Strakonicko, kde určí za poplatek pohlaví

135
2.1.19 17:00

Strakonicko, kde určí za poplatek pohlaví

Ahojky, ve screeningu ve 13tt říkali asi holka, dnes na gyndě na konci 17tt prej možná kluk, ale má starší utz, tak prý moc neví. Nevíte, kde mají lepší utz a řeknou mi to za poplatek? Strakonice, Písek, Prachatice :nevim:. Pro rejpalky, jde o nasi starou babicku, ktera na tom není dobre a preje si to vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

232
2.1.19 17:10
@alik132 píše:
Ahojky, ve screeningu ve 13tt říkali asi holka, dnes na gyndě na konci 17tt prej možná kluk, ale má starší utz, tak prý moc neví. Nevíte, kde mají lepší utz a řeknou mi to za poplatek? Strakonice, Písek, Prachatice :nevim:. Pro rejpalky, jde o nasi starou babicku, ktera na tom není dobre a preje si to vedet.

Jsem z Písku a tenkrát na pohotovosti bez problému. Myslím ze i ve Str budou mít v nemocnici kvalitní ultrazvuk :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
2.1.19 17:11

@LůcaSmith ale jak budou ochotný, když tam půjdu přímo jen pro určení pohlaví :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
2.1.19 17:15
@alik132 píše:
@LůcaSmith ale jak budou ochotný, když tam půjdu přímo jen pro určení pohlaví :nevim: :think:

No to nevím, já jsem si tenkrát vymyslela bolest břicha :mrgreen: A jestli to chci vědět se nabídli sami :)
Si myslím, ze když pujdes na pohotovost a reknes jim, ze kvůli pohlaví tak budou akorát naštvaný, že je vůbec otravuješ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
2.1.19 17:36

To snad nemyslite vazne zeny,ze kvuli urceni pohlavi si budete vymyslet na pohotovosti,to mi teda hlava nebere :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
2.1.19 17:37
@Kaci89 píše:
To snad nemyslite vazne zeny,ze kvuli urceni pohlavi si budete vymyslet na pohotovosti,to mi teda hlava nebere :nevim:

souhlas 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
2.1.19 18:50

@LůcaSmith známá právě byla na utz, kde si přímo objednala, že chce vědět pohlavi :-) ale není to v blízkosti. Vymýšlet si kvuli tomu nic nebudu :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
2.1.19 18:51
@Kaci89 píše:
To snad nemyslite vazne zeny,ze kvuli urceni pohlavi si budete vymyslet na pohotovosti,to mi teda hlava nebere :nevim:

Já jsem tam nejela kvůli tomu, už jsem to věděla od svého dr, jen jsem už nemohla vydržet do další kontroly, protože to bylo přes svátky a měla jsem mezi kontrolami prodlevu necelých 7 týdnu. Proste jsem pro svůj klid potřebovala vědět jestli je všechno v pořádku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
2.1.19 18:51

@Kaci89 @xammy Já bych si nic nevymýšlela, ale proti gustu, ať si každý dělá co chce, ne :D. Tady snad neni skupinka, kde nikdo nerýpe mimo dotaz .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
2.1.19 18:56
@alik132 píše:
@LůcaSmith známá právě byla na utz, kde si přímo objednala, že chce vědět pohlavi :-) ale není to v blízkosti. Vymýšlet si kvuli tomu nic nebudu :D .

Tak si zavolej do nemocnice na gyndu jestli to poskytují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama