Strach ze setkávání s muži

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 21:22

Strach ze setkávání s muži

Ahoj maminky a tatínci, jdu si pro rady a zkušenosti ke zkušeným :-)
Můj problém je v tom, že je mi 19 a nikdy jsem nic neměla s žádným mužem, jsem ve stresu jen když pomyslím na to, že bych měla jít sama s někým ven a s někým novým se seznámit, vůbec nevím jak na to, o čem se bavit atd…moc mě to trápí a nevím jak na tom zapracovat, vždy jsem snila o tom že budu mít manžela, děti… ale ted si říkám že mám smůlu když nejsem ani schopna se s někým sejít.
Budu ráda za každou rozumnou radu, jak na tomhle zapracovat, DĚKUJI. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21627
4.7.22 21:25

Najdi si psychiatričku a psychoterapeutku a uč se zvládat svou úzkost.

Pro začátek mrkni do téhle knihy pro porozumění, jak taková úzkostná porucha funguje a co s tím jde dělat.

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

Bez toho aby si svoje obavy překonala, nenechala si se jimi svazovat a prostě se začala učit fugnovat mezi lidmi a to i mezi muži rodinu fakt mít nebudeš, natož funkční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Urozený Bivoj
4.7.22 21:29

Tak prvně se vyhýbej chlapům co mají pohled dravce a jiskru v očích jako já, ti jsou nebezpeční a můžou se na tebe v lese třeba vrhnout a strhat z tebe šaty a oplodnit tě.

To pozor! Vyber si prvně nějakýho ťuňťu stejně starýho co má hodně beďarů a nevyzná se v ženách!

Hovory se dají vést o čemkoliv, já vedu debaty hodně o: ženy a muži a vztahy a sex, psychologie, Hitlerovo tažení na východ, filosofické základy epistemologie (pozor, filosofii se spíš vyhýbej, muži co se o ní zajímaj jsou divní a hlavně, nechtějí se o ní moc bavit s ženama, podívej, jak to dopadá, to je vidět na tomto webu že…), dále o feminismu, politice, situace v Kongu,…

Je toho hrozně moc. Musíš se ale o něco zajímat, jestli jsi jen taková ta mladá pipka co nečte knihy, tak budeš mít menší slovní zásobu a velkého muže jako já nezaujmeš, jedině vzhledem, pokud jsi pěkná.

Tož tak. :mavam: :dance:

Příspěvek upraven 04.07.22 v 21:31

• Citovat
  • Nahlásit
263
4.7.22 21:30
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a tatínci, jdu si pro rady a zkušenosti ke zkušeným :-)
Můj problém je v tom, že je mi 19 a nikdy jsem nic neměla s žádným mužem, jsem ve stresu jen když pomyslím na to, že bych měla jít sama s někým ven a s někým novým se seznámit, vůbec nevím jak na to, o čem se bavit atd…moc mě to trápí a nevím jak na tom zapracovat, vždy jsem snila o tom že budu mít manžela, děti… ale ted si říkám že mám smůlu když nejsem ani schopna se s někým sejít.
Budu ráda za každou rozumnou radu, jak na tomhle zapracovat, DĚKUJI. :srdce:

proč bys měla mít smůlu? Stačí se nepřetvařovat, do ničeho se nenutit, brát se v pohodě, taková jaká jsi, takové mladé holky jsou nejpřitažlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
4.7.22 21:31
@Urozený Bivoj píše:
Tak prvně se vyhýbej chlapům co mají pohled dravce a jiskru v očích jako já, ti jsou nebezpeční a můžou se na tebe v lese třeba vrhnout a strhat z tebe šaty a oplodnit tě.

To pozor! Vyber si prvně nějakýho ťuňťu stejně starýho co má hodně beďarů a nevyzná se v ženách!

Hovory se dají vést o čemkoliv, já vedu debaty hodně o: ženy a muži a vztahy a sex, psychologie, Hitlerovo tažení na východ, filosofické základy epistemologie (pozor, filosofii se spíš vyhýbej, muži co se o ní zajímaj jsou divní a hlavně, nechtějí se o ní moc bavit s ženama, podívej, jak to dopadá, to je vidět na tomto webu že…), dále o feminismu, politice, situace v Kongu,…

Je toho hrozně moc. Musíš se ale o něco zajímat, jestli jsi jen taková tak mladá pipka co nečte knihy, tak budeš mít menší slovní zásobu a velkého muže jako já nezaujmeš, jedině vzhledem, pokud jsi pěkná.

Tož tak. :mavam: :dance:

běž se léčit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Urozený Bivoj
4.7.22 21:32
@Veru876 píše:
běž se léčit

Ty běž hlavně udělat večeři tvému muži a moc se tu nevybavuj… :dance: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
60024
4.7.22 21:33

Vyhodí ho dveřmi i oknem. Tak vleze zpět komínem :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
4.7.22 21:34
@Urozený Bivoj píše:
Ty běž hlavně udělat večeři tvému muži a moc se tu nevybavuj… :dance: :mavam:

Do salámu s tebou, ta holka potřebuje poradit od někoho normálního, ne od tebe. Magore.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Urozený Bivoj
4.7.22 21:34
@Kelsey píše:

Tak já už jdu zase k bazénu, čau a někdy možná :cert: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Urozený Bivoj
4.7.22 21:35
@Veru876 píše:
Do salámu s tebou, ta holka potřebuje poradit od někoho normálního, ne od tebe. Magore.

Já jí poradil dobře, ty jí poradíš jen babské tlachy. čus :jazyk: :cert: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
263
4.7.22 21:40
@Urozený Bivoj píše:
Já jí poradil dobře, ty jí poradíš jen babské tlachy. čus :jazyk: :cert: :mavam:
:poblion: :poblion: :poblion: :poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
4.7.22 21:43
@Kelsey píše:

mám chuť Urozeného Bivoje nahlásit, co vy na to holky? On to tady prostě kazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Urozený Bivoj
4.7.22 21:46
@Veru876 píše:
mám chuť Urozeného Bivoje nahlásit, co vy na to holky? On to tady prostě kazí.

To víš že jo holky…

Hele, když nejsou argumenty (co konkrétně jsem jí poradil špatně?), tak nastupuje cenzura, klasika. V tomto případě cenzura feministického rázu, že..

Tak se tu měj a já na tebe dlabu, hysterko :jazyk: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
263
4.7.22 22:03
@Urozený Bivoj píše:
To víš že jo holky…

Hele, když nejsou argumenty (co konkrétně jsem jí poradil špatně?), tak nastupuje cenzura, klasika. V tomto případě cenzura feministického rázu, že..

Tak se tu měj a já na tebe dlabu, hysterko :jazyk: :mavam:

už jsem tě nahlásila.. máš smůlu. Tady nejsi vítaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Urozený Bivoj
4.7.22 22:30
@Veru876 píše:
už jsem tě nahlásila.. máš smůlu. Tady nejsi vítaný.

Vyháníš si odsud pravé muže a zbydou ti tu jen ty bábovky co jim nadáváš a oni se ti ještě omlouvají. Tohle si chtěla? No prosím, jak račte… odpovědělo sluchátko :jazyk:

Čau ty „nervózo“ :mavam: :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat