Strašná bolest kostí na rukách a nohách

Anonymní
26.4.21 06:58

Strašná bolest kostí na rukách a nohách

Dobrý den chtěla bych se prosím zeptát už třetí týden mě trápí brnění a takové křeče v rukách a v nohách…jsem pořád unavená ale nemůžu pořádně spát..točí se mi často hlava.Mam divný pocit v očích. Byla jsem na mag. rezonanci a ta je čistá, na neurologií taky bez nalezu. doktorce sem se zmínila a řekla mi že ještě počkáme a pokud to nepřejde tak že by mě objednala na krev..trapi mě ale ty silný bolesti rukou nohou, křeče v zádech. jsem už zoufala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5329
26.4.21 07:00

Borelióza? Tu někdo vyšetřil z krve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10615
26.4.21 07:01

Zkusila bych brát hořčík a změnila doktorku. Krev bylo první vyšetření, co měla udělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9749
26.4.21 07:10

Covid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.21 07:17

Muže to být Covid. Někdy napadá nervovou soustavu a nic jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
26.4.21 07:30

Covid, nedostatek hořčíku, borelióza… a na krev hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
26.4.21 08:20

Nechápu na co chce čekat. Vždyť vyšetření z krve je naprostý základ a měla by ho udělat jako první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21939
26.4.21 08:24

Fakt divný přístup, poslat na magnetickou rezonanci :zed: a neodebrat krev :nevim:,
ale nejspíš to bude covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.4.21 09:01
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se prosím zeptát už třetí týden mě trápí brnění a takové křeče v rukách a v nohách…jsem pořád unavená ale nemůžu pořádně spát..točí se mi často hlava.Mam divný pocit v očích. Byla jsem na mag. rezonanci a ta je čistá, na neurologií taky bez nalezu. doktorce sem se zmínila a řekla mi že ještě počkáme a pokud to nepřejde tak že by mě objednala na krev..trapi mě ale ty silný bolesti rukou nohou, křeče v zádech. jsem už zoufala

Štítná žláza, borelióza, chudokrevnost…řešil lékař?
Držím pěsti, ať se brzy určí, co vám potíže způsobuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
26.4.21 09:23

Teď přijdeš snadněji ke covidu než k borelioze, ale taky mě překvapuje, že tě posílají na drahou magnetickou rezonanci, že už jsi stihla vyšetření na neurologii, kde jsou dlouhé objednací lhůty, a přitom krev ti nedělali.
Jestli ty nás trošičku nehoupeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
26.4.21 10:50

Krev, případně lumbálka k určení, zda nemůže jít o borelku 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...