zapomněla. Bohužel však teď se mi to stalo. Dne 24.2. jsem začínala nové platíčko po 7-denní pauze a v úterý 1.3. jsem si zapomněla prášek vzít (beru ho v 00:00) a usnula jsem brzy a ráno jsem běžela do školy a přišla jsem na to až následující den večer a vzala jsem si tedy dva prášky najednou. Protože jsem dobírala záložní balení a poté najela normálně na nové nedošlo mi, že zapomenutí tabletky proběhlo v prvním týdnu a tudíž jsem normálně 2. a 3. měla přerušovaný pohlavní styk.
Když jsem na to přišla, nejradši bych si nafackovala, vím že v prvním týdnu je vynechání tabletky riziké, a opravdu by teď nebyla vhodná doba pro miminko a navíc vím, že přítelova rodina by ode mě okamžitě dala ruce pryč.
Vím, že je to blbá otázka, ale myslíte si, že je velké riziko otěhotnění? A kdy nejdříve mi test ukáže případné těhotenství? po 14-ti dnech? Menstruace mi má přijít až 19.3.
Děkuju moc za odpovědi a případné Vaše zkušnosti.

Příspěvek upraven 05.03.16 v 19:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5934
5.3.16 18:55

Riziko je minimální ne však nulové, já bych byla však v klidu. ;)
Btw. Kdo bere tebletku u půlnoci?!?! 8o 8o

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58534
5.3.16 18:56

@misssaa12 test v době ms nejdřív, dřív to nemá smysl. Jinak stalo se, existují tablety po, mohlas to řešit dřív.. šance je malinká, ale nic není nemožné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 18:57

@misssaa12 myslím,že z jedné zapomenuté tabletky neotěhotníš. :) Hlavně, že si nezapomněla mít přerušovaný pohlavní styk. Prášek sis zapomněla 1.3… a 2. i 3. ses nebála po zapomenutí tabletky mít přerušovaný styk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:03

Já s přítelem praktikuji přerušovaný styk pořád, takže to nebyo kvůli tomu a domnívala jsem se že jsem tabletku zapomněla v druhém týdnu, kdy vím že to není takový problém a antikoncepce by měla chránit dál. Jinak prášek užívám o půlnoci protože mi bylo u doktor doporučeno brát si prášek k večeru a já to přeunula na dobu kdy chodím spát :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58534
5.3.16 19:04
@misssaa12 píše:
Já s přítelem praktikuji přerušovaný styk pořád, takže to nebyo kvůli tomu a domnívala jsem se že jsem tabletku zapomněla v druhém týdnu, kdy vím že to není takový problém a antikoncepce by měla chránit dál. Jinak prášek užívám o půlnoci protože mi bylo u doktor doporučeno brát si prášek k večeru a já to přeunula na dobu kdy chodím spát :)

ježiš, tak potom to neřeš. metoda pásek kšandy, šance 0 ;) to spíš vyhraješ sportku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:11

Nechci Vám všem brát iluze, ale prvních 7 tabletek z balení je nejdůležitějších a tudíž je otěhotnění možné. Zakladatelka tuto informaci určitě najde i na příbalovém letáku ;) U některých aktikoncepcí se může doba, o kterou se může člověk zpozdit lišit (většinou ale max. 12 h). Někdo vynechá a nestane se nic, někdo se pak diví a brečí třeba na emiminu :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:13

Holka po jedne tabletce neotehotnis to bys musela minimalne tyden pac ta predesla pusobi dost dlouho kor po 7 letech a dalsi blbost, cos provedla bylo to, ze sis vzala dva najednou, beres to 7 let a nevis, ze toto se nesmi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:15
@martina.se píše:
ježiš, tak potom to neřeš. metoda pásek kšandy, šance 0 ;) to spíš vyhraješ sportku ;)

Jo ahá, ted to teprve čtu. Tak jestli přítel semeno nezaparkoval do tebe, tak bych se taky nestresovala :P Ale určitě bych v tomhle cyklu na tu antinu už nespoléhala, když jsi vynechala v prvním týdnu. Jistota je jistota :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:15

Nechápu jak nezodpovědná ženská může chtít dítě, když ještě není pořádně zodpovědná sama za sebe, natož tak potom za dítě. Vím, není to ted třeba zakladatelky případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58534
5.3.16 19:17
@tynaterezka píše:
Holka po jedne tabletce neotehotnis to bys musela minimalne tyden pac ta predesla pusobi dost dlouho kor po 7 letech a dalsi blbost, cos provedla bylo to, ze sis vzala dva najednou, beres to 7 let a nevis, ze toto se nesmi :zed:

tohle je kravina, já nikdy nevynechala a teď mi to tu řve, že chce dolu :mrgreen: :lol: ono nic není nemožné :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:17
@misssaa12 píše:
Já s přítelem praktikuji přerušovaný styk pořád, takže to nebyo kvůli tomu a domnívala jsem se že jsem tabletku zapomněla v druhém týdnu, kdy vím že to není takový problém a antikoncepce by měla chránit dál. Jinak prášek užívám o půlnoci protože mi bylo u doktor doporučeno brát si prášek k večeru a já to přeunula na dobu kdy chodím spát :)

Na druhý den, když sis brala tabletku tak si viděla na platíčku, že si jednu vynechala v prvním týdnu ne? Tak co je to za blbost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:18
@tynaterezka píše:
Holka po jedne tabletce neotehotnis to bys musela minimalne tyden pac ta predesla pusobi dost dlouho kor po 7 letech a dalsi blbost, cos provedla bylo to, ze sis vzala dva najednou, beres to 7 let a nevis, ze toto se nesmi :zed:

Tak tohle tvrzení je echt blbost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:18
@martina.se píše:
tohle je kravina, já nikdy nevynechala a teď mi to tu řve, že chce dolu :mrgreen: :lol: ono nic není nemožné :P

to si musela být sakra plodná a přítel musel mit superspermie :) když antina proti tomu byla nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 19:57

@martina.se tak ono preruseny sex a udelani se je rozdil a navic jestli jsi otehotnela pres antiko znamena, ze jsi mela spatne prasky ;-) ktere telo neprijmalo..ale 100% je jen nesexovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama