Partner mě chce poslat na potrat. Má strach ze zodpovědnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 20:36
Strach ze zodpovednosti? Potrat

Dobrý den.
Chci znát Váš upřímný názor.. Jak byste reagovaly, kdyby jste zjistily, ze jste tehotna, oznamíla byste to priteli a ten by se zhrozil a chtel Vas poslat na potrat? Jak byste reagovaly? Myslim tim ze byste byli spolu ve vztahu delsi dobu, meli neco protite, ne jen par mesicu vztahu.. a meli uz i jedno dite. Promluvit si? Ma snad on z neceho strach? Dobrovolne se vzdat ditete? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8422 příspěvků 25.11.18 20:42
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Chci znát Váš upřímný názor.. Jak byste reagovaly, kdyby jste zjistily, ze jste tehotna, oznamíla byste to priteli a ten by se zhrozil a chtel Vas poslat na potrat? Jak byste reagovaly? Myslim tim ze byste byli spolu ve vztahu delsi dobu, meli neco protite, ne jen par mesicu vztahu.. a meli uz i jedno dite. Promluvit si? Ma snad on z neceho strach? Dobrovolne se vzdat ditete? :mavam:

Jak se chráníte a nemluvili jste někdy o tom, co by bylo, kdyby ochrana selhala?

Jahudka82
Závislačka 2958 příspěvků 1 inzerát 25.11.18 20:44

Záleží, jak by se k tomu stavěl dál, jestli by se mu to rozleželo a třeba se omluvil za prvotní reakci v šoku - někdy to těm chlapům trvá déle, než tu myšlenku nějak zpracujou, pokud s tím nepočítali…snad ne další otěhotnění přes HA? :think:

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 25.11.18 20:45

Nechala bych ho vychladnout, až opadnou prvotní emoce, tak bych mu v klidu řekla, že potrat nepřichází v úvahu, že už to dítě je jednou na cestě a bude se s tím muset smířit. Nenechala bych se dotlačit k potratu, pokud bych o něm nebyla na 100% přesvědčená já sama. Pak už by to bylo na něm, pokud by to nezvládnul a odešel, tak bych holt zůstala s miminem sama, nebyla bych první ani poslední.

lachtanice86
Echt Kelišová 8691 příspěvků 25.11.18 20:47

Tak tohle by mi manžel neřekl, pokud bychom nechtěli dítě, používali by jsme dostatečnou ochranu.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 25.11.18 20:50

Ze to nepripada v uvahu. Dite uz existuje.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30803 příspěvků 25.11.18 20:51
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Chci znát Váš upřímný názor.. Jak byste reagovaly, kdyby jste zjistily, ze jste tehotna, oznamíla byste to priteli a ten by se zhrozil a chtel Vas poslat na potrat? Jak byste reagovaly? Myslim tim ze byste byli spolu ve vztahu delsi dobu, meli neco protite, ne jen par mesicu vztahu.. a meli uz i jedno dite. Promluvit si? Ma snad on z neceho strach? Dobrovolne se vzdat ditete? :mavam:

taky ti selhala antikoncepce? :think:

Terisos
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 25.11.18 20:53

A to první dítě je jeho? Jak je staré a jak jste spolu tedy dlouho?

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 25.11.18 20:54

Já bych se ho tak nezastávala. Zas takový šok to být nemohl, když jste se nedostatečně chránili. S tím musel počítat. Takže bych byla hodně zklamaná z jeho reakce a pokud by se nesnažil si to u mě urovnat, tak bych přemýšlela, jestli s ním chci dál být. Tohle je pro mě naprosto nepřípustná prvotní reakce. Teda u dospělýho chlapa, že.

hanka.br.
Generální žvanilka 20342 příspěvků 25.11.18 20:56
@Anonymní píše:
Dobrý den.

My jistě víme naprosto přesně, jestli má z něčeho strach, z čeho má strach, jaký máte vztah, jak jste na tom s penězi a vůbec i to, jaké známky bude mít tvé dítě v devítce na vysvědčení. Zbytečně bys ztrácela čas, kdybys komunikovala se svým partnerem, když je tady možnost založit diskuzi a nechat probrat svůj soukromý život cizími lidmi, kteří kromě domněnek nemají vůbec žádnou informaci. A pak na základě toho zcela zodpovědně klidně ukonči život svého dítěte.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30803 příspěvků 25.11.18 21:00
Pajka89
Závislačka 2510 příspěvků 25.11.18 21:03

Scenar je jasnej. Tak jako tak budes zit nakonec bez neho… Pokud to dite rozhodně nechce a nechas si ho - odejde, pujdes z donuceni na potrat - nikdy mu to neodpustis a driv nebo pozdeji odejdes. Zalezi jenom na tobe, jestli chces byt sama s jednim nebo se dvema detmi…

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30803 příspěvků 25.11.18 21:04
@Pajka89 píše:
Scenar je jasnej. Tak jako tak budes zit nakonec bez neho… Pokud to dite rozhodně nechce a nechas si ho - odejde, pujdes z donuceni na potrat - nikdy mu to neodpustis a driv nebo pozdeji odejdes. Zalezi jenom na tobe, jestli chces byt sama s jednim nebo se dvema detmi…

takovej chlap by u mě s tímto postojem k zodpovědnosti skončil.

terien
Extra třída :D 12158 příspěvků 25.11.18 21:11
@Burj Chalifa píše:
takovej chlap by u mě s tímto postojem k zodpovědnosti skončil.

Tak záleží na tom, kdo z nich byl nezodpovědný víc že :think:

ivašot.
Echt Kelišová 8422 příspěvků 25.11.18 21:13
@terien píše:
Tak záleží na tom, kdo z nich byl nezodpovědný víc že :think:

ale zakladatelka evidentně nic neupřesní

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama