Léky na psychickou poruchu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 07:11
Strach ze strachu porucha a nyní těhotná

Ahojky děvčata mám na vás dotaz
Již druhým rokem bojuji s úzkosti a strachem ze strachu. Vypadá to asi tak, ze přes den se to dá to v práci funguji ale jakmile jsem sama a hlavně v noci začnu se bát svého strachu.

Nejde zahnat protože když si říkám nic se neděje neboj se tak je tu a horší a tudíž se mi nejde uklidnit nic jede ten strach pořad.

Chodím jen na psychoterapie a ty napomáhají už jsem měla asi 12 sezení

Nevím zda by na to po takové době už co to mám zabrali antidepresiva. Psychiatr mi doporučuje asentru 50mg ráno.
Jenze jsem v devátém týdnu těhotenství a mám strach ze by se mu něco stalo a všude píší ze při začátku bráni leku se to zhorší.

Nevím si rady. Hlavně mám strach ze už to nikdy nebude jako dřív když to mám už tak moc dlouho a rizne myšlenky plné strachu které jsou nesmyslné. Teď v tehu je to o dost lepší ale i tak klid to není.

Prosím vás moc o radu hlavně co by přišlo po porodu další obavy protože to se psychika vždy horší ze.

Děkuji všem kdo si to přečte a ještě víc těm co mi poradi. Děkuji.

Reakce:
pedigka
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 29.03.19 07:37

Na psychoterapii chodíš, což je dobře a asentru 50 mg bych být tebou brala i v těhotenství, jestlize zažíváš stavy, které jsou pro tebe neúnosné. Taky ji beru. Při nasazení se to zhoršit nemusí. Mě se nic nezhoršilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 07:40

@pedigka
Aha a muzu se zeptat na co ji mas ty?
A také jdi ji brala v těhotenství ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 07:41

@pedigka
Chtěla jsem vydržet po třetím měsíci prave ale je to peklo
A bojím se co po porodu to kdyby mělo být horší tak nevím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 08:47
:oops:
pedigka
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 29.03.19 23:13
@Anonymní píše:
@pedigka
Aha a muzu se zeptat na co ji mas ty?
A také jdi ji brala v těhotenství ?

Odpovím do SZ. Napiš mi prosím.

Váš příspěvek
Reklama