Strach z uspání ( operace) + hypofunkce, nějaký vliv?

Anonymní
12.6.21 13:41

Strach z uspání ( operace) + hypofunkce, nějaký vliv?

Ahoj, má někdo hypofunkci štítné žlázy? Za měsíc jdu na operaci a hrozně se bojím uspání. Je tam nějaké větší riziko když mám hypofunkci štítné žlázy? Beru léky, ale jen letrox 50, zatím. Na kontrolu krve jdu až v srpnu a to se teprve uvidí. jestli mi padesátka stačí nebo budu potřebovat větší dávku. Byl někdo na operaci, když se léčí s hypofunkcí? Je tam větší riziko, nebo je to jedno? Budu ráda za nějaké info, rady. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32735
12.6.21 13:49
@Anonymní píše:
Ahoj, má někdo hypofunkci štítné žlázy? Za měsíc jdu na operaci a hrozně se bojím uspání. Je tam nějaké větší riziko když mám hypofunkci štítné žlázy? Beru léky, ale jen letrox 50, zatím. Na kontrolu krve jdu až v srpnu a to se teprve uvidí. jestli mi padesátka stačí nebo budu potřebovat větší dávku. Byl někdo na operaci, když se léčí s hypofunkcí? Je tam větší riziko, nebo je to jedno? Budu ráda za nějaké info, rady. děkuji

Ano. Dokonce akutní. Císař. S padesátkou letroxu. Nešil, doktoři uspávají denně kolik pacientů, oni to umí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
12.6.21 13:51

Tím že bereš Leteox, tak máš o malilinkato vyšší riziko komplikací než zdravá 18letá žena. Anestezii spíš ovlivní, jestli jsi kuřačka, jestli nejsi obézní, nemáš alergie, jestli nemáš špatný zuby, malou pusu a tak. Letrox si ráno před operací si normálně vezmeš a riziko tam není žádný…. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
12.6.21 14:00
@Tvojeteta píše:
Tím že bereš Leteox, tak máš o malilinkato vyšší riziko komplikací než zdravá 18letá žena. Anestezii spíš ovlivní, jestli jsi kuřačka, jestli nejsi obézní, nemáš alergie, jestli nemáš špatný zuby, malou pusu a tak. Letrox si ráno před operací si normálně vezmeš a riziko tam není žádný…. ;)

Malou pusu?? 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20901
12.6.21 14:14
@Krista 1 píše:
Malou pusu?? 8o :lol:

kvůli intubaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 15:15

Šla jsem na operaci i v době, kdy mi hodnota vyletěla hodně nahoru a vše dopadlo ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 01:21

Jsem obézní, po dětech jsem zustala fakt machna. Snažím se hubnout, ale nejde mi to dolu. Bricho mam vytahaný jak prase. Pritom se nepreziram. Pred 4 lety jsem mela 55kg a ted mam 93kg, mam minimalne 30kg nadvahu. Hrozne me to trapi, a ted co se lecim 4 roky s hypofunkcí tak mi i tak kila jdou nahoru, kdyz drzim dietu, snazim se jist zdrave, pohyb tez tak se vaha drzi na tech 93kg, ale dolu proste nejde, jo, ted asi 2 kila, ale nikdy nevydrzej, pomalu jdou zase na 93kg. Nechapu to. Byla jsem na UZ skrze stitnou, mam tam uzle, ale stitna pritom zvetsena nebyla. Doktorka rikala, ze musim vydrzet, ze kila pujdou pomalu dolu, ale furt nic.. Jsem z toho nestastna. Ted do toho ta operace, tak se prave bojim no. Aby tam ta nadvaha nehrala velkou roli v tech rizikách :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat