Strach z vyšetření a výsledku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyska
Kecalka 106 příspěvků 08.02.16 17:52
Strach z vyšetření a vysledku

Ahoj.. Mam otazku. Choulostivou, ale napisu to tak jak to je. Treba mate nektera podobnou potiz.. Mam problemy dlouhodobe s konecnikem. Nikdy se poradne nevyprazdnim, vzdy mi tam trochu zustane, citim tam tlak a je to natekly.. Zitra jdu na rektoskopii tak se pricina snad objasni, ale to je dalsi vec, silene se bojim bolesti.. Holky ja uz se zblaznim, jsem nervak. A co teprve kdyz tam najdou nador… Je mi 36 let… Nezlobte se ze tu tak vyvadim ale jen brecim a nevim co dal… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hatawai
Kecalka 441 příspěvků 08.02.16 17:54

To můžou být i jen hemeroidy. A krev ve stolici míváš?

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 08.02.16 17:55

@katyska klid.. To vysetreni mi delali po porodu, nic prijemneho - psychicky, ale fyzicky bezbolestne.. Muzou to byt opravdu jen hemeroidy, doporucuji koupel v dubove kure a Faktu masticku..

katyska
Kecalka 106 příspěvků 08.02.16 17:56

Ne. Naposled před rokem, mela jsem trhlinku.. Ale ta se rychle zhojila

katyska
Kecalka 106 příspěvků 08.02.16 17:59

Snad to nic vaznyho nebude. Zitra napisu. Jinak dekuju holky za podporu :srdce:

hatawai
Kecalka 441 příspěvků 08.02.16 18:09

Bude to v pohodě uvidíš. A myslím, že dávají i mírné oblbováky.

violass
Kecalka 255 příspěvků 08.02.16 18:34
Ii

Ahoj, já jsem taky strašný nervak. To bude v poradku.

KalamityJohn
Kelišová 7343 příspěvků 08.02.16 18:58

S nejvetsi pravdepodobnosti hemeroidy - a nebudu tady vykladat jak to vim :mrgreen:

Jinak mne na to uspala doktorka, protoze zavadeli dost dlouhej slauch s kamerou dovnitr.

katyska
Kecalka 106 příspěvků 09.02.16 15:43

Holky tak rektoskopie je za mnou. Opravdu to neni nic hroznyho. Jen to zabolelo v brise jak foukal vzduch. Pry to tam mam pekny, jen maly uzlik, ale to je pry normalni. Musim udrzovat měkkou stolici. Priste, pokud by to museli zopakovat tak uz bych se toho nebala.

KalamityJohn
Kelišová 7343 příspěvků 09.02.16 15:46

Tak sqvěle :mrgreen:

katyska
Kecalka 106 příspěvků 09.02.16 15:52

Jinak dekuju vsem za podporu :)

Ninna91
Povídálka 47 příspěvků 22.06.17 10:26
@katyska píše:
Holky tak rektoskopie je za mnou. Opravdu to neni nic hroznyho. Jen to zabolelo v brise jak foukal vzduch. Pry to tam mam pekny, jen maly uzlik, ale to je pry normalni. Musim udrzovat měkkou stolici. Priste, pokud by to museli zopakovat tak uz bych se toho nebala.

Ahoj můžu se zeptat proč foukají ten vzduch? Nějak to nechápu? Vyšetření mě taky čeká a taky se strašně bojim a stydim 8o :,( A dá se pak ten vzduch udržet? Jako že když jsi pak vstala jestli to z tebe nevylítlo? :)

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 22.06.17 10:29

Aby se to střevo roztahlo. Vyšetření není žádná hrůza ;) vzduch ze mě potom vycházel postupně, ale v pohodě, jen pořád pocit na tlačeni ;)

Ninna91
Povídálka 47 příspěvků 22.06.17 11:17
@Kikkinka píše:
Aby se to střevo roztahlo. Vyšetření není žádná hrůza ;) vzduch ze mě potom vycházel postupně, ale v pohodě, jen pořád pocit na tlačeni ;)

Aha 8o..Takže myslíš že se nemůže stát, že by si člověk prdnul během vyšetření nebo když pak slejzá z toho stolu? :lol: To by byl docela trapas :lol: A jak dlouho to trvalo cca??

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 22.06.17 11:33

@Ninna91
Tak nebudu říkat, že stát se to nemůže, každý na to bud3 reagovat jinak, ale myslím, že tam budou zvyklí, i když by to bylo určitě nepříjemné ;) hlavně se ničeho nebát a zkusit se pořádně uvolnit, trvalo to do 20 minut, možná ani to ne ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama