Strach ze zubaře

Anonymní
21.5.20 17:32

Strach že zubaře klatovy

Ahoj všem mám na vás dotaz. Bála jsem se jít k zubaři kvůli ustiple části moudraku. Bojím se trhání protože mám špatné zkušenosti z dětství a mám blok. Problém je že mám rovnátka a strach zašel tak daleko že jsem se tam už nějaký čas neukázala a zjistila jsem že se mi udělal i kaz na předním zubu. Bojím se teď jít k doktorce. Není sice nejhorší ale není mi sympatická a bojím se jí. Neznáte někdo doktora z Klatov nebo z Plzně který by byl chápavý a byl by ochoten Mne vzít nebo alespoň pomoci? Děkuji nechci to nechat zajít tak daleko aby my museli vzít celi zub ale moc se bojím tak bych chtěla někoho kdo je příjemný a dokázal to pochopit děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.5.20 20:47

V Klatovech žádný zubař nepřijímá, všude mají plno. Normálně jdi ke svojí zubařce, omluv se, že jsi měla nějaké osobní problémy, proto si se dlouho neukázala. Ona ti fakt hlavu neutrhne, jsou to tvoje zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
696
22.5.20 22:58

No, pokud budu upřímná, tak my zubaři fakt neřešíme, jak k nám chodíte či nechodíte, jsou to vaše zuby a vaše starost, pokud přijmete to, že když budete mít nějaké problémy, tak si je holt zaplatíte a přijdete o dost časum, jinak pokud máte rovnátka a kaz na předním zubu, domnívám se, že kazů tam bude už více, zuby s rovnátky se musí čistit na 200 procet, jinak budou sice rovné, ale zkažené nebo minimálně zůstanou po sundání zámečků okolo bílé fleky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama