Reklama

Strach, že všechno nezvládnu, třetí dítě na ceste

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 19:52
Strach, ze vsechno nezvladnu, treti dite na ceste

Ahoj holky, jsem dnes uzlicek nestesti, mam dve deti, 10 a 5 let, s manzelem se konecne rozvadim, a s pritelem se kterym jsem pres dva roky cekam mimiska, tehotenstvi bylo neplanovane, ale stalo se, pritel je o deset let starsi, byl chudak pekne v soku, ptz antiku jsem mela v podobe teliska, a ja se zacala tesit, jsem v 6tt, ale od patku jsem nepouzitelna, sotva se vzbudim, uz bych spala, nejak se rozhybu, neco podelam, a od trinacti hodin sebou buchnu na gauc a usnu jak drevorubec, po hodine se vzbudim, ale je mi hrozne, sotva si dojdu na wc, zacnu fungovat az kolem pate, nemuzu si pomoct, jsem hyperaktivni clovek, je mi z toho do breku, bojim se, ze budu takova lemra porad, pak se narodi a ja to nezvladnu, jsem uz na to stara ve 31 letech? Nevim jak s tim bojovat, dve predesle tehu uplne v pohode, desi me to, ted jsem na pn po angine, ale za tyden se vratit do prace na 12ky, nocni, infekcni prostredi, ja tam usnu :,( :,( :,( :,( jsem lemra a stydim se za to

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5535 příspěvků 09.01.17 19:58

Jsem byla hotová během prvního(a zatím jediného) těhotenství, ale po porodu jsem jela na vlně hormonů a šlo to… jak ty děti jsou, tak prostě jedeš i kdybys byla mrtvá… no práce není ideální, zkus se zeptat jestli by tě mohli přeřadit na jinou činnost, která by byla na pozici více vhodné pro těhotné, občas se tu objevuje, že mají takovou povinnost, ale osobní praxi nemám…

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 19:59

Pokud by ti bylo takto zle, tak by ti mudr napsal neschopenku, to by se nedalo nic dělat. Prvni. Tři měsíce jsou takový těžký pak věřim bude líp. Miminko zvládneš, mě je 37 a čeká taky třetí mimi, ale plánovaně. Doma mám děti 11 a 8 let. Neboj, proč bys to nezvládla, pokud máte s partnerem pěkný vztah, tak se neni čeho bát

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 20:00

Nočni. A 12 dělat nemůžeš, promluv si o tom v práci a pokud to nepůjde tak jít na neschopenku

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 09.01.17 20:00

Nejsi lemra. To je normální že si vyšťavená. Já spala skoro celý den a to žádné děti ještě nemám. Moc se nepřemáhej a vyřiď si neschopenku. V infekčním prostředí bych rozhodně nedělala a pokud tam máš dvanáctky tak by sis mohla ublížit :?

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 09.01.17 20:03

Stara v 31 8o? To většina maminek čeká první, včetně mě. Kdyby ti bylo od 10 let víc tak možná. Na začátku jsem byla taky nepoužitelná a pak se to zlepšilo. Děti máš už velký, tak můžou pomoc povozit kočár atd. Na noční jako těhotná nemůžeš, zaměstnavatel tě musí přeřadit na jinou práci.

dandysek
Závislačka 3831 příspěvků 09.01.17 20:04

Neboj se, mě je 30, mám dvě děti, 10 a 4 roky, z toho mladší autista. teď v prosinci se nám narodilo třetí mimčo. Celý těhotenství jsem měla strach, jestli tovůbec zvládnu, přece jen, starší už jsou celkem samostatní, člověk má konečně jakýs takýs klid a najednou bum a mimino a všechno nanovo. Taky mi bylo blbě, pořád jsem jen spala, ale miminko mi to teď vynahrazuje. A starší děti pomáhají :)
Zvládneš to, neboj se, jsi máma, mámy dokážou vše ;) :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 20:04

Nemuzu??? :nevim:
Ja jsem volala i na gyndu, ze mam fyzicky narocnou praci s lidmi, ale on mi rekl, ze at vydrzim jeste aspon sest tydnu, do toho 12tt, at o tom nikomu jeste nerikam, ze kdyby to nedopadlo…

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 20:07

No ale v práci tě musí přeřadit já nevim teda ale to je divný doktor, jako je fakt že je brzy to v práci říkat, ale zase jde o vaše zdraví

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 09.01.17 20:11

Já bych to v tvém případě řekla hned, právě aby se nestalo něco kvůli náročné práci, pokud třeba zvedáš něco těžkého atd.

fenixák
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 51 inzerátů 09.01.17 20:19
@Anonymní píše:
Nemuzu??? :nevim:
Ja jsem volala i na gyndu, ze mam fyzicky narocnou praci s lidmi, ale on mi rekl, ze at vydrzim jeste aspon sest tydnu, do toho 12tt, at o tom nikomu jeste nerikam, ze kdyby to nedopadlo…

Za mě, změň gynekologa.. Pokud Ti řekl tohle :? Já „přežila“ těhotenství v roce 2015/16, nejsi „lemra“! :hug: Mě bylo strašně zle celých 9 měsíců, bylo mi teda už 36 let, ale gynekolog mi neschopenku ani 1 nenabídl a já si o ní neřekla (jen u obvoďačky, ale ta je taky :pocitac: ). Zpětně mi bylo nejhůř, co kdy mi bylo a to jsem ve 30ti čekala 2čata a bylo mi o 100% lépe (to mi nabízeli neschopenku furt) než s 1 miminkem v bříšku ve 36. Takže fakt se na to vybodni, nestojí to za to! A děti zvládneš, ty dvě už jsou velký (já mám 7mi letý holky a už to začíná být lepší a lepší) a 10ti měsíční miminko je úžasně hodné :*, takže nejhorší u mě bylo fakt těhotenství (práce plus 2čata plus domácnost v 36letech :zed: ).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 20:37

Dekuju holky, moc jste me povzbudily, vsechny, jsem vdecna za tu neschopenku co mam ted od obvodacky, do 16yho mam vystarano, obvodacka je skvela, ze bych u ni vydrzela na pn do toho 12tt a pak by mi ji snad uz dal on, nebo jestli unor jeste chodit do prace, ano zvedam tezka bremena - lidi, a mam za v haji i bez tehu :zed:

Hobitka
Závislačka 3058 příspěvků 09.01.17 20:45

Anonymni, mela jsem takove druhe tehotenstvi, od zaludku mi bylo blbe jen primerene, ale ta unava… zase to trvalo jen do 13-14tt, blici tehotenstvi jsem se trapila dele. Tak treba to taky tak budes mit - intenzivni, ale kratke. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 20:51

Doufam, piju caje, nakopavaci, zitra si skocim pro magnezko… C a kys. listovou uz zobu… Nevim co vic uz :mrgreen:

Marcelka146
Kelišová 5038 příspěvků 09.01.17 20:59

Me teda Mudr. nocni 12-ky nezakazoval (pred 6 lety),ale nechodila jsem do prace kvuli podavani chemoterapie.Jine misto pro me nemeli, tak jsem na neschopenku sla.To,ze jsem mohla byt doma za 100% platu jsem tenkrat nevedela. A rekla jsem to jiz v 7 tt v praci kvuli tomu chemu.Ted bych to tak brzy nehlasila, protoze jsem po 2 potratech.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama