Strašidelný horor na večer?

724
13.4.17 20:17

Strašidelný horor na večer?

Ahoj dámy :)

Ať hledám jak hledám, tak jsem snad všechny kvalitnější horory asi viděla… A dneska bych se chtěla bát :zed: :D

Momentálně čekám na ruský horor The Bride, ale spoustu filmů už jsem viděla…

Nevadí mi vůbec filmy s aj titulkama (spíš mám u hororů raději původní dabing)ale poslední dobou jsem na nic dobrého nenarazila.

Jaký film, který by vás docela vystrašil, jste v poslední době viděly vy? :think:

Budu moc ráda za jakékoliv tipy, jelikož jste moje poslední záchrana (ČSFD, youtube mám už nějak projeté..)

Jinak přeji všem krásné svátky! :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1248
13.4.17 20:21

Já mám ráda TAJEMSTVÍ LOŇSKÉHO LÉTA 1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67266
13.4.17 20:22

Dak docela dobrý hororový film je Chraň nás od zlého, navíc je to podle skutečnosti. Dále doporučuji podle skutečnosti na Prima zoom Svědci paranormálních jevů, nebo na ID Extra pokud chytáte bývá v sobotu „Strašení“,také podle skutečné události…

Příspěvek upraven 13.04.17 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
13.4.17 20:23

Tak to by mě zajímalo taky :P. Klasiku jako Insidious, Sinister, Hra na schovávanou, Orphan, Případ č.39,Smrt ve tmě asi znáš? Čekám až budou trochu kvalitní ke stažení Kruhy, Lék na život, Annabelle 2, Skryté zlo a Insidious 4. Do té doby nevím :think: A to jsem hororový fanatik :D

• Citovat
  • Upravit
67266
13.4.17 20:24
@Bong píše:
Tak to by mě zajímalo taky :P. Klasiku jako Insidious, Sinister, Hra na schovávanou, Orphan, Případ č.39,Smrt ve tmě asi znáš? Čekám až budou trochu kvalitní ke stažení Kruhy, Lék na život, Annabelle 2, Skryté zlo a Insidious 4. Do té doby nevím :think: A to jsem hororový fanatik :D

Můžu se zeptat o čem je to Skryté zlo a Insidious 4 a ten Lék na život? Jinak ten Případ č.39 není špatný, hraje tam Renée Zellweger, a Sinister je také dobrý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
13.4.17 20:25

Jo a super je Conjuring oba dva díly a ne moc známá La Cara oculta ( to není vyloženě horor, ale fakt super film :) )

• Citovat
  • Upravit
Bong
13.4.17 20:28

@Andrejka81 Insiduous 4 má být dovysvětlení všech předchozích dílů, Lék na život je nějaké psycho z psychiatrické léčebny a Skryté zlo by mělo být něco na zpúsob Kruhu, apod. Ale všechno to jsou novinky, takže ještě nezkouknuté :P

• Citovat
  • Upravit
2706
13.4.17 20:28

Lights out.. to jsem se bala fakt hodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 20:30

@Andrejka81 Zkusím mrknout na trailer :) Každopádně Svědky miluju!!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 20:33

@Bong Insidious jsem viděla několikrát všechny díly a jsem mezi trpělivými čekateli na nový díl :D Na skryté zlo musím bohužel počkat na dabing, jeikož to muž chce vidět se mnou ale nesnáší titulky :(( a na to druhé zkusím mrknout ;) Conjuring je srdcovka :srdce: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 20:34

@zudina Viděla jsem… pak jsem všude nechávala raději rozsvíceno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Geroma
13.4.17 20:37

@lavazza2
Mam ráda del Tora a jeho Nebojte se tmy.Neni to klasicky horor, ale cucela jsem na to celou dobu. Originalne natocny. :palec:

• Citovat
  • Upravit
2706
13.4.17 20:38
@lavazza2 píše:
@zudina Viděla jsem… pak jsem všude nechávala raději rozsvíceno :mrgreen:

Jj bala jsem se v noci spat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 20:40

@Andrejka81 Tak Chraň nás od zlého jsem viděla dle traileru taky :( :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 20:43

Ale jestli vám můžu doporučit, tak se mi líbil film Goodnight mama (německý) něco jako horor/psychologický..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama