Měla jsem zamlklé těhotenství - co když se to stane znovu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barry1997
Povídálka 36 příspěvků 26.10.18 22:44
Strach ze zamlklého těhotenství - druhý pokus..

Dobrý večer, maminky, mám za sebou bohužel jedno zamlklé těhotenství, které se mi stalo 5/2018. Momentálně jsem opět těhotná a to v 5+1tt. Mám strach, že se mi to stane znova. Je tu někdo, komu to na druhý pokus už vyšlo a komu ne? Zajímá mě kolik nás tu takových vlastně je. Za případné odpovědi vám děkuji.

Přečtěte si článek: Zamlklé těhotenství: Jaké jsou příznaky a příčiny?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6382 příspěvků 26.10.18 22:48

@Barry1997 mám za sebou biochemicke, potraty a zt. Po zt operace, léčba hormony. Po vysazení léčby otěhotneni přirozeně. Teď jsem 36tt a zatím vše ok. Ale to ti nikdo neřekne.

Jindriska88
Kecalka 226 příspěvků 26.10.18 22:49

I ten nejlepší doktor na světě nezaručí zdárné těhotenství. Mně pomohla jen ráda: pokud je plod (dítě) zivotaschopne, tak prostě porodite. Těhotná už jste, zbytek se vymrvi sám ;)

ugluk
Hvězda diskuse 43065 příspěvků 26.10.18 22:51

Má-li to být OK, tak to bude OK. Samozřejmě, že naprostá většina lidí, co někdy měla ZT, pak v klidu donosí a porodí další zdravé děti. Ale taky se to může i zopakovat. Nic moc s tím člověk nenadělá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 22:53
@Barry1997 píše:
Dobrý večer, maminky, mám za sebou bohužel jedno zamlklé těhotenství, které se mi stalo 5/2018. Momentálně jsem opět těhotná a to v 5+1tt. Mám strach, že se mi to stane znova. Je tu někdo, komu to na druhý pokus už vyšlo a komu ne? Zajímá mě kolik nás tu takových vlastně je. Za případné odpovědi vám děkuji.

Prvni zamlkle, druhe uspech, treti zamlkle, ctvrte uspech. Kup si Angelsounds, da se poslouchat uz od 9+0, dost te to uklidni ;-)

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 26.10.18 22:56

@Barry1997 ahoj, mrzí mě, že tě to taky potkalo. Mám za sebou celkem 5 potratů. Nejdřív po přirozeném otěhotnění 4 potraty, pak miminko díky IVF s PGS a pak další potrat po IVF s PGS. Držím palce a taky radím koupit angelsounds. Hrozně mě uklidňoval. Drž se a přeji jen to dobré

Barry1997
Povídálka 36 příspěvků 26.10.18 23:06
@Anonymní píše:
Prvni zamlkle, druhe uspech, treti zamlkle, ctvrte uspech. Kup si Angelsounds, da se poslouchat uz od 9+0, dost te to uklidni ;-)

Kolik to vůbec stojí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 23:07
@Barry1997 píše:
Kolik to vůbec stojí?

Kdyz to koupis z Aliexpressu, tak cca 500. Delsi dodaci lhuta. V CR tak 2× tolik, produkt je to stejny.

Barry1997
Povídálka 36 příspěvků 26.10.18 23:11
@Anonymní píše:
Kdyz to koupis z Aliexpressu, tak cca 500. Delsi dodaci lhuta. V CR tak 2× tolik, produkt je to stejny.

Můžete mi prosím poslat odkaz, se kterým máte zkušenost? Je jich tam více a nechci nějaký shit.

Barry1997
Povídálka 36 příspěvků 26.10.18 23:17
@Ginuš píše:
@Barry1997 ahoj, mrzí mě, že tě to taky potkalo. Mám za sebou celkem 5 potratů. Nejdřív po přirozeném otěhotnění 4 potraty, pak miminko díky IVF s PGS a pak další potrat po IVF s PGS. Držím palce a taky radím koupit angelsounds. Hrozně mě uklidňoval. Drž se a přeji jen to dobré

IVF a PGS je prosím co?

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 26.10.18 23:20

IVF s PGS je umělé oplodnění s genetickým vyšetřením embrya.

lachtanice86
Kelišová 6382 příspěvků 26.10.18 23:35

@Barry1997 když si angelsounds koupíš z druhé ruky třeba na vinted není problém sehnat s gelem za 500,– .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 23:59
@Barry1997 píše:
Můžete mi prosím poslat odkaz, se kterým máte zkušenost? Je jich tam více a nechci nějaký shit.

Ja to kupovala v CR, chvatala jsem na to. Ale je to presne tento https://m.aliexpress.com/…6094084.html?…

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 27.10.18 00:04
@Anonymní píše:
Ja to kupovala v CR, chvatala jsem na to. Ale je to presne tento https://m.aliexpress.com/…6094084.html?…

měla jsem ten samý :pankac:

Barry1997
Povídálka 36 příspěvků 27.10.18 00:16

Dámy a nebrali jste nějaká tabletky nebo nějaké vitamíny, aby se to nestalo znovu?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >