Reklama

Strach ze zamlklého těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 06.01.17 11:42
Strach ze zamlkleho tehotenstvi

Dnes bych mela byt 6+1. Hrozne se bojim jit k doktorovi a je mi strasne spatne. Minule tehotenstvi skoncilo ZT v 11tt a me prijde ze je vse zbytecne, proc musim trpet takovou nevolnosti kdyz to pravdepodobne zase skonci spatne. Mam strasnou depresi. Zazily jste nektera takove pocity?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 06.01.17 11:46

@zudina proc by to melo zase spatne zkoncit? K dr si pockej az na 8.tyden at je srdicko a vubec se takhle neuzirej. Nevolnosti jsou naopak dobre znameni ;)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 06.01.17 11:46

Ahojky ja potratila v 6tt druhe tehotenstvi jsem ani nedoufala neverila ale ten maly bojovnicek to vse zvladl a uz rok ho mam doma

Meera
Extra třída :D 10341 příspěvků 06.01.17 11:50

@zudina po SP v 6tt přišlo normální těhotenství a teď jsem v 38tt, takže přestaň plašit a myslet negativně a teš se z těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 11:51

@zudina občas jsem měla náběh takhle přemýšlet :-) mě to naopak pomohlo protože jsem si říkala „stejně to zas skončí“ tak nebudu sedet doma a budu dělat jakože nic..většinou paradoxně mi sport na tu nevolnost hodně pomohl. chodila jsem plavat a cvičit a nakonec jsem jeste byla mile překvapená protože jsme už 22tt ale furt si říkám že stejne to skončí určitě.. tak se na to neupínám :-) a ono to aspon utíká

Hadrnozka
Kecalka 108 příspěvků 06.01.17 11:51

Je jen mala sance, ze se to stane znova. Prosla jsem si sice jen jednim zt, dneska jsem 16. den po revizi, takze strach podruhe me zatim ceka. Ale vsichni doktori me uklidnovali, ze podruhy uz to vyjde. Mysli pozitivne, urcite to dobre dopadne. A jestli ti je opravdu spatne, tak bez k doktorce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 12:12

Já to zažila. Bylo to naprosto šílený. Po prvním zamlklém těhotenství jsem byla totálně v h…u hned po objevení pozitivního testu…!
Když jsem šla k doktorce, byla jsem totálně vystresovaná, klepala jsem se a nemohla jsem vylézt na křeslo!! :-( :-(
Pořád jsem čekala špatnou zprávu.
Doporučila mi psychologa. Odmítala jsem… Ale pak už to fakt nebylo k tomu. Našla jsem si psycholožku a ta mě provedla těhotenstvím ke zdárnému konci..
Ale nebudu ti lhát, že se kdy dostaneš do klidu :-) To bohužel ne… Jen je možné s tím pracovat :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 12:13

Já tě naprosto chápu, někdy je těžké se „hodit do pohody a myslet pozitivně“ a nejde s to naočkovat. Zkus stresovat co možná nejmíň, ale vím, že je to těžké. Jsem těhotná po 4 potratech - 2×ZT a 2×SP - pokaždé kdy jdu na UTZ tak omdlévám hrůzou v čekárně a chce se mně odtamtud utéct. Myslela jsem si, že to po zvládnutí prvního trimestru bude ok, ale jsem v 16.týdnu a pořád jsem stejně nervózní. Pomáhá mně si na prohlídky brát s sebou nějakou psychickou oporu - třeba manžela :-)

Skuničko
Povídálka 21 příspěvků 06.01.17 12:19

Ahoj,

jsem dost v rozpacích…na­posled jsem mela menstruaci 11.11., za měsíc jsme si udělala těhu test a byl pozitivní ( clearblue ukazoval 2-3 týdny ), v lednu jsem byla na první utz a doktorka ta viděla jen gestační váček, prázdný, vzala mi krev a dneska jsem si volala na výsledek a hcg bylo 2 :-(…čili počítám s tím, že mimi se neudrželo. :,( :,( :,( Moc to nechápu, ještě jsem si uděla druhý test ( taky clearblue) a ukazuje mi 3+, čili víc než ten první. Může to být i tím, že se jde o zamlklé těhu a i na testu se mi ukazuje vyšší hladina hcg? Nemáte s tím některá zkušenost? :nevim: :nevim:

Příspěvek upraven 06.01.17 v 12:44

zudina
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 06.01.17 12:30

Dekuju vam vsem za reakce.. jsem opravdu v strasnym stavu.. zkusim se trochu uklidnit.. musim verit ze to bude ok..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 12:31

Ahoj, já včera na testu objevila ducha, obrovská radost ale také obavy. ZT loni v červenci a teďka mám strach. Říkám si pořád, teď už to bude dobrý, ale před každou kontrolou se budu bát, kapička krve na kalhotkách a už budu šílet. Musíme myslet pozitivně, že teď už to vyjde.. musí :srdce: :kytka:

Skuničko
Povídálka 21 příspěvků 06.01.17 12:32

Jsem objednaná k doktorce příští týden, tak počítám s nejhorším :( :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 12:33

Nééé, bude to dobré. Uvidíš :hug:

Skuničko
Povídálka 21 příspěvků 06.01.17 12:37

Zudina : Budu držet palce ať je vše v pořádku :D

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 06.01.17 12:38

Holky pro uklidneni si poridte angelsound, od cca 12.tydne muzete poslouchat srdicko doma. Cekam treti dite, mezi detma jsemm mela taky jeden ZT, takze u tretiho tehotenstvi co pak nasledovalo jsem taky vzdycky pomalu ze strachu omdlevala v cekarne :roll: Ale jen do screeningu, pak jsem taky mela angelsound. Ted jsem tehotna poctvrte a zase si kazdy vecer pred spanim posloucham srdicko a vim, ze je miminko v poradku. Takze zadne stresy pred kontrolama ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama